fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
O nas

Fotoforma – Po prostu obraz i dźwięk

 

Dlaczego warto kupować w Fotoforma.pl

Fotoforma powstała w 2002 roku, z pasji jej założyciela i chęci stworzenia miejsca przyjaznego twórcom. Od 2007 roku rośniemy w siłę i dziś mamy w swojej ofercie produkty wszystkich liczących się na rynku autoryzacji wiodących marek foto-video. Obecnie, Fotoforma to specjalistyczny dostawca kompleksowych rozwiązań fotograficznych, filmowych i dźwiękowych, dla użytkowników o zróżnicowanych potrzebach i stopniu zaawansowania.

fotoforma salon andersa 21

Dostarczamy coś więcej, niż tylko pudełka ze sprzętem!

Naszą codziennością jest aktywne działanie na rynku twórców treści audio-wizualnych i fotograficznych. Organizujemy warsztaty, szkolenia, oraz prezentacje sprzętu z doświadczonymi i uznanymi na rynku specjalistami w swoich dziedzinach. Prowadzimy kanał na Youtube oraz fotograficzny blog poprostufotografuj.pl. W naszej działalności znalazło się miejsce na komis Waszego używanego sprzętu, laboratorium fotograficzne, a także na sprzętowe i marketingowe wspieranie branżowych imprez o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Ruchome i nieruchome obrazy to nasza pasja, dlatego codziennie wychodzimy Wam naprzeciw.

fotoforma warsztaty

Skompletuj z nami Twój wymarzony zestaw sprzętu

W naszych salonach w Warszawie i we Wrocławiu, a także na stronie Fotoforma.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć wspaniałe obrazy! Nie ważne czy jesteś pasjonatem, czy profesjonalnie zajmujesz się fotografią lub filmowaniem. Pomożemy Ci dobrać sprzęt dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze marki, tj. CanonSonyNikonPanasonic, Fujifilm, PentaxRicohOM SystemSigmaTamronSamyangBlackmagic, GoProEpsonEizoBenQ, etc., a także mnóstwo marek specjalizujących sie w branży audio, tj.: SennheiserRodeAudio-TechnicaSaramonic, i wiele innych. Staramy się również wychodzić naprzeciw wymaganiom użytkowników marek premium, takich jak LeicaHasselbladZeissVoigtlander i wiele, wiele innych. Oczywiście służymy fachowym doradztwem, które pomoże w dobraniu sprzętu najlepiej dopasowanemu do Twoich potrzeb.

 

Potrzebujesz indywidualnej oferty? Napisz!

Tworzymy zintegrowane oferty dla firm działających na bardzo wielu polach. Wyposażamy w sprzęt wyspecjalizowanych fachowców z zakresu szeroko pojętej medycyny, którzy potrzebują najwyższej jakości produktów do dokumentowania i prezentowania rezultatów swojej pracy. Dostarczamy certyfikowany i sprawdzony sprzęt policjijednostkom wojskowymsłużbom specjalnymsłużbom leśnymStraży Granicznej i wielu innym jednostkom pożytku publicznego. Od 2013 roku wyposażamy w sprzęt fotoreporterów Legii Warszawa, wspieramy także sprzętowo Muzeum Powstania Warszawskiego w corocznym konkursie "Pamięć w Kadrze". Każdego roku współorganizujemy wydarzenie pod nazwą „Wizje natury”, dla specjalistów fotografii przyrodniczej. Działamy także jako partner stowarzyszeń fotografów ślubnych. Ściśle współpracujemy z najpopularniejszymi, branżowymi portalami w Polsce, m.in. Fotopolis.ploptyczne.pl

fotoforma eventy

Nie tylko cyfrowy obraz. Nie zapominamy o analogach.

Nasza działalność obejmuje również prowadzenie specjalistycznego laboratorium fotograficznego Fotolab, w którym pomagamy przygotować i wydrukować profesjonalne zdjęcia na najwyższym poziomie. FotoLab Fotoforma znajduje się na stacji Metro Centrum w Warszawie.

 

Bądź z nami w naszych salonach i na Fotoforma.pl

Zapraszamy – zespół Fotoforma

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium