biogo.pl

Z ratami 0% możesz więcej! - skorzystaj już dziś! | Darmowa dostawa od 500zł

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Najlepszy teleobiektyw dla miłośnika fotografii krajobrazowej

Najlepszy teleobiektyw dla miłośnika fotografii krajobrazowej

Pasjonujesz się lub zajmujesz zawodowo fotografią krajobrazową? Jeśli tak, teleobiektyw Nikkor zapewne nie jest Ci obcy. Nowoczesny teleobiektyw Nikon jest ulubieńcem fotografów z uwagi na doskonałe parametry, jakimi się odznacza. W Fotoformie znajdziesz go w kilku modelach. Zajrzyj do dzisiejszego wpisu i poznaj obiektywy Nikkor w kolejności od najdroższego do najtańszego. Wybierz swój teleobiektyw Nikon i wykonuj niepowtarzalne zdjęcia w plenerze!

Teleobiektyw Nikon 1: teleobiektyw Nikkor 180-400 mm f/4E

Teleobiektyw Nikkor 180-400 mm f/4E wyróżnia się wbudowanym telekonwerterem, który zwiększa zakres ogniskowych. Potrzeba zaledwie jednego dotknięcia, by płynnie zwiększyć ogniskową o 160 mm (maksymalna wartość to 560 mm przy f/5,6). Zdjęcia wykonuje się łatwo, bez odrywania wzroku od wizjera. Długi teleobiektyw Nikon podtrzymasz za pomocą demontowalnego uchwytu.

Każdy nowoczesny teleobiektyw Nikkor ma system redukcji drgań, który wydłuża czas otwarcia migawki o cztery stopnie (włącza się tuż po naciśnięciu spustu migawki). Śledzenie szybko poruszających się obiektów nie sprawia żadnego problemu. Obraz jest ostry na całym obszarze kadru, nawet w trakcie wykonywania zdjęć z przysłoną otwartą w pełni.

Teleobiektyw Nikon 2: teleobiektyw Nikkor 200 mm f/2G ED VRII

Kolejny warty uwagi teleobiektyw Nikon to profesjonalny teleobiektyw Nikkor 200 mm f/2G ED VRII. Współpracuje z jednoobiektywowymi lustrzankami Nikon w formacie FX. Ten obiektyw również korzysta z systemu redukcji drgań. Autofokus jest precyzyjny i pracuje cicho, w związku z czym teleobiektyw Nikkor świetnie sprawdzi się do fotografowania płochliwych zwierząt.

Teleobiektyw Nikon ma trzy soczewki z mocnego szkła ED i jedną z nawet lepszego szkła Super ED. To one stoją na straży niezachwianego, dokładnego obrazu (służą m.in. do korekcji aberracji obiektywu). Z kolei powłoka nanokrystaliczna niweluje refleksy i efekt flary.

Teleobiektyw Nikon 3: teleobiektyw Sigma S 70-200/2.8 DG OS HSM

Teleobiektyw Nikon to nie tylko popularny, markowy teleobiektyw Nikkor. Do wykonywania doskonałych zdjęć posłuży Ci również teleobiektyw Sigma S 70-200/2.8 DG OS HSM. Gwarantuje ostre i kontrastowe zdjęcia w pełnym zakresie ogniskowych, bez względu na stopień otwarcia przysłony. Na plastyczność obrazu i gładką gradację korzystnie wpływa zaokrąglony kształt przysłony.

Stabilizacja obrazu 4 EV działa w dwóch trybach: do ogólnego robienia zdjęć oraz do fotografowania obiektów w ruchu. To sprawia, że teleobiektyw Nikon staje się uniwersalnym narzędziem, idealnym do zabrania w plener na spontaniczną sesję.

Wiesz już, który teleobiektyw Nikon wybierzesz? Czy będzie to oryginalny teleobiektyw Nikkor, a może atrakcyjniejszy cenowo teleobiektyw Sigma? Obejrzyj wszystkie obiektywy i teleobiektywy w Fotoformie i zdecyduj!

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium