Postaw na sprawdzony obiektyw Tamron!

Postaw na sprawdzony obiektyw Tamron!

Firma Tamron nie jest szczególnie znana wśród osób, które mają podstawową wiedzę na temat dzisiejszego rynku fotograficznego. Nie produkuje ona bowiem aparatów analogowych ani cyfrowych, nie zajmuje się też wytwarzaniem kamer. Jej główną domeną są natomiast obiektywy i to właśnie z tego słyną Japończycy, choć ich renoma, niezawodność i najwyższa jakość są doceniane w środowiskach fotografów, zwłaszcza profesjonalistów. Tamron ma dość wąską grupę odbiorców, ale są to niezwykle wymagający użytkownicy. Nie mogą sobie oni pozwolić na żadne niepowodzenie w trakcie wykonywania pracy, gdyż to właśnie od niezawodności sprzętu i wprawnego oka zależy ich dalszy byt na rynku. Dlatego wybierają najlepsze pod każdym względem akcesoria do swoich urządzeń, a takie z całą pewnością są obiektywy Tamron.

Połączenie tradycji i nowoczesności

Biznes założony w 1950 roku w japońskiej Saitamie od początku stawiał na jakość. Przez te wszystkie lata Tamron charakteryzował się tym, z czego w zasadzie jest znany cały naród zamieszkujący Kraj Kwitnącej Wiśni, czyli niezwykłą sumiennością i dokładnością. W związku z powyższym przedsiębiorstwo najpierw zaczęło zdobywać uznanie w Japonii, później w Azji, by ostatecznie zapracować na szacunek klientów z całego świata. Obiektyw Tamron to obecnie w świadomości milionów fotografów produkt niemal doskonały, cechujący się świetnymi parametrami oraz niezawodnością. Widząc ogromne zainteresowanie konsumentów oraz perfekcyjne wykonawstwo akcesoriów, w podmiot postanowił zainwestować gigant z branży elektronicznej – Sony, który wykupił kilkanaście procent udziałów maleńkiej firmy z Prefektury Saitama.

Tamron 100-400 – podstawowe narzędzie każdego profesjonalisty

Pierwsze, co rzuca się w oczy po wzięciu do ręki obiektywu Tamron 100-400, to doskonale zrobiona obudowa. Jednak to dopiero wstęp do tych wszystkich udogodnień, jakie czekają użytkownika w trakcie pracy z urządzeniem. Tamron 100-400 charakteryzuje się świetną jakością obrazu w centrum kadru i ogniskowa nie ma tu większego znaczenia. Ponadto skutecznie stabilizuje obraz, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku nieprzygotowanych wcześniej ujęć, ale też wyposażony jest w cichy i szybki autofokus. W tym akcesorium nie występują problemy z aberracją sferyczną, z kolei poprzeczne i podłużne aberracje chromatyczne są praktycznie niezauważalne. Dodatkowo mały astygmatyzm, umiarkowana dystorsja i rewelacyjnie korygowana koma sprawiają, że fotograf ma do czynienia ze sprzętem niemal idealnym.

Obiektyw Tamron 100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD

[product id="1618, 4538"] 

 

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium