biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Wybieramy monitor BenQ – przegląd najlepszych modeli

Wybieramy monitor BenQ – przegląd najlepszych modeli

Zdecydowałeś się na monitor BenQ, ale jeszcze nie jesteś pewien, który model będzie najlepszy do wykonywanych przez Ciebie zadań? W dzisiejszej publikacji zaprezentowaliśmy nowoczesne i funkcjonalne modele dostępne w Fotoformie. Mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich monitor BenQ, który ułatwi Ci wykonywanie pracy – czy to zawodowej, czy prywatnej. Zachęcamy do przeczytania.

Monitor BenQ SW240

Osoby pracujące przy edycji materiałów graficznych i audiowizualnych chętnie wybierają 24-calowy monitor BenQ SW240. Został wyposażony w funkcjonalny, łatwy do zdjęcia kaptur zapobiegający odbijaniu się światła od ekranu. Dzięki temu widziane przez Ciebie kolory są wyraziste i oddają te, które zostały zarejestrowane aparatem bądź kamerą. Monitor BenQ SW240 umożliwia przeglądanie materiałów w trybie czarno-białym, i to zaledwie po naciśnięciu jednego przycisku. Po wykalibrowaniu monitora możesz przypisać parametry do użytkownika, jeśli z urządzenia korzysta więcej osób. Monitor BenQ SW240 ma ochronę przeciw męczeniu oczu.

Zobacz monitor BenQ SW320, czyli 31,5-calową wersję urządzenia opisanego wyżej.

Monitor BenQ PV270

Nasz kolejny typ to monitor BenQ PV270, czyli model dla fotografów i grafików. Ma panoramiczny ekran QHD z wysoką gęstością pikseli. Jego rozdzielczość wynosi 2560 x 1440. Zapewnia 99% pokrycia przestrzeni kolorów Adobe RGB, co docenią osoby pracujące z obrazem. Monitor BenQ PV270 wchodzi w komplet z oprogramowaniem do kalibracji Palette Master Software. Możesz go dopasować do stanowiska pracy poprzez korektę wysokości i pochylenia. W trakcie pracy z obrazem pionowym skorzystasz z funkcji pivot – do zmiany orientacji monitora z poziomej na pionową.

Monitor BenQ PV3200PT 4K UHD

Nowoczesny monitor BenQ PV3200PT 4K UHD odznacza się najwyższą jakością obrazu: 4K UHD. Dzięki niemu zyskasz wgląd w najdrobniejsze detale. Kolory są wyświetlane wiernie, jako że monitor BenQ obejmuje 100% przestrzeni kolorów sRGB i Rec.709. Dostosowanie go do stanowiska pracy jest tak samo proste, jak w przypadku poprzedniego modelu. Kalibracja kolorów dokonywania jest bezpośrednio na monitorze, nie zaś karcie graficznej. Ustawienia możesz zapisać.

Obejrzyj monitory BenQ dostępne w Fotoformie. Porównaj modele z dwóch serii: SW oraz PV. Wybierz odpowiedni rozmiar: 27 lub 32 cale. Zastanów się też, czy wykorzystasz nowoczesny kaptur.

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium