biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat cyfrowy Fujifilm X100F srebrny

Kod produktu: 4547410339024
ID produktu: 1381
4.38944
Czytaj opinie
Producent: Fujifilm
Dostępność: Produkt archiwalny
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Aparat cyfrowy Fujifilm X100F srebrny 

 

Aparat Fujifilm X100F posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, które zapewniają wyjątkową jakość obrazu. Prezentowany model wyposażono w nowoczesną matrycę oraz szybki procesor przetwarzania obrazu, zapewniając użytkownikowi wysoki poziom jakości oraz mobilności. Fotoforma rekomenduje ten produkt również z uwagi na wyjątkowy komfort i wygodę jego użytkowania.

 

Kompaktowa obudowa - Fujifilm X100F srebrny

Lekki i kompaktowy korpus X100F srebrny zapewnia wygodę oraz komfort użytkowania. Obudowa idealnie współgra z dłonią, a rozmieszczone na niej elementy umożliwiają swobodna pracę. Zarówno górny, jak i dolny panel wykonano z lekkiego, a jednocześnie bardzo wytrzymałego stopu magnezu, a powierzchnię zewnętrzną pokryto imitacją skóry, odporną na działanie czynników zewnętrznych. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów gwarantuje nie tylko najlepszą jakość, ale i unikalny desing.

 

Matryca APS-C X-Trans CMOS III - Fujifilm X100F srebrny

Jednym z największych atutów modelu Fujifilm X100F jest 24,3 MP matryca APS-C X-Trans CMOS III z wbudowaną detekcją fazową. Dzięki zastosowaniu losowego wzorca pikseli matrycy ograniczone zostaje występowanie prążków mory oraz błędne odwzorowywanie kolorów. Nie jest przy tym konieczne użycie optycznego filtra dolnoprzepustowego, którego brak pozwala na lepsze wykorzystanie możliwości obiektywu. Praca matrycy jest dodatkowo wspierana przez procesor obrazu X Pro, zapewniający bardzo szybki czas reakcji.

 

Funkcjonalność - Fujifilm X100F srebrny

Fotoforma doceniła prezentowany model również z uwagi na jego funkcjonalność. Aparat X100F srebrny posiada wiele przydatnych trybów, które zapewniają nie tylko sprawną obsługę, ale i wyjątkową jakość obrazu. Bardzo ciekawy jest na przykład tryb symulacji filmu ACROS, umożliwiający wykonywanie pięknych, czarno-białych zdjęć, odznaczających się płynnymi przejściami tonalnymi oraz głębią czerni. Użytkownik może również zastosować funkcję ziarna, symulująca ziarno powstające w trakcie stosowania światłoczułych materiałów analogowych. Na uwagę zasługuje również elektroniczna, bezgłośna migawka, umożliwiająca eskpozycję z czasem do 1/32000 s. Dzięki tej funkcji możliwe jest zamrożenie ruchu oraz robienie zdjęć w słonecznych warunkach, przy maksymalnie otwartej przysłonie.

 

Nie tylko zdjęcia - Fujifilm X100F srebrny

Z aparatem Fujifilm X100F można wykonywać nie tylko wysokiej jakości zdjęcia, ale również nagrywać filmy w standardzie Full HD – z prędkością nawet 59, 94 kl./s. Co więcej w przypadku nagrywania wideo można zastosować tryby symulacji filmu światłoczułego, a aparat umożliwia samodzielne, manualne ustawianie eskpozycji w trybie filmowym, umożliwiając pełną kontrolę nad obrazem.

 

Początek - Fujifilm X100F srebrny

Nieustannie dążąc do osiągnięcia perfekcji w fotografii, firma Fujifilm wspięła się aparatem X100F na zupełnie nowe wyżyny. Perfekcja ta oznacza opracowanie systemu, który da fotografom kontrolę oraz pozwoli łatwo kadrować i tworzyć obrazy mające odpowiedni styl i wymowę. Fujifilm X100F to długo wyczekiwany, nowy członek rodziny X100 i jednocześnie potężne uzupełnienie całej serii Fujifilm X oferujące użytkownikom wszechstronne, nieskończone możliwości kreatywnej ekspresji.

Kontrola - Fujifilm X100F srebrny

Wśród nowości zastosowanych w aparacie Fujifilm X100F jest wbudowane pokrętło ISO będące częścią pokrętła regulacji czasu naświetlania, co jest rozwiązaniem znanym z dawnych aparatów, a także dźwignia regulacji ostrości, która umożliwia natychmiastową zmianę pola ostrości bez odrywania oka od wizjera, oraz ustawienie C do kompensacji ekspozycji w zakresie ±5 kroków. Większość przycisków i pokręteł sterujących umieszczono z prawej strony korpusu, aby umożliwić szybką zmianę ustawień przy jednoczesnym zachowaniu stabilnego położenia aparatu w dłoni.

Wizjer - Fujifilm X100F srebrny

Od teraz możliwa jest zmiana powiększenia elektronicznego odległościomierza wyświetlanego w małym oknie jako wizjer elektroniczny w dolnym prawym rogu wizjera optycznego, co pozwala uzyskać większą dokładność podczas ustawiania ostrości. Oprócz linii pomocniczych kadrowania w polu ostrości stosowana jest funkcja korekcji paralaksy*** w czasie rzeczywistym, co wspomaga kadrowanie i ogniskowanie w trybie ręcznego ustawiania ostrości.

Symulacja filmu - Fujifilm X100F srebrny

Funkcja symulacji filmu została wzbogacona o tryb ACROS. Wykorzystuje on zaawansowane możliwości mechanizmu przetwarzania obrazu X-Processor Pro, oferując płynną gradację, głębokie czernie i piękne tekstury, co pozwala uzyskać o wiele lepsze obrazy monochromatyczne niż w starszym trybie Mono.

Wydajność - Fujifilm X100F srebrny

Fujifilm X100F jest wyposażony w matrycę X-Trans CMOS III APS-C 24,3 MPix bez filtra dolnoprzepustowego, która oferuje najwyższą wydajność w historii serii X, a także szybki mechanizm przetwarzania obrazu X-Processor Pro, który zapewnia fantastyczne odwzorowanie kolorów i gradację tonacji na zdjęciach i filmach z zachowaniem wysokiej czułości ISO i niskiego poziomu szumów.

Funkcja - Fujifilm X100F srebrny

Obiektyw aparatu Fujifilm X100F ma wbudowany filtr ND przydatny podczas fotografowania z szeroko ustawioną przysłoną w jasnym świetle lub z długim czasem naświetlania. Trzykrokowy filtr ND, który zmniejsza ilość światła do 1/8, można łatwo włączyć przyciskiem funkcyjnym lub z poziomu menu aparatu.

Możliwość rozbudowy - Fujifilm X100F srebrny

Nowe konwertery są wyposażone w optykę, która pozwala wydobyć maksymalny potencjał z wbudowanego obiektywu aparatu Fujifilm X100F i uzyskać najwyższą jakość obrazu bez konieczności zmiany wartości F. Korpus aparatu automatycznie rozpoznaje zamontowany konwerter i wyświetla w trybie wizjera optycznego linie pomocnicze kadrowania dla fotografowanego obszaru.

Najważniejsze informacje - Fujifilm X100F srebrny:

 • matryca 24,3 megapikselowa 
 • interwał pomiędzy zdjęciami: 0,2 sekundy
 • opóźnienie w wyzwoleniu migawki: 0,01 sekundy
 • AF ustawiający ostrość w czasie 0,08 sekund
 • liczba punktów ustawiania ostrości: 91 punktów (w szczególnych przypadkach nawet do 325 punktów)
 • około 40% obszaru obrazu pokryte jest pikselami AF z detekcją fazową tworząc system szybkiego i precyzyjnego autofocusa opartego na detekcji fazowej
 • idealne odwzorowanie kolorystyki i gradacji odcieni co zapewnia najwyższą jakość fotograficznego oraz filmowego obrazu
 • fybrydowy wizjer łączy w sobie cechy wizjera optycznego (OVF) praz elektronicznego (EVF)
 • częstotliwość odświeżania obrazu w elektronicznym wizjerze została zwiększona do 60 kl/s (nawet przy słabym oświetleniu)
 • ustawienia częstotliwości klatek, i.e 59,94p / 50p / 29,97p / 25p / 24p / 23,98p
 • obsługa komunikacji Wi-Fi

Zawartość zestawu - Fujifilm X100F srebrny:

 • aparat Fujifilm X100F srebrny
 • bateria NP-W126S
 • ladowarka BC-W126
 • pasek na ramię
 • pokrywka obiektywu
 • metalowy klips do paska
 • pokrywka zabezpieczająca
 • mocowanie
 • kabel USB
 • instrukcja użytkownika

 

 

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium