biogo.pl

W dniu 27.01.2020r. - Salon Fotoforma Andersa 21 będzie nieczynny - przepraszamy za utrudnienia.

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Poznaj nowy aparat Canon - EOS 250D

Poznaj nowy aparat Canon - EOS 250D

Najmniejsza na świecie lustrzanka cyfrowa z ruchomym ekranem - z myślą o kreatywnym stylu życia 

Canon przedstawia nowy aparat. Canon EOS 250D ma klasyczny styl lustrzanki cyfrowej i jasny wizjer optyczny, który umożliwia fotografom na wszystkich poziomach zaawansowania tworzenie wspaniałych zdjęć i filmów 4K.

 

Pod względem danych technicznych aparat klasyfikuje się między modelami Canon EOS 2000D i Canon EOS 800D, poszerzając zakres produktów EOS z funkcją nagrywania filmów w rozdzielczości 4K.

 

Wydajność i poręczność

Aparat Canon EOS 250D został zaprojektowany z myślą o przyjemnej i łatwej obsłudze, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość obrazu. Łączy on klasyczną obsługę z wizjerem optycznym, który pokazuje rzeczywisty obraz.

 

Niesamowite zdjęcia i filmy 4K

Zdjęcia o rozdzielczości 24,1 megapiksela oraz filmy 4K są wyraźne, ostre i pełne kolorów, nawet w słabym świetle, dzięki matrycy APS-C, zaawansowanemu systemowi AF i procesorowi DIGIC 8.

 

Kreatywność bez wysiłku

Twoi klienci docenią łatwość fotografowania aparatem EOS 250D, a także interfejs z przewodnikiem i tryb twórczego wspomagania, który pozwoli im uwolnić pokłady kreatywności. Odchylany ekran ułatwia pracę pod nietypowym kątem.

 

Połączenie zalet obu rozwiązań

Korzystając z aparatu EOS 250D, możesz wybrać między wyraźnym wizjerem optycznym z funkcją serii zdjęć 5 kl./s a intuicyjnym trybem Live View z technologią Dual Pixel CMOS AF i automatycznym ustawianiem ostrości na oczy.

 

Życie w ruchu

Nagrywaj filmy w rozdzielczości 4K i oglądaj niesamowity, realistyczny obraz na ekranie telewizora 4K. Cyfrowy stabilizator obrazu niweluje efekt drgań aparatu, zapewniając profesjonalne rezultaty. Funkcja przechwytywania klatek 4K umożliwia wyodrębnianie zdjęć z filmów, a poklatkowe nagrywanie filmów 4K zmienia wielogodzinny materiał w kilkusekundowe nagranie.

Łączność Bluetooth i Wi-Fi

Zdjęcia i filmy można łatwo i szybko przesyłać do urządzenia inteligentnego, a następnie udostępniać je znajomym, rodzinie i obserwującym w Internecie. Dzięki łączności bezprzewodowej można zdalnie sterować aparatem EOS 250D, a nawet podglądać obraz z aparatu na ekranie urządzenia.

Pracuj bardziej kreatywnie dzięki aparatowi EOS 250D - Zapraszamy do zakupów!

[product id="8091"]

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium