biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Do czego służy monitor podglądowy i komu się przydaje?

Do czego służy monitor podglądowy i komu się przydaje?

Transmisja obrazu na żywo

To główne funkcja urządzenia, dzięki której obserwujemy nagrywany materiał z aparatu, bądź kamery na większym ekranie. Rozwiązanie jest bardzo wygodne i przydatne w wielu sytuacjach. Początkowo wybrane oświetlenie może zupełnie inaczej prezentować się na wideo, co bez problemu zobaczymy. Ujrzenie nawet najmniejszego drobiazgu wiąże się z precyzyjną ostrością. Niezwykle skutecznie wyeliminujemy wszelkie niedociągnięcia i losowe, zbędne elementy planowanej kompozycji. Tak dużego komfortu nie zapewnią nam małe wyświetlacze LCD, występujące praktycznie wszędzie.

Tylko na plan filmowy?

Monitor podglądowy jest świetnym narzędziem dla każdego, kto interesuje się filmowaniem, nagrywając przy tym materiały wideo. Z poręcznego oraz wielofunkcyjnego ekranu korzystają reżyserzy, dyrektorzy zdjęć jak i vlogerzy czy też po prostu szczerzy pasjonaci. To zdecydowany ukłon w stronę fachowego podejścia do wszelkiego rodzaju filmów. Z pewnością wielokrotnie czuliście irytację podczas nagrywania samego siebie. Niemożność ujrzenia efektów na bieżąco jest w stanie wyprowadzić z równowagi, ponieważ to, co możemy zmienić zostanie już tylko uwzględnione na etapie montażu. Monitor pozwala nabrać całkowitej pewności poprzez gwarancję idealnych ujęć.

Dodatkowe atuty

Większość nowych urządzeń tego typu zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, które nie odbiegają niczym od rzeczywistości. Poczucie kontroli podczas nagrywania jest bardzo istotne. Interaktywne menu z odpowiednim interfejsem czy dotykowy ekran, taki jak w modelu SMALLHD FOCUS 5" czyni użytkowanie o wiele bardziej intuicyjnym. Nie zapominajmy także o uchwycie, za pomocą którego możemy przymocować monitor podglądowy do stopki aparatu. To nie jedyna zaleta. Wykonamy pełny obrót ekranu, co pozwoli systematycznie dostrzegać efekty swojej aktywności również występującym aktorom.

Urządzenie pełni rolę znakomitego pomocnika w każdych warunkach. Uwiecznienie spotkania rodzinnego, wesela, bądź innej ważnej uroczystości nie będzie już skomplikowane. Zbędny gadżet? Nic bardziej mylnego. Wyśmienita jakość połączona z instynktownym działaniem uczyni każdy materiał filmowy wyjątkowym oraz niepowtarzalnym.

 

Kup już dziś!

[product id="12133,10677,12132,10678,10680,10679"]

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium