Z ratami 0% możesz więcej! - skorzystaj już dziś! | Darmowa dostawa od 500zł

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Fujifilm X-T30 idealny aparat do fotografii podróżniczej i ulicznej ...

Fujifilm X-T30 idealny aparat do fotografii podróżniczej i ulicznej ...

Mały, mocny i radosny w strzelaniu, Fujifilm X-T30 jest jednym z najlepszych aparatów, które możesz dziś kupić za mniej niż 4000zł Choć jego rozmiar sprawia, że idealnie nadaje się do fotografowania w podróży i na ulicach, znakomity autofokus i moc wideo Fujifilm X-T30 sprawiają, że jest on doskonałym narzędziem do codziennego fotografowania. Fani masywnych uchwytów i ciał odpornych na warunki pogodowe będą chcieli szukać gdzie indziej, a X-T30 nie ma wbudowanej stabilizacji obrazu - ale są to tylko drobne błędy, biorąc pod uwagę jego rozmiar i cenę. Łącząc Fujifilm X-T30 z jednym z głównych obiektywów serii X, powstaje niezwykle atrakcyjny aparat dla początkujących, którzy chcą nauczyć się swojego rzemiosła i profesjonalistów, którzy potrzebują świetnego pomocnika dla swojego głównego aparatu.

Fujifilm X-T30 jest jednym z najlepszych aparatów z wymiennymi obiektywami w cenie około  4000zł, które możesz kupić już dziś w wyjątkowej promocji  Wakacyjna promocja X-T30 w której można nabyć ten sprzęt 1000zł i 1200zł taniej. Jego urocza, kompaktowa konstrukcja, doskonały autofokus i znakomita gama obiektywów sprawiają, że jest to idealny aparat na co dzień w większości sytuacji zdjęciowych, od akcji po fotografowanie w podróży. Pomimo tego, że Fujifilm X-T30 jest młodszym bratem doskonałej Fujifilm X-T3, ma on mniej więcej taką samą moc w mniejszym korpusie. To sprawia, że jest to świetny wszechstronny aparat zarówno dla zdjęć, jak i filmów. Większość niedawnego szumu w świecie kamer dotyczy pełnoklatkowych aparatów bez lustra, takich jak Nikon Z6, które mają większe czujniki niż te znajdujące się w Fujifilm X-T30. Ale czujniki APS-C pozwalają kamerom takim jak Fujifilm X-T30 być mniejsze, lżejsze i tańsze, bez kompromisów pod względem jakości obrazu lub wideo. Mniejsza powierzchnia zajmowana przez Fujifilm X-T30 oznacza, że brakuje mu takich funkcji, jak wbudowana stabilizacja obrazu i odporność na warunki atmosferyczne. Ale to jedyna prawdziwa wada w nieskazitelnym sprzęcie, który w ostatnich latach jest jednym z najlepszych wszechstronnych w tej wielkości i cenie.

Dlaczego warto kupić Fujifilm X-T30?

Fujifilm X-T30 to najlepszy aparat, który można kupić w tym przyjaznym dla podróży rozmiarze i cenie poniżej 4000zł a do tego do 19 lipca można go nabyć w niższej cenie o 1000zł i 1200zł. Niezależnie od tego, co lubisz robić, od miast i wsi po ludzi i pingwiny, posiada autofokus, zdjęcia seryjne i jakość obrazu, dzięki którym możesz zrobić świetne zdjęcia. Jest to również zaskakująco dobra kamera wideo.

 

Skorzystaj z Wakacyjnej promocji na X-T30

 

W dniach 2-19 lipca trwa wyjątkowa promocja na aparat Fujifilm X-T30. Każdy klient, który w tym okresie kupi sam korpus lub jeden z dwóch zestawów, otrzyma 1000zł lub 1200zł natychmiastowego rabatu.

Promocja dotyczy:

- aparatu X-T30 w trzech dostępnych kolorach: czarnym, srebrnym, antracytowym > 1000zł rabatu,

- zestawu X-T30+XC15-45 w trzech dostępnych kolorach > 1000zł rabatu,

- zestawu X-T30+XF18-55 w trzech dostępnych kolorach > 1200zł rabatu.

 

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium