biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Wybieramy tablet dla grafika – najlepsze tablety graficzne w Fotoformie

Wybieramy tablet dla grafika – najlepsze tablety graficzne w Fotoformie

W przeciwieństwie do tradycyjnego tabletu multimedialnego tablet graficzny jest prostszy i służy do szkicowania. Przyda się architektom, grafikom, fotografom i studentom kierunków związanych z grafiką. Tablety graficzne przenoszą szkice prosto do urządzenia zewnętrznego lub na dysk w chmurze. Mogą mieć strukturę kartki i są bardzo czułe, dzięki czemu wykonasz na nich szczegółowe szkice. Zobacz, jaki tablet dla grafika zakupisz w Fotoformie.

Czuły tablet graficzny Wacom Intuos M Bluetooth

Tablety graficzne występują w różnych rozmiarach, m.in. S, M i L. Tablet dla grafika Wacom Intuos M Bluetooth Black jest średni i odznacza się wymiarami: 216 x 135 mm. Zapewnia wysoką dokładność, ponieważ dołączone do niego pióro obsługuje aż 4096 poziomów czułości na nacisk. Antypoślizgowa powierzchnia na spodziewa zapobiega przesuwaniu się po śliskim blacie. Tablet Wacom oferuje 2 przyciski pióra i 4 programowalne, dzięki czemu wszystkie najważniejsze opcje masz dosłownie po ręką. Tablet graficzny działa do 15 godzin na w pełni naładowanej baterii.

Duży tablet Wacom Intuos Pro L Paper

Tablety graficzne w wersji powiększonej (L – large) to urządzenia dla osób, które potrzebują sporej przestrzeni roboczej. Zapewniają możliwość tworzenia edytowalnych wersji rysunków papierowych, dopieszczanych już na komputerze w dowolnym edytorze graficznym. Tablet Wacom Intuos Pro L Paper wchodzi w komplet z bezprzewodowym, czerpiącym zasilanie z tabletu piórem. Jest ono dostosowane zarówno do osób prawo-, jak i leworęcznych. Warto wspomnieć, że ten tablet dla grafika konwertuje również pismo ręczne na cyfrowe.

Kompaktowy Tablet Wacom Intuos Pro S

Jeśli bardziej niż na dużym obszarze roboczym zależy Ci na poręczności i mobilności urządzenia, wybierz mały tablet Wacom Intuos Pro S. Jest to niepozorny model o wysokiej funkcjonalności. Ma programowalne przyciski, pierścień i okrągłe menu, które ułatwiają i skracają pracę. Dodatkowe przyciski znajdują się na piórze. Tablet graficzny umożliwia przybliżanie, oddalanie i przesuwanie widoków. Pióro ma aż 8192 stopnie czułości na nacisk.

Tablet Wacom Intuos Pro czy Wacom Intuos Pro Paper?

Na pewno zauważyłeś, że tablety graficzne Wacom różnią się nazwą serii. Na co wskazuje dodatek "Paper"? Otóż klasyczne tablety Wacom Intuos Pro są lepsze dla tych, którzy chcą pracować od razu w środowisku cyfrowym. Przeciwnie tablety Wacom Intuos Pro Paper – w nich szkice wykonuje się na papierze, a dopiero potem przesyła do laptopa lub komputera i dokańcza w edytorze.

Obejrzyj wszystkie tablety graficzne dostępne w Fotoformie i zdecyduj, który tablet dla grafika jest odpowiedni dla Ciebie: z papierem czy bez, mały, średni czy duży.

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium