biogo.pl

W dniu 10.04 - Salon Warszawa Andersa 21 i BOK czynne do 16:00

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Aparat Fujifilm – cyfrowa jakość z analogowym designem

Aparat Fujifilm – cyfrowa jakość z analogowym designem

Przeglądając nowoczesne aparaty fotograficzne, z tęsknotą sięgasz myślą do końca XX wieku, kiedy popularnością cieszyły się aparaty analogowe? Cenisz wysoką funkcjonalność aparatów cyfrowych, jednak wizualnie znacznie bardziej odpowiadają Ci oldschoolowe analogi? Idealny model dla siebie możesz znaleźć w ofercie marki Fujifilm. To właśnie aparat cyfrowy Fujifilm łączy nowoczesne rozwiązania z designem vintage.

Aparat Fujifilm X-T3 body

Jednym z aparatów Fujifilm o analogowym wyglądzie jest bezlusterkowiec Fujifilm X-T3. Został zaprojektowany z myślą o fotografach, ale również operatorach kamery. Do funkcji wartych uwagi należą dotykowe elementy sterowania, dodatkowy obszar poza ramką, który umożliwia rozpoznawanie poruszających się obiektów, podświetlana obudowa, wykonywanie zdjęć seryjnych do 11 klatek na sekundę, rozszerzony system AF z 2160 000 punktami detekcji fazowej, nagrywanie filmów w 4K UHD. Aparat bezlusterkowy Fujifilm X-T3 doskonale sprawdza się podczas fotografowania w nieidealnych warunkach pogodowych i po zmierzchu. Oldschoolowy aparat Fujifilm jest kompatybilny ze smartfonami, jako że korzysta z modułu Bluetooth 4.2.

Aparat cyfrowy Fujifilm X100V

Kolejny aparat cyfrowy Fujifilm nawiązujący stylistyką do oldschoolowych analogów to Fujifilm X100V. W przeciwieństwie do poprzednika jest to aparat kompaktowy, a więc bez możliwości wymieniania obiektywów. Na tle serii X100 wyróżnia się ulepszoną wersją zaawansowanego wizjera hybrydowego, ekranem LCD o zmiennym kącie nachylenia, matrycą X-Trans CMOS 4 i procesorem X-Processor 4. Klasyczny, szlachetny kształt aparatu Fujifilm wynika z zastosowania elementów wyfrezowanych z aluminium. Ponieważ model X100V ma zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, doskonale sprawdzi się podczas sesji w plenerze, m.in. na wakacjach i w podróży.

Aparat bezlusterkowy Fujifilm X-T4

Wróćmy do aparatów hybrydowych Fujifilm. Jeśli zainteresował Cię pierwszy zaprezentowany przez nas model, Fujifilm X-T4 tym bardziej przypadnie Ci do gustu, ponieważ stanowi jego nowszą edycję. Zastosowana w nim migawka działa bardzo cicho i szybko, zwłaszcza w połączeniu z błyskawicznym AF. W nowym aparacie Fujifilm zastosowano stabilizację obrazu (wbudowaną), co czyni go jeszcze atrakcyjniejszym dla filmowców. Z myślą o nich wyposażono aparat w jednoczesne nagrywanie na dwóch kartach SD (tworzenie kopii zapasowych), poprawę kadru obrazu przy zmianie trybu filmowania, dwa panele sterowania parametrami, 10-krotne spowalnianie obrazu i wiele innych funkcji.

Poznaj pozostałe aparaty cyfrowe Fujifilm o stylistyce analogów, np. X100F, X-T100, X-T20. Zachęcamy też do zapoznania się z pełną ofertą marki Fujifilm.

Zostaw komentarz

Kategorie
Tagi
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium