Fotoforma na Press Photo 2019 w Warszawie

Fotoforma na Press Photo 2019 w Warszawie

14 stycznia 2019 roku w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbyły się Targi Press Photo Expo 2019. Przez cały dzień na dwóch piętrach Domu Towarowego swoje produkty prezentowało kilkudziesięciu wystawców m.in. Fotoforma. To przede wszystkim wydarzenie handlowe ale dla uczestników także edukacyjne. Na Press Photo odbyło się wiele wykładów prowadzonych przez znanych fotografów. Jeden z nich prowadził Adam Klimek, ambasador Fotoforma-Canon.

Na stoisku Fotoformy prezentowaliśmy nietypowe rozwiązania zastosowań aparatów bezlusterkowych Nikon z serii Z. Największa popularnością cieszył się terenowy łazik, który był bazą dla Nikona Z7. Aby profesjonalnie sterować tym zestawem potrzeba dwóch osób, jedna odpowiedzialna jest za pracę pojazdu, druga aparatu. Filmowcy chętnie testowali gimbal DJI z nowym Nikonem Z6.

Byliśmy także obecni na stoiskach Sony, Canona. Nasi handlowcy wspierali ekspertów Sony i Canona aby klient zainteresowany produktem mógł wyjść z Press Photo z konkretną ofertą przygotowaną dla niego.

W tym roku Press Photo to przede wszystkim spotkanie fotografów ślubnych. Dla nich odbyły się specjalne wykłady, na których usłyszeli porady dotyczące budowania portfolio w social mediach, projektowania albumów, pracy fotografa.

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium