biogo.pl

Zmiana godzin pracy Salon Fotoforma Andersa 21 - Warszawa - nowe godziny: 10:00-17:00

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Lustrzanka Nikon D6 - nic przypadkiem... - Premiera

Lustrzanka Nikon D6 - nic przypadkiem... - Premiera

Właściwości fotograficzne – lustrzanka Nikon D6

105 pól krzyżowych AF - Nikon D6

Około 1,6 razy większa gęstość pokrycia kadru ze 105 polami krzyżowymi autofokusa z możliwością wyboru. Wyższa niezawodność działania w przypadku skomplikowanych ruchów obiektu i trudnych warunków oświetleniowych.

 

17 niestandardowych wariantów trybu wyboru pola AF z grupy - lustrzanka Nikon D6

Warianty układu wyboru pola AF z grupy rozszerzono o 17 ustawień niestandardowych. Możesz je dopasować do zaplanowanej kompozycji i ewentualnych przeszkód w kadrze.

 

Około 14 kl./s*' ze śledzeniem AF/AE – Nikon D6 

Aparat Nikon D6 wykonuje do 200 zdjęć JPEG fine z szybkością około 14 kl./s, umożliwiając jednoczesną kontrolę kadru w czasie rzeczywistym dzięki wyraźnemu wizjerowi optycznemu.

 

Zdjęcia w jakości gotowej do publikacji - lustrzanka Nikon D6

Procesor EXPEED 6 skuteczne redukuje szumy w szerokim zakresie standardowych czułości ISO do 102400. Poprawiony balans bieli zapewnia lepszą stabilność i wierne odwzorowanie odcieni skóry.

 

Jednoczesne zapisywanie plików w formatach JPEG+ I JPEG

Możesz teraz jednocześnie zapisywać obrazy JPEG w rozmiarze małym i średnim oraz duże pliki JPEG, aby błyskawicznie wysyłać mniejsze obrazy i zachowywać duże pliki JPEG do późniejszej edycji.

 

Wbudowany odbiornik GPS – lustrzanka Nikon D6

Aparat Nikon D6 jest teraz wyposażony we wbudowany odbiornik GPS. Możesz uzyskać dokładne informacje o lokalizacji i czasie bez użycia dodatkowych akcesoriów.

 

Szybkie i niezawodne opcje łączności - Nikon D6

Szybka i niezawodna komunikacja jest realizowana za pośrednictwem przewodowej sieci LAN zgodnej ze standardem 1000BASE-T, wbudowanego modułu Wi-Fi lub bezprzewodowego przekaźnika WT-6/A/B/C. Możesz przesyłać zdjęcia, jednocześnie kontynuując fotografowanie i edycję.

 

Określenie priorytetu transfery gestem przesunięcia – lustrzanka Nikon D6

Możesz szybko przesłać najlepsze zdjęcie, nadając mu priorytet podczas odtwarzania za pomocą gestu przesunięcia na monitorze LCD.

 

Niezawodnie długi czas działania akumulatora – Nikon D6

Do około 3580 zdjęć na jednym ładowaniu w trybie zdjęć pojedynczych*2 lub około 8670 zdjęć w trybie zdjęć seryjnych*3 oraz filmowanie przez około 105 min.*2

 

Wytrzymałość na każde warunki – lustrzanka Nikon D6

Aparat Nikon D6 ma solidny i trwały korpus, który dzięki zastosowaniu odlewu magnezowego i ekranu elektromagnetycznego zapewnia wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach.

 

*I W zoleżności od obiektywu, przysłony itp. *2 Zgodnie ze standardem stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association.

*3 W warunkach testowych stosowanych przez firmę Nikon.

 

Kup lustrzankę Nikon D6 już dziś!

[product id="10868"]

 

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium