biogo.pl

Z ratami 0% możesz więcej! - skorzystaj już dziś! | Darmowa dostawa od 500zł

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Obiektyw Canon EF 600mm f4 III L do zadań specjalnych w plenerze

Obiektyw Canon EF 600mm f4 III L do zadań specjalnych w plenerze

Fotografujesz w plenerze? Poznaj lekki obiektyw Canon EF 600mm f4 III L, za pomocą którego zarejestrujesz faunę i florę w wysokiej jakości. Nie musisz zabierać ze sobą statywu – dzięki 5-stopniowemu stabilizatorowi obrazu wykonasz fotografie, trzymając aparat w ręku! Przekonaj się, dlaczego jeszcze warto wybrać obiektyw Canon EF 600mm f4 III L.

Obiektyw Canon EF 600mm f4 III L – przydatne informacje

Nowoczesny obiektyw Canon EF 600mm f4 III L znacząco obniża poziom zakłóceń, dzięki czemu osiągane przez Ciebie efekty będą olśniewające. Specjalnie zaprojektowane elementy obiektywu Canon EF zapobiegają powstawaniu kolorowych obwódek, a także przysługują się kontrastowi.

Obiektyw Canon EF 600mm f4 III L nadaje się do fotografowania w plenerze, ponieważ z jednej strony jest mobilny (lekki i ergonomiczny), z drugiej bardzo cichy (płochliwe zwierzęta nawet się nie zorientują, że je podglądasz). Błyskawicznie ustawisz ostrość, rejestrując niepowtarzalną chwilę. Możesz też fotografować zwierzęta w ruchu – będą naturalnie śledzone przez ostrość podczas przemieszczania się w obrębie kadru.

Prosta obsługa obiektywu Canon EF 600mm f4 III L

Obiektyw Canon EF 600mm f4 III L jest nie tylko wydajny i wzorowy jakościowo, lecz również łatwy w obsłudze, intuicyjny. By wywołać oczekiwaną komendę, wystarczy dotknąć elementy sterujące koniuszkami palców. W ten sposób m.in. zatrzymasz lub zablokujesz ostrość. Nie musisz odrywać wzroku od fotografowanego obiektu.

Stała przysłona f4 w obiektywie Canon EF 600mm f4 III L w razie potrzeby zapewni Ci płytką głębię ostrości, uwydatniającą na rozmytym tle głównego bohatera kadru. Z powodzeniem wykorzystasz obiektyw Canon EF podczas tworzenia fotoreportaży z wydarzeń sportowych bądź kulturalnych.

W Fotoformie obiektyw Canon EF 600mm f4 III L zakupisz w pakiecie z plecakiem

Ponieważ obiektyw Canon EF 600mm f4 III L służy do robienia zdjęć w plenerze, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestaw, w skład którego wchodzą obiektyw Canon EF i plecak Benro Sherpa. Zabierz wszystkie akcesoria potrzebne do robienia zdjęć przez długi czas w oddaleniu od studia: karty pamięci, dodatkowe baterie, wymienne obiektywy, filtry. Wróć do pracowni usatysfakcjonowany uzyskanymi efektami!

 

Kup już dziś!

 

[product id="5565"]

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium