Fotoforma partnerem organizacyjnym projektu #lessismore

Fotoforma partnerem organizacyjnym projektu #lessismore

Projekt fotograficzny #lessismore - Naturalnie Piękne Kobiety jest odpowiedzią na aktualne trendy, jakie są przedstawiane w otaczających nas mediach - zakłamany wizerunek kobiet, na którym ciężko dostrzec ich rzeczywistą urodę. Głównym celem projektu jest promowanie naturalności, zmienności i jej akceptacji. Promocja świadomości swojego wewnętrznego piękna i indywidualności. Nakłonienie kobiet aby nie bały się pokazywać w ich naturalnej, prawdziwie pięknej, odsłonie. Na pomysł stworzenia projektu wpadły Carolina Adamczak i Patrycja Toczyńska.

 


materiały prasowe, zdjęcie: Patrycja Toczyńska

 

20 Naturalnie Pięknych Kobiet #lessismore

Pomysłodawczynie projektu Patrycja i Carolina zaprosiły do współpracy 20 wspaniałych kobiet, które razem z nimi zdecydowały się propagować przesłanie projektu #lessismore.  Te kobiety to znane i cenione osobowości, które na co dzień "przełamują rzeczywistość": Marzena Pokrzywińska, Lidia Popiel, Beata Sadowska, Katarzyna Bonda, Ewa Krajewska, Edyta Herbuś, Beata Pawlikowska, Helena Norowicz, Jaga Hupało, Agnieszka Cegielska, Elżbieta Jarosik, Marzena Ugorna, Anna Halarewicz, Katarzyna Zawadzka, Marta Drożdż, Bela Komoszyńska, Ania Rusowicz, Ewelina Szostkowa, Małgorzata Leitner, Joanna Hawrot.

 


materiały prasowe, zdjęcie: Patrycja Toczyńska

 

Fotoforma partnerem organizacyjnym projektu #lessismore

Fotoforma miała zaszczyt wziąć udział i być częścią wyjątkowego projektu fotograficznego #lessismore Naturalnie Piękne Kobiety. Jako partner organizacyjny byliśmy odpowiedzialni za opiekę technologiczną i merytoryczną oraz wydruki i oprawę prac na wystawę.

Założycielki Creative Avenue o współpracy z Fotoforma:

"Te zdjęcia skrywają całą historię i tyle emocji, i wspaniałych momentów, których kolektywnie doświadczyłyśmy od momentu stworzenia koncepcji, podjęcia decyzji, że ryzykujemy, spotkań z Ambasadorkami aż w końcu sesji - do tu i teraz, kiedy oglądamy to wszystko nie do końca wierząc, że ta wystawa dzieje się naprawdę!! Ale te zdjęcia są najlepszym tego dowodem. 
I tu należą się ukłony naszym Przyjaciołom z Fotoforma którzy ufundowali cały proces przygotowywania prac Patrycji Toczyńskiej na wernisaż. Dobrali technologię druku zdjęć, umieścili prace w pięknych ramach, by to wszystko mogło wyglądać znakomicie. Dziękujemy Wam Kochani, że uwierzyliście w ten projekt i zdecydowaliście się natychmiast stać jego częścią. Bez Was byśmy tego nie poniosły. 
Także realizując z nami sesje, projekty, możecie być pewni, że tam, gdzie my nie mamy kompetencji, pracujemy zawsze z NAJlepszymi. 
Piotr, Andrzej, Łukasz - jesteście WIELCY - to zaszczyt pracować z profesjonalistami."

 


materiały prasowe, zdjęcie: Patrycja Toczyńska

 

Film z backstage projektu #lessismore Naturalnie piękne kobiety:

 

 Relacja z wernisażu:

 

Odwiedź wystawę projektu #lessismore

Uroczysty wernisaż odbył się 25/10/2018. Wystawę do końca listopada można oglądać na pierwszym piętrze w Nowy Świat Muzyki, który mieści się przy ul. Nowy Świat 63 w Warszawie. Po tym czasie wystawa #lessismore Naturalnie Piękne Kobiety  zostanie przeniesiona w kolejne miejsca w Warszawie oraz w Polsce, a wszystko po to, aby jak najwięcej osób mogło ją zobaczyć. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie projektu naturalniepieknekobiety.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium