biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Pomysły na wakacyjne zdjęcia instagramowe

Pomysły na wakacyjne zdjęcia instagramowe

W ostatnim czasie Instagram stał się o wiele popularniejszy, niż wiodący do tej pory prym Facebook. Konto na Instagramie ma prawie każdy i znacząca część osób bardzo chętnie dzieli się tam swoimi codziennymi zdjęciami. Nic więc dziwnego, że również podczas urlopu zależy im na tym, aby zdjęcia były oryginalne i wysokiej jakości. W taki sposób można pochwalić się nie tylko znajomym, ale i zdobyć lajki.

Spis treści:

  1. Jakie powinno być udane, wakacyjne zdjęcie na Instagram?
  2. Jak wykonać ciekawe, wakacyjne zdjęcie, na którym znajduje się osoba?
  3. Wykorzystaj plener w 100%

Jakie powinno być udane, wakacyjne zdjęcie na Instagram?

Warto przez moment zastanowić się, jakie zdjęcia cieszą się na Instagramie największym uznaniem. Przede wszystkim najwięcej polubień otrzymują fotografie wysokiej jakości, jasne i pokazujące coś ciekawego, co może zainteresować szerokie grono odbiorców. W przypadku podróży najczęściej są to widoki, egzotyczne miejsca, czy typowe dla danego regionu potrawy. Aby mieć pewność, że zdjęcie dodane na Instagram cieszyć się będzie popularnością, warto odpowiednio zaplanować jego kolorystykę, tło, a także to, co lub kto pojawi się na pierwszym planie. Szukając inspiracji na letnie fotografie, na pewno warto przeglądać także konta blogerów podróżniczych.

Jak wykonać ciekawe, wakacyjne zdjęcie, na którym znajduje się osoba?

Tutaj możliwości jest naprawdę wiele. Zwłaszcza gdy ma się do wykorzystania ciekawy i piękny plener. W przypadku fotografowania ludzi zdecydować można się na portret lub zdjęcie z daleka, na którym przeważać będzie krajobraz. W obu przypadkach należy pamiętać jednak o tym, aby fotografia była odpowiednio doświetlona i wysokiej jakości. Posiłkować można się blendą lub profesjonalnym obiektywem. Zwłaszcza, wtedy gdy nie chce się bazować jedynie na fotografiach wykonanych telefonem komórkowym. Nieostre, źle wykadrowane zdjęcia od razu tracą na uznaniu i nie zatrzymują uwagi użytkowników mediów społecznościowych.

CTA - Szukasz sprzętu wysokiej jakości, który pozwoli ci tworzyć wakacyjne kadry? Sprawdź nasze aparaty

Wykorzystaj plener w 100%

Jesteś aktualnie w górach, nad jeziorem, czy nad morzem? Pokaż to i wykorzystaj do maksimum! Wiele osób poszukuje na instagramie inspiracji, chociażby względem kolejnej podróży. Jeśli twoja fotografia ciekawie przedstawi dane miejsce, z całą pewnością zostanie zapisana, albo przekazana dalej. Staraj się więc, aby twoje zdjęcia był oryginalne, kolorowe i przyciągające uwagę. Wykorzystuj elementy typowe dla danego regionu. Na przykład będąc w Prowansji, na pewno udaj się na pole lawendy. Na wybrzeżu Amalfitańskim postaw na kadry w otoczeniu drzew cytrynowych, a podczas urlopu nad polskim morzem zadbaj o to, aby pokazać unikatowość polskich, dzikich plaż. Wakacyjne zdjęcia powinny poprawiać humor i być pełne barw. Takie proste zabiegi na pewno podniosą atrakcyjność twoich prac i przyniosą nowe polubienia, oraz obserwatorów.

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium