Roadshow Nikon w Fotoformie

Roadshow Nikon w Fotoformie

Wtorek 11.12.2018 był dniem Nikona w Fotoformie . W naszym salonie na ul. Andersa 21 prezentowaliśmy pierwsze bezlusterkowce Nikona Z6 i Z7 oraz dedykowane do nich akcesoria. To wydarzenie zostało zorganizowane przez firmę Nikon aby popularyzować najnowsze produkty tej marki.

 

 

„Roadshow Nikon Z” w Fotoformie poprowadził szkoleniowiec Nikona Marek Dziedzic, który jest także znanym na rynku fotografem reklamowym. Wiedza i doświadczenie profesjonalnego fotografa na takim evencie jest bezcenna. Każdy z uczestników eventu w Fotoformie miał możliwość porozmawiania z ekspertem Nikona o najnowszej serii aparatów systemowych „Z”, jego zaletach i ograniczeniach. Pytania dotyczyły także wątpliwości czy nowa generacja aparatów jest już dzisiaj w stanie zastąpić lustrzanki cyfrowe.

 

 

 

Przez 5 godzin trwania Roadshow nie było chwili wytchnienia dla prowadzącego. Ciągle przybywali nowi klienci zainteresowani premierowymi modelami Nikona. Każdy z dostępnych egzemplarzy Nikona Z pracował na wysokich obrotach. Sprawdzano autofokus, pomiar światła, balans bieli, szybkość reakcji i funkcjonalność aparatów. Stanowisko do prezentacji aparatów Nikon Z obfitowało w ciekawe elementy do fotografowania. Na tym małym studiu fotograficznym mogliśmy wykonać zdjęcia biżuterii, zabawek, designu.

 

 

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i aktywne uczestnictwo w Roadshow Nikon Z w Fotoformie. Zapraszamy na następne eventy w salonie Fotoformy w Warszawie na ul. Andersa 21.

 

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium