biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Jaką lustrzankę kupić do 2000 zł?

Jaką lustrzankę kupić do 2000 zł?

Masz ograniczony budżet i zastanawiasz się, jaką lustrzankę kupić, aby dobrze go zagospodarować? Dziś podpowiemy Ci, jakie lustrzanki do 2000 zł są warte uwagi. Nikt bowiem nie powiedział, że lustrzanka musi być droga, by spełniać swoje zadanie. Jeżeli nie fotografujesz zawodowo i potrzebujesz sprzętu na użytek osobisty, lustrzanka do 2000 zł okaże się doskonała.

Lustrzanka Canon EOS 4000D

Pierwsza proponowana przez nas lustrzanka to body marki Canon Canon EOS 4000D. Nadaje się zarówno do wykonywania fotografii, jak i kręcenia filmów w bardzo dobrej jakości Full HD. Ma 18 MP, co wystarczy do uwieczniania codzienności, specjalnych okazji i wyjazdów urlopowych. 18 MP to także wartość w sam raz do nauki fotografii. Lustrzanka Canon ma wiele gotowych trybów, które zdejmą z Ciebie obowiązek ustawiania parametrów samodzielnie. Przykładowo tryb Inteligentna scena sam dostosuje parametry do zastanych warunków. 9 punktów AF stanowi gwarancję fotografii ostrych i wyraźnych. Zdjęcia możesz poddać wstępnej obróbce już na aparacie, ponieważ lustrzanka Canon ma liczne filtry kreatywne.

Lustrzanka Nikon D3500

Nie chcesz lustrzanki Canon? W ofercie jednego z jego głównych rywali znajdziesz model Nikon D3500, oczywiście także w formie body. W tym aparacie na uwagę zasługuje m.in. nowoczesna matryca DX licząca 24,2 mln pikseli. Twoje zdjęcia będą się pięknie prezentować w ogóle, ale również w szczególe. Lustrzanka Nikon dobrze radzi sobie w warunkach ograniczonego oświetlenia – ma zakres czułości ISO 100–25600. W trybie zdjęć seryjnych zarejestrujesz nawet 5 zdjęć w ciągu sekundy. Jeśli fotografujesz amatorsko, skorzystasz z trybu automatycznego. Z kolei podczas nauki fotografowania doskonały okaże się tryb podręcznika.

Jaką lustrzankę kupić do 2000 zł, by zostać przy marce Canon?

Lustrzanka Canon ukazana jako pierwsza ma alternatywę w postaci modelu Canon EOS 2000D. Tu dostajesz aż 24,1 MP, co pozytywnie przekłada się na paletę barw, szczegółowość i efekt rozmytego tła. Lustrzanka Canon przyda Ci się do wykonywania zdjęć nie tylko codzienności, ale również artystycznych. Podobnie jak poprzedni model marki Nikon, aparat Canon EOS 2000D ma wbudowany przewodnik po funkcjach. Dodana do aparatu aplikacja Canon Camera Connect zapewnia z jednej strony łatwe łączenie i przesyłanie plików na urządzenia multimedialne, z drugiej zaś możliwość robienia zdjęć zdalnie.

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium