Z ratami 0% możesz więcej! - skorzystaj już dziś! | Darmowa dostawa od 500zł

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Relacja "Przystanek fotografia" 28.06.2019r. z ambasadorem marki Sony - Markiem Arcimowiczem

Relacja "Przystanek fotografia" 28.06.2019r. z ambasadorem marki Sony - Markiem Arcimowiczem

 

 

 

Tym razem naszym gościem był fotograf-podróżnik Marek Arcimowicz. Zamiłowanie Marka do podróży, narciarstwa i fotografii doprowadziło do tego, że stał się — jak sam twierdzi — fotografem projektów ekstremalnych. Praca dla National Geographic zaprowadziła go w różne miejsca na świecie. Aktywnie podróżuje dzięki zaangażowaniu w cykl telewizyjnych filmów dokumentalnych „Kobieta na krańcu świata”. Marek przypuszcza, że nie ma na Ziemi strefy klimatycznej, której jeszcze nie sfotografował.

Spotkanie z naszym gościem było idealną okazją do zaprezentowania najnowszego teleobiektywu w ofercie Sony. Uczestnicy spotkania jako pierwsi w Polsce mieli okazję przetestować przedsprzedażowy egzemplarz obiektywu Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS. Obiektyw był bardzo chwalony za jakość wykonania, doskonałą ostrość oraz ogólną ergonomię. Według nas obiektyw SEL200600G będzie doskonałym narzędziem dla fotografów sportowych oraz przyrodników. Szczególną uwagę powinni na niego zwrócić miłośnicy fotografowania ptaków.

Pierwsze egzemplarze obiektywów powinny trafić do regularnej sprzedaży po 15 lipca 2019. Zachęcamy do składania zamówień w przedsprzedaży ponieważ pierwsze dostawy mogą być ograniczone ilościowo.

[product id="8692"]

 

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium