Obiektywy Sigma dla profesjonalistów

Obiektywy Sigma dla profesjonalistów

Ciekawą propozycją jest obiektyw Sigma 24–70mm f/2.8 DG OS HSM Art. To obiektyw zmiennoogniskowy, który spełni wymagania każdego fotografa. Charakteryzuje się on ogniskowymi 24-70mm i światłem f/2.8. To nowoczesna konstrukcja przewidziana dla aparatów o wysokiej rozdzielczości. Układ optyczny zbudowany jest na bazie 19 soczewek ułożonych w 14 grupach, a w jego konstrukcji wykorzystano elementy asferyczne oraz zbudowane ze szkła SLD. Czego więcej potrzeba w reportażu? Może szybkości? Sigmę 24-70 napędza ultradźwiękowy silnik autofocusa HSM. Obiektyw wyposażony jest także w stabilizację optyczną. Aparat ostrzy już przy odległości 37 cm. Sigma 24-70/2.8 na Fotoforma.pl : mocowanie Canon, mocowanie Nikon.

Z kolei Sigma 14 mm f/1.8 DG HSM Art to ultraszerokokątny bardzo jasny obiektyw przeznaczony do aparatów pełnoklatkowych. Sigma 14 mm jest świetny do fotografowania wnętrz, astrofotografii i krajobrazów. Wyposażony jest w asferyczne soczewki, w tym przednią o średnicy 80 mm. Jego przysłona zbudowana jest z 9 zaokrąglonych listków, a obiektyw ostrzy przy minimalnej odległości 27 cm. Waga obiektywu to 1,2 kg. Sigma 14 mm f/2.8 na Fotoforma.pl: mocowanie Canon, mocowanie Nikon.

Sigma 135 mm f/1.8 DG HSM Art - Idealna ogniskowa do portretu. Obiektyw przystosowany jest do pracy z matrycami o rozdzielczości nawet 50 mp, co pozwala osiągnąć mu rekordową jakość zdjęć. Producent planując jego budowę zdawał sobie sprawę, że będzie on wykorzystywany przede wszystkim w pracy studyjnej czyli na profesjonalnych sesjach foto. Podobnie jak w Sigmie 14 mm f/2.8 jego przysłona skonstruowana jest z 9 zaokrąglonych listków. Zapewnia to doskonałe i zarazem delikatne rozmycie bokeh. Sigma 135 mm f/1.8 DG HSM Art na Fotoforma.pl : mocowanie Canon, mocowanie Nikon.

Obiektywy Sigma sprawdzą się w każdych zastosowaniach i są doskonałą alternatywą dla innych uznanych marek. Firma stawia na jakość i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu każdy fotograf powinien wziąć pod uwagę jej produkty przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowego obiektywu.

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium