fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Oferta dla biznesu

 

Dział Obsługi Klienta Instytucjonalnego i Korporacyjnego

Dział Obsługi Klienta Instytucjonalnego i Korporacyjnego, zwanego w uproszczeniu B2B, stworzyliśmy z myślą o instytucjach państwowych i korporacjach chcących realizować zamówienia na wszelkiego rodzaju sprzęt fotograficzny, w tym również ten wyspecjalizowany

 

Co zyskuje Zamawiający?

Służymy fachową pomocą w doborze rozwiązań najlepiej spełniających wymagania Zamawiającego. Podpowiemy dlaczego warto zaopatrywać się u autoryzowanego przedstawiciela czołowych marek związanych z fotografią, takiego jak Fotoforma Sp. z o.o. Podpowiemy także, dlaczego tylko tak zakupiony sprzęt, pochodzący z krajowej dystrybucji, jest objęty gwarancją producenta. Wiemy, że tego rodzaju wiedza ma wpływ na bezpieczeństwo podejmowanych decyzji zakupowych.

 

Personalizacja oferty.

Klient Instytucjonalny i Korporacyjny zawsze może liczyć na indywidualne podejście i jednoosobową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia. Dotyczy to również etapu tworzenia oferty, będącej każdorazowo rezultatem ustaleń z Zamawiającym.

 

Odroczone terminy płatności.

Dbamy także o komfort Zamawiających, dlatego organy administracji publicznej mogą liczyć na odroczone terminy płatności w zależności od deklarowanych potrzeb. 

W przypadku odbiorców prywatnych wydłużone terminy płatności podlegają indywidualnym ustaleniom.

  

Finansowane zakupów zapewniają:

 

Oferta szkoleniowa.

Osoby bezpośrednio korzystające ze sprzętu fotograficznego po stronie Zamawiającego często potrzebują wsparcia merytorycznego dotyczącego zarówno samej obsługi sprzętu jak i wykorzystania w pełni jego możliwości. Szczególnie jeżeli dodamy do tego kontekst związany z profilem zawodowym Zamawiającego.

 

 

Wypożyczalnia B2B

Zdajemy sobie sprawę, że Zamawiający może mieć pytania co do wyboru sprzętu fotograficznego. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni, która oferuje wszelkie nowości rynku fotograficznego. W ten sposób ułatwiamy podjęcie decyzji.

 

Oferta dla specjalistycznych grup zawodowych

  • Fotografowie ślubni – nasza wieloletnia współpraca z czołowymi fotografami branży ślubnej owocuje specjalnymi ofertami przygotowywanymi dla fotografów ślubnych.
  • Fotoreporterzy – pracownicy agencji fotograficznych mogą liczyć na duże rabaty wynikające ze specjalnych umów podpisanych z dystrybutorami sprzętu fotograficznego. Tego typu oferty cenowe nie są dostępne dla klientów indywidualnych. 

Zapraszamy do kontaktu mailowego [email protected] w celu ustalenia szczegółów. 

 

Kontakt B2B

W celu złożenia zapytania ofertowego prosimy o kontakt mailowy, oddzwonimy w ciągu godziny.

E-mail 

[email protected]

Infolinia

800 700 000

 

 

Dane firmy

Fotoforma Drwięga Spółka Komandytowa

gen. Władysława Andersa 21

00-159 Warszawa

NIP 5252736068

Polub nas

 

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium