biogo.pl

Z ratami 0% możesz więcej! - skorzystaj już dziś! | Darmowa dostawa od 500zł

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Co sprawia, że monitor EIZO CG2730 jest warty zakupu?

Co sprawia, że monitor EIZO CG2730 jest warty zakupu?

Monitor EIZO CG2730 to nowoczesny ekran zewnętrzny z matrycą liczącą 27 cali. Z uwagi na podstawowe parametry i dodatkowe funkcje doskonale nadaje się do pracowni fotograficznej, w której wykonuje się zaawansowaną obróbkę zdjęć. Przeczytaj artykuł i przekonaj się, dlaczego warto wybrać właśnie monitor EIZO CG2730.

Poznaj monitor EIZO CG2730

Nowoczesny, wydajny monitor EIZO CG2730 umożliwia wygodną kalibrację. W górnej części obudowy znajduje się czujnik, dzięki któremu z monitora EIZO CG2730 mogą korzystać fotografowie wykonujący portrety. Mało tego, ekran wchodzi w zestaw z oprogramowaniem EIZO ColorNavigator, nieocenionym podczas kalibracji.

Monitor EIZO CG2730 jest lepszy od wielu ekranów wykorzystywanych w pracowniach fotograficznych. Ma aż dwukrotnie więcej pikseli od monitorów z rozdzielczością 1280 x 1024. Ułatwia pracę z kilkoma zdjęciami jednocześnie – nie musisz przełączać widoków. Warto też wspomnieć, że monitor EIZO CG2730 odtwarza niemalże całą przestrzeń Adobe RGB.

Stabilizacja koloru a monitor EIZO CG2730

Kolejną cechą wyróżniającą monitor EIZO CG2730 na tle innych spotykanych w pracowniach osób zajmujących się edycją fotograficzną jest czas stabilizacji koloru. Czy wiesz, że przeciętny monitor LCD potrzebuje do 30 minut, by ustabilizować poziomy jasności, chromatyczności i odcieni? Ale nie nowoczesny monitor EIZO CG2730. W jego przypadku zajmuje to... 3 minuty!

W odniesieniu do wyświetlanych przez monitor EIZO CG2730 kolorów ogromne znaczenie ma również fakt, że w urządzeniu znajduje się panel IPS z kątem widzenia aż 178°. Jeśli podczas edytowania zdjęć będziesz chciał na bieżąco pokazywać rezultaty modelowi czy klientowi, stojąc w pewnej odległości od monitora EIZO CG2730, zobaczy on kolory i kontrasty z marginalną różnicą względem tego, co widzisz Ty.

Monitor EIZO CG2730 – budowa ekranu

Nie sposób nie zauważyć, że monitor EIZO CG2730 jest wyjątkowy pod względem budowy. Ma funkcjonalny kaptur, który zapobiega odbijaniu się światła (ale monitor korzysta także z antyodblaskowego panelu IPS). Na tle poprzedzających go modeli monitorów EIZO model EIZO CG2730 wyróżnia się sposobem zakładania kaptura: tu jest magnetyczny.

Monitor EIZO CG2730 ma zgrabniejszą obudowę: aż o 30% płytszą względem poprzedników. Nie znajdziesz na nim tradycyjnych przycisków, lecz przełączniki elektrostatyczne. Jeśli masz dużą pracownię i zależy Ci na mobilności ekranu, lekki monitor EIZO CG2730 przeniesiesz za pomocą zastosowanego z tyłu uchwytu.

Przetestuj monitor EIZO CG2730 w swojej pracowni i przerabiaj zdjęcia szybko, acz z doskonałym efektem!

 

Kup już dziś!

 

 

[product id="5871"]

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium