Warsztaty Wacom i Fotoforma 24.02.2019. Grafika dla fotografów "Domaluj historię"

Warsztaty Wacom i Fotoforma 24.02.2019. Grafika dla fotografów "Domaluj historię"

Warsztaty kierujemy do kreatywnych fotografów, pragnących rozwijać swój warsztat artystyczny, a także dla tych, których prace fotograficzne wymagają zaawansowanej postprodukcji w Photoshopie i Lightroomie. Tablety Wacom Intuos Pro to nowy poziom twórczej kontroli nad materiałem wyjściowym. Niezależnie czy edytujemy pliki fotograficzne RAW czy tworzymy grafikę czułe piórka umożliwiają rysowanie z nieporównywalną dokładnością detali. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość porównania jakości kontroli piórkiem tabletu graficznego i klasyczną myszką komputerową nad edytowanymi szczegółami. 

Zapraszamy Państwa na unikalne warsztaty graficznej edycji zdjęć. Nie będziemy tylko obrabiać RAWów. Skupimy się przede wszystkim na artystycznej stronie tworzenia unikalnych prac. Dorysujemy do zdjęć to czego nie ma, a chcielibyśmy zobaczyć. W ten sposób stworzymy idealne obrazy fotograficzne tworząc nowy wymiar pop artu. 

Każdy z uczestników warsztatów będzie pracował nad edycją własnego zdjęcia. Pod opieką ambasadorki Wacom Klaudii Narożnik dorysuje na nim, za pomocą tabletu graficznego Wacom Intuos Pro, brakujący obraz, który powstał w jego wyobraźni. Ta nietypowa zabawa w grafikę będzie świetnym kreatywnym ćwiczeniem, które rozwinie warsztat fotografa ale także będzie sposobem na dokładne poznanie możliwości tabletów Wacom, które dzisiaj są podstawowym narzędziem pracy wielu fotografów na całym świecie.

Z wykonanych na warsztatach prac wybierzemy najlepszą, która w nagrodę zostanie wydrukowana na profesjonalnej drukarce EPSON P800.

Razem z Wacom poczujmy kreatywność ! 

 

Zadanie:

Rozwinięcie pomysłu tworzenia obrazu graficznego ze zdjęcia. 

 

Na czym będziemy pracować?

Edycja grafiki - tablety Wacom Intuos Pro

Wydruk prac - drukarka Epson P800

Profesjonalny podgląd w trakcie edycji - monitory Eizo CS230

Uwaga: Każdy uczestnik warsztatów pracuje na własnym laptopie

 

Program warsztatów "Domaluj historię do zdjęcia" :

Czas trwania godz. 11.00 -15.00

    - Wprowadzenie i prezentacja prowadzącego

    - Instalacja oprogramowania niezbędnego do pracy 

    - Prezentacja tabletów graficznych Wacom

    - Praktyczne wykorzystanie tabletów Wacom - ćwiczenia na własnych zdjęciach. Kolorowanie, edycja, rysowanie.

    - Rozstrzygnięcie konkursu dla uczestników warsztatów

    - Wydruk najlepszej pracy konkursowej na profesjonalnej drukarce EPSON

 

Prowadząca warsztaty:

KLAUDIA NAROŻNIK

Instagram : Kala_rysuje

Studentka III roku, na Wydziale Architektury, pasjonatka rysunku, malarstwa oraz projektowania użytkowego. Ambasadorka marki Wacom, grafik 3D, wizażystka i bodypainterka. Uczestniczka i inicjatorka wielu plenerów artystycznych, nieustannie poszukująca inspiracji.

 

Miejsce:

Fotoforma, ul. Andersa 21, Warszawa 

 

Zgłoszenia:

Warsztaty bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona (12 osób) Uwaga : Selekcja zgłoszeń na podstawie portfolio !

Zainteresowanych udziałem w warsztatach Wacom i Fotoformy proszę o przesłanie linku do dwóch zdjęć z portfolio (dowolna publikacja w internecie, nie przyjmujemy linków do pobrania zdjęć), które będą edytowane na warsztatach. Na ich podstawie wybierzemy osoby, które zaprosimy na warsztaty. Ostateczny termin zgłoszeń 18.02.2019 do godz 12.00. 

REJESTRACJA 

 

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium