biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Dodatkowa gwarancja na sprzęt fotograficzny - kiedy się przydaje?

Dodatkowa gwarancja na sprzęt fotograficzny - kiedy się przydaje?

Przezorny zawsze ubezpieczony. Często niestety przekonujemy się o tym w najmniej odpowiednim momencie, czyli wtedy kiedy nasz ulubiony sprzęt odmawia posłuszeństwa i okazuje się, że oprócz zapasowego urządzenia zabrakło również przezorności. A wystarczyło rozejrzeć się za dodatkową gwarancją.

Cena zakupu

Zakup sprzętu fotograficznego, zwłaszcza profesjonalnego wiąże się wysokimi kosztami zakupu. Choćby z tego względu powinniśmy poważnie zastanowić się nad dodatkową ochroną naszego zestawu. Pamiętajmy, że w profesjonalnej fotografii aparat to zaawansowane narzędzie, które w zależności od środowiska pracy, czy na potrzeby danej sesji wymaga kosztownych akcesoriów.

Często wartość takiego sprzętu przekracza kilkanaście tysięcy złotych. Na tym tle kilkaset złotych przeznaczonych na zakup dodatkowej gwarancji będzie wydatkiem w pełni uzasadnionym. To niewielki procent wartości sprzętu, a w razie jakichkolwiek problemów uchroni nas przed wysokimi kosztami ewentualnych napraw.

Wygoda przede wszystkim

Oczywiście szeroko pojęty sprzęt fotograficzny to nie tylko aparat wraz z zestawem obiektywów. Profesjonalne studia fotograficzne wyposażone są w urządzenia, których duże gabaryty uniemożliwiają transport do najbliższego punktu serwisowego. Dodatkowa gwarancja zapewnia naprawę sprzętu w miejscu jego zainstalowania, usługę powszechnie znaną jako door2door. Nie ma potrzeby kłopotliwego transportu. To spore udogodnienie oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Opieka all inclusive

Warto sobie zadać pytanie czy zainwestowanie kilkuset złotych w dodatkową gwarancję ma sens, jeśli większość świadczeń oferuje standardowa gwarancja producenta? To prawda, chociaż często czas gwarancji kurczy się znacznie w przypadku zakupu sprzętu z przeznaczeniem do pracy w działalności gospodarczej. W takim przypadku dodatkowa gwarancja to nie ekstrawagancja a konieczność. Warto pamiętać, że płacąc za usługę dodatkowej gwarancji, nasza sprawa będzie zawsze traktowana priorytetowo a uszkodzony sprzęt trafi w ręce prawdziwych fachowców. Oczywiście ostatecznie to Klient decyduje jaką ochroną pragnie objąć swoje urządzenia.

Pod pojęciem dodatkowej gwarancji kryje się wiele pakietów oferujących szeroki wachlarz opieki serwisowej. Każdy znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie, zarówno pod względem zakresu usług jak i ceny, którą gotów jest zapłacić za spokojne korzystanie z ulubionego sprzętu. Zawsze można zrezygnować z niego całkowicie i dołączyć do szerokiego grona Polaków mądrych po szkodzie.

 

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium