Przenośne studia od Orangemonkie

Przenośne studia od Orangemonkie

Orangemonkie jest to amerykańsko-koreańskie przedsiębiorstwo powstałe w 2013 roku produkujące ministudia fotograficzne oraz akcesoria do nich pod nazwą FOLDIO od angielskiego „fold” czyli zginać. Już sama nazwa produktu sugeruje jedną z podstawowych cech ministudia, czyli jego kompaktowość funkcjonalną, a sprzedane ponad 100 000 produktów świaczy o dużym zainteresowaniu produktem na rynku.

 

 

Foldio to pierwsze na świecie składane studio z opatentowaną strukturą magnetyczną pozwalającą na rozstawienie całości nawet w 10 sekund, czyni to produkt wygodnym w użytkowaniu i pozwala na sprawne działanie w przypadku zaistniałej potrzeby.

 

 

Produkty  Foldio1 Foldio2 i Foldio3 różni przede wszystkim rozmiar a zatem przestrzeń jaką ministudio oferuje na fotografowane obiekty, ich wymiary to kolejno 26x26x26 cm, 38x38x38 cm oraz 62,5x64x55 cm, jedyną różnicą pomiędzy Foldio1 i 2 poza wymiarami są występujące w wersji 2 podwójne paski świetlne LED z kontrolą mocy oświetlenia. W tych wersjach produktu zestaw zawiera 4 wspomniane tła, których nie spotykamy już w trzeciej wersji ministudia.

 

 

 

Foldio posiada cztery wersje kolorystyczne tła – białe, czarne, zielone i szare, a dodatkowo przy wersji produktu Foldio 3 istnieje możliwość wymieniania tła przez użytkownika bądź korygowania krawędzi tła.

Oświetlenie obiektu zapewnia potrójna dioda LED oraz pasek LED minimalizujące cienie i zapewniające równomierne rozłożenie światła w całej przestrzeni wizualnej ministudia.

 

 

 

Dodatkowym osprzętem którego funkcje można połączyć z Foldio, jest listwa oświetleniowa Halo Bar posiadająca kontroler ściemniania, co nadaje możliwość doboru optymalnej wartości lumenów potrzebnych do uzyskania pożądanego efektu końcowego.

 

 

Foldio 360 jest również przydatnym dodatkiem pozwalającym uzyskać obraz produktu czy innego fotografowanego obiektu ze wszystkich stron. Producent określa go jako gramofon, jest to obrotowa platforma połączona z Halo Bar, co zmniejsza do minimum prawdopodobieństwo wystąpienia zauważalnych krawędzi w przypadku białego tła, dając odbiorcy złudzenie samoistnego osiowego poruszania się obiektu w przestrzeni.

 

 

 

 

Wszystkie produkty ORANGEMONKIE są dostępne w sklepie internetowym fotoforma.pl

Foldio 360

Foldio 2

Foldio 3

 

Bądź z nami na bieżąco – obserwuj nasz fanpage na FB
https://www.facebook.com/FotoformaPL/

 

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium