biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Kiedy sprawdzi się kamera sportowa? Top 5 sytuacji!

Kiedy sprawdzi się kamera sportowa? Top 5 sytuacji!

Mimo że kamery sportowe są niewielkich rozmiarów, naprawdę potrafią zaskoczyć swoją funkcjonalnością. Taką kamerę zamocujemy na kask, przymocujemy do selfie sticka, umieścimy na szybie samochodowej, a wodoszczelnej obudowie nagramy filmik pod wodą. W jakich sytuacjach kamera sportowa sprawdzi się najlepiej?

Spis treści:

  1. Rejestracja trasy – kamera na kask rowerowy, motocykl oraz do auta
  2. Podwodny świat filmowany kamerą sportową
  3. Tutoriale i materiały edukacyjne nagrywane kamerą sportową
  4. Imprezy masowe, eventy i koncerty rejestrowane kamerą sportową
  5. Kamera sportowa może pokazać świat z perspektywy zwierzęcia

Rejestracja trasy – kamera na kask rowerowy, motocykl oraz do auta

Kamera sportowa sprawdzi się nie tylko wtedy, gdy chcemy uwiecznić sportowe wyczyny, ale także jako rejestrator trasy. Dzięki niej możemy nagrać ciekawą wycieczkę krajobrazową, a także zarejestrować sytuacje, w której uczestnicy ruchu łamią przepisy drogowe, a nagranie może być dowodem w razie ewentualnego wypadku.

Podwodny świat filmowany kamerą sportową

Jedną z ważniejszych zalet kamer sportowych jest ich wodoodporność lub możliwość umieszczenia ich w wodoodpornych obudowach. Takim sprzętem możesz nagrać naprawdę ciekawe ujęcia, nawet zanurzając ją w pobliskim strumyku i nie musisz do tego posiadać specjalnych umiejętności!

Tutoriale i materiały edukacyjne nagrywane kamerą sportową

Kamera sportowa z powodzeniem wykorzystywana jest do nagrywania różnych filmików instruktarzowych, edukacyjnych oraz tutoriali, gdyż osoba, która wykonuje czynności ma wolne ręce. Sprzęt pozwala w wygodny sposób zarejestrować wiele sytuacji np. przebiegu operacji. Z takiego nagrania mogą np. korzystać studenci, którzy kształcą się w tym kierunku.

Imprezy masowe, eventy i koncerty rejestrowane kamerą sportową

Kamera sportowa znajduje szerokie zastosowanie podczas imprez masowych. Często wykorzystywana jest do monitorowania sytuacji na bramkach oraz identyfikacji uczestników. Jednak przede wszystkim używana jest do relacji z koncertów i różnych wydarzeń. Może służyć do nagrań z perspektywy widza lub artysty.

Kamera sportowa może pokazać świat z perspektywy zwierzęcia

Dzięki jej niewielkim rozmiarom i lekkości możemy przymocować ją np. na piersi lub obroży psa i pokazać świat z jego perspektywy. Kamery sportowe często umieszczane są na grzbietach wyszkolonych ptaków, dzięki czemu dosłownie możemy zobaczyć filmowane obiekty „z lotu ptaka”.

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium