biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Wybieramy monitor Eizo - przegląd najlepszych modeli

Wybieramy monitor Eizo - przegląd najlepszych modeli

Interesują Cię nowoczesne, profesjonalne monitory graficzne? Jeśli tak, polecamy Ci doskonały monitor Eizo. Na który model warto się zdecydować? Na przykład na wyjątkowy monitor Eizo CG2730 z kapturem zapobiegającym odbijaniu się światła od powierzchni ekranu. Przeczytaj krótką specyfikę popularnych modeli i wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej. Zamów go w Fotoformie!

Monitor Eizo CG2730 z kapturem - co warto o nim wiedzieć?

Monitor Eizo CG2730 z serii ColorEdge wyróżnia się wbudowanym w górną część obudowy kalibratorem. Dzięki niemu nie musisz kupować zewnętrznych urządzeń do kalibracji. Dodatkowo kalibrację ułatwia i przyspiesza oprogramowanie Eizo ColorNavigator. Wystarczy, że wprowadzisz odpowiadające Ci parametry, by monitor Eizo CG2730 wyświetlił obrazy w doskonałej kolorystyce.

Monitor Eizo CG2730 ma 27 cali. Zapewnia odwzorowanie 99% przestrzeni barw Adobe RGB i kontrast 1:1500. Nie sposób nie wspomnieć, że kiedy przeciętny monitor LCD poświęca do 30 minut na osiągnięcie stabilnego poziomu jasności, chromatyczności i odcieni, monitor Eizo CG2730 potrzebuje zaledwie 3.

Monitor Eizo CG248-4K z funkcją zoomu 4K

Nasz kolejny typ to monitor Eizo CG248-4K, który końcową cząstkę nazwy zawdzięcza funkcji zoomu 4K. Dzięki niej możesz powiększać dowolne fragmenty obrazu, co daje lepszy wgląd w detale i pozwala ocenić ostrość zdjęć. Funkcję zoomu włącza się i wyłącza jednym przyciskiem, który znajduje się na obudowie.

Monitor Eizo CG248-4K to kolejny ekran rozbudowany o funkcjonalny kaptur. Jest to najlepszy monitor z serii ColorEdge pod względem gęstości pikseli: ma aż 185 ppi. Zapewnia żywe, intensywne kolory wyświetlanych obrazów. Liczy 24 cale, więc sprawdzi się w małej lub średniej pracowni.

Energooszczędny monitor Eizo CG277

Nasz ostatni typ w dzisiejszym zestawieniu to monitor Eizo CG277 z serii ColorEdge. Odznacza się podświetleniem LED, które w przeciwieństwie do lamp CCFL zużywa mniej energii i zapewnia dłuższą żywotność. Ponadto nie zawiera rtęci, co czyni go lepszym dla środowiska.

Monitor Eizo CG277 korzysta z nowoczesnych funkcji, takich jak np. nowa wersja układu ASIC, która dokonuje korekty wyświetlanego obrazu w czasie rzeczywistym. Temperatura barw i jasność pozostają stałe niezależnie od temperatury otoczenia. Jeśli poza obróbką zdjęć zajmujesz się edycją wideo, docenisz układ overdrive skracający czas reakcji do 6 ms.

Sprawdź, jakie jeszcze monitory graficzne mamy w ofercie. Wybierz funkcjonalny monitor Eizo dopasowany do wykonywanej przez Ciebie pracy!

 

Kup już dziś!

[product id="5874, 5872,5871"]

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium