biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

 

 

Aparat Canon EOS R5 + drukarka PIXMA G640 + papier GP-501

Kod produktu: 4549292161212_20220506172948
ID produktu: 26608
Cena: 20 799,00 zł 19 999,00 zł 19999.00
oszczędzasz: 800 zł
Producent: Canon
Dostępność: tymczasowo niedostępny
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

 

 

Aparat Canon EOS R5 + drukarka PIXMA G640 + papier GP-501

Aparat Canon EOS R5 + drukarka PIXMA G640 + papier GP-501

Wyższa jakość obrazu i zapierające dech w piersiach osiągi dla profesjonalnych fotografów i filmowców

 

 

Główne cechy - Aparat Canon EOS R5

 • Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy dla zawodowców
 • 45 MP, pełnoklatkowa matryca, 20 kl./s
 • Filmy w formacie RAW o rozdzielczości 8K, nawet 8-stopniowy wbudowany stabilizator obrazu, maks. czułość ISO 51200

 

 

Canon R5 jako aparat dla profesjonalisty. Rozmawiamy z Igorem Podgórskim

 

Niezależnie od zastosowania aparat Canon EOS R5 umożliwia bardziej kreatywną pracę. Robi zdjęcia o rozdzielczości 45 Mpix z szybkością do 20 kl./s¹(migawka elektroniczna) lub 12 kl./s¹ (migawka mechaniczna) i nagrywa pełnoklatkowe filmy RAW 8K. Fotografom portretowym, podróżniczym i ślubnym spodoba się AF aparatu. Dzięki sztucznej inteligencji z uczeniem głębokim śledzi głowy, twarze i oczy z zachowaniem ostrości. Aparat Canon EOS R5 rozpoznaje też psy, koty i ptaki. Doskonale nadaje się do fotografowania dzikiej przyrody. Pozwala rejestrować wysokiej jakości 12-bitowy obraz RAW 8K. Z prędkością 120 kl./s można nagrywać 10-bitowy materiał filmowy 4K 4:2:2 do płynnego odtwarzania w zwolnionym tempie. Zaawansowana łączność bezprzewodowa umożliwia przesyłanie zdjęć bezpośrednio do chmury image.canon, korzystanie ze zdalnych serwerów FTP i udostępnianie zdjęć za pośrednictwem urządzenia inteligentnego.

 

 

Korzyści - aparat Canon EOS R5

 • Możesz robić doskonałe zdjęcia pełnoklatkowe aparatem Canon EOS R5 o rozdzielczości 45 Mpix i rejestrować najdrobniejsze szczegóły z szerokim zakresem dynamicznym. Dzięki obsłudze ISO 51200 i czułość mechanizmu AF do -6 EV nasz pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy zapewnia doskonałe efekty przy słabym oświetleniu.
 • Ten bezlusterkowy aparat 8K Canon EOS R5 idealnie nadaje się do wszystkich zastosowań – od fotografii ślubnej i portretowej po fotografię podróżniczą, fotoreporterską i krajobrazową. Dzięki możliwości robienia zdjęć seryjnych z szybkością 20 kl./s¹ aparat doskonale nadaje się do fotografowania dzikiej przyrody i sportu.
 • Zdążysz uchwycić ulotne chwile dzięki możliwości fotografowania Canon EOS R5 z szybkością do 20 kl./s¹ przy użyciu cichej migawki elektronicznej i do 12 kl./s¹ przy użyciu migawki mechanicznej – wszystko to z zastosowaniem autofokusu, który ustawia ostrość w zaledwie 0,05 s³ i umożliwia ciągłe śledzenie obiektu. Szybki procesor DIGIC X umożliwia jeszcze skuteczniejsze przetwarzanie zadań.
 • Możesz wykorzystać długi czas naświetlania w nowy sposób: model Canon EOS R5 jest wyposażony w 5-osiowy stabilizator obrazu, który może współpracować z systemem stabilizacji zastosowanym w obiektywie, zapewniając nawet 8-stopniową² ochronę przed efektami drgań aparatu. Nowa, cicha migawka pomaga robić zdjęcia dyskretnie.
 • Zachowasz wyostrzenie poruszających się obiektów dzięki systemowi autofokusu, który został zaprogramowany przy użyciu sztucznej inteligencji z uczeniem głębokim w taki sposób, aby rozpoznawać sylwetki, twarze i oczy – idealne rozwiązanie w przypadku fotografii podróżniczej i ślubnej. Aparat Canon EOS R5 śledzi również psy i koty, a także ptaki – nawet podczas lotu.
 • Filmy nigdy nie wyglądały tak dobrze: 12-bitowy materiał w formacie RAW i rozdzielczości 8K cechuje się zadziwiającą szczegółowością. Natomiast 10-bitowe filmy 4K 4:2:2 można nagrywać z prędkością do 120 kl./s, dzięki czemu materiał można odtwarzać w bardzo zwolnionym tempie. Można też stosować nadpróbkowanie materiału 8K w celu ukazania najdrobniejszych szczegółów.
 • Ten profesjonalny aparat 8K Canon EOS R5 zapewnia ciągłą regulację ostrości i stabilizację obrazu podczas nagrywania. Dzięki takiej jakości film łatwo można pomylić z hollywoodzką produkcją. Wzory zebry pomagają autorowi filmu dokładnie ocenić ekspozycję.
 • Spoglądając przez wizjer elektroniczny, masz wrażenie, iż nic nie dzieli Cię od fotografowanego obiektu. Jest to możliwe dzięki rozdzielczości 5,76 Mpix, 100-procentowemu pokryciu i częstotliwości odświeżania na poziomie 120 kl./s. Obracany ekran ułatwia komponowanie ujęć pod nietypowym kątem.
 • Aparat Canon EOS R5 umożliwia tworzenie obrazów w formatach JPEG, HEIF lub RAW, a dzięki dwóm gniazdom kart zdjęcia można zapisywać w różnych miejscach. Jedno gniazdo obsługuje karty CFexpress działające z bardzo dużą szybkością – dla zapewnienia optymalnej jakości filmu zalecamy CFexpress 1.0 (co najmniej 400 MB/s). Drugie gniazdo obsługuje karty SD o maks. szybkości na poziomie standardu UHS-II V90.
 • Aparat Canon EOS R5 wykorzystuje sieć Wi-Fi 2.4 GHz / 5 GHz do przesyłania obrazów bezpośrednio do chmury za pośrednictwem usługi image.canon oraz do łączenia się z inteligentnymi urządzeniami w celu udostępniania plików i zdalnego sterowania aparatem – doskonałe rozwiązanie do fotografowania w podróży i do fotoreportażu. Zawsze aktywne połączenie Bluetooth® ułatwia komunikację. Opcjonalny przekaźnik WFT-E10 jeszcze bardziej zwiększa możliwości komunikacyjne dzięki antenom MIMO zapewniającym bardzo stabilną łączność Wi-Fi, obsłudze bezpiecznych serwerów SFTP i przewodowemu połączeniu z siecią Ethernet.
 • Technologia przetwarzania obrazów Dual Pixel RAW aparatu Canon EOS R5 zapewnia doskonały obraz bezpośrednio z aparatu. Możliwość symulowania efektu odbłyśników dzięki funkcji zmiany oświetlenia portretu oraz eliminowania mgiełki w krajobrazach za pomocą funkcji wyrazistości tła.
 • Możesz fotografować bez obaw nawet w trudnych warunkach. Ten profesjonalny aparat bezlusterkowy firmy Canon aparat Canon EOS R5 jest wyposażony w korpus ze stopu magnezu oraz uszczelki chroniące przed kurzem i wilgocią. Nowy akumulator o dużej pojemności umożliwia zrobienie większej liczby zdjęć na jednym ładunku energii.

 

Zawartość pudełka - aparat Canon EOS R5

 • Korpus aparat Canon EOS R5
 • Dekiel na korpus R-F-5
 • Pasek ER-EOS R5
 • Ładowarka LC-E6E
 • Akumulator LP-E6NH
 • Osłona akumulatora
 • Przewód zasilający
 • Kabel IFC-100U + zabezpieczenie kabla
 • Zestaw instrukcji obsługi

 

Dane techniczne - aparat Canon EOS R5

 

 

Dane techniczne - aparat Canon EOS R5

*zobacz więcej - pełna specyfikacja producenta

 

Miło poinformować o premierze pełnoklatkowego bezlusterkowca Canon EOS R5. Zapowiadany flagowiec jest najbardziej zaawansowanym z dotychczas zaprezentowanych aparatów serii Canon EOS R. Najnowszy model charakteryzuje się wysoką szybkością zdjęć seryjnych, możliwością nagrywania filmów w bezkompromisowej jakości 8K, pionierskim systemem stabilizacji obrazu oraz zapisem na dwóch kartach pamięci. Dzięki temu Canon EOS R5 ustala nowe granice w zakresie obrazowania i będzie doskonałym narzędziem pracy dla profesjonalnych fotografów i filmowców.

 

Canon EOS R5 najważniejsze cechy:

 • Canon EOS R5 oferuje nowe standardy w zakresie szybkości: nawet 12 kl./s w trybie mechanicznej migawki i aż 20 kl./s w trybie migawki elektronicznej.
 • EOS R5 zaproponuje nowe standardy w zakresie stabilizacji obrazu. Aparat EOS R5 jest wyposażony w nowoopracowany przez Canon system stabilizacji obrazu wewnątrz korpusu, który będzie działał w połączeniu z systemem stabilizacji obiektywu. 
 • Canon EOS R5 będzie wspierał zupełnie nową technologię automatycznego transferu zdjęć i filmów do platformy chmurowej image.canon.
 • Aparat Canon EOS R5 wyposażony będzie w dwa sloty na karty pamięci. 

 Canon EOS R5

Canon EOS R5 będzie idealnym aparatem dla profesjonalnych twórców wideo. Rejestrowanie filmów w jakości 8K jest teraz na wyciągnięcie ręki – dając możliwości uchwycenia obrazu w 4-krotnie wyższej rozdzielczości niż obecny standard 4K. Materiały 8K to również ogromne możliwości kadrowania obrazu 8K do 4K czy Full HD (przy zachowaniu wysokiej jakości), co szczególnie docenią aktywni twórcy.

Canon EOS R5 będzie również wspierał zupełnie nową technologię automatycznego transferu zdjęć i filmów do platformy chmurowej image.canon. Automatyczny transfer ma ułatwić użytkownikom przeglądanie zarejestrowanych obrazów i filmów w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Twój. Na wyciągnięcie ręki - Canon EOS R5

Canon Inc. ogłasza wyprodukowanie aparatu Canon EOS R5. Profesjonalny, flagowy aparat bezlusterkowy z pełnoklatkową matrycą, dzięki któremu fotografowie i filmowcy zyskają nowe, przełomowe funkcje.

EOS R5

Nowa etap rozwoju jakości obrazu - Canon EOS R5

Nowe standardy w zakresie wysokiej rozdzielczości i fantastyczna jakość wideo 8K. Aparat Canon EOS R5 wprowadza jeszcze wyższą jakość obrazu fotograficznego i filmowego. Umożliwia fotografowanie z szybkością 20 kl./s (migawka elektroniczna) i 12 kl./s (migawka mechaniczna). Canon EOS R5 jest dopracowany, udoskonalony i stworzony z myślą o wielkich rzeczach.

Canon EOS R5

Filmowiec co się zowie - bezlusterkowiec Canon EOS R5

Swoje najlepsze filmy możesz nagrywać w rozdzielczości 8K – odkryj nowe, ekscytujące możliwości kreatywnego filmowania. Dzięki tak wysokiej rozdzielczości aparat Canon EOS R5 umożliwia rozszerzenie granic filmowania i odkrywanie nowych, dynamicznych sposobów opowiadania historii.

Nowe standardy stabilności obrazu - aparat Canon EOS R5

Pierwszy raz w historii aparatów Canon udostępniamy stabilizator obrazu wbudowany w korpus. Współdziała on z obiektywami Canon RF z systemem IS, dzięki czemu najskuteczniej eliminuje efekty drgań aparatu i zapewnia niezwykle wyraźne zdjęcia i filmy. Możesz filmować lub fotografować bez statywu, mając pewność, że obraz zawsze będzie bardzo wyraźny i pozbawiony rozmyć.

Canon EOS R5

Łączność z chmurą. Plus dodatkowe możliwości - bezlusterkowiec Canon EOS R5

Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi, która zapewnia dostęp do zupełnie nowej usługi image.canon firmy Canon, możesz przesyłać zdjęcia i filmy z dowolnego miejsca. Obsługa funkcji automatycznego transferu obrazów sprawia, że aparat Canon EOS R5 pozwala nagrywać i edytować zdjęcia poza domem czy studiem, a także automatyczne przesyłać je na domowy komputer.

Aparat Canon EOS R5

Uniwersalna i elastyczna praca - Canon EOS R5

Prawdziwa moc kryje się we wnętrzu aparatu. Dwa gniazda kart umożliwiają o wiele dłuższe fotografowanie i nagrywanie. Aparat Canon EOS R5 należy do niesamowitej serii aparatów Canon EOS R. Wyjątkowe mocowanie RF, które cechuje się najwyższą jakością i dużymi możliwościami adaptacyjnymi, jest zgodne z bardzo dużą gamą obiektywów EF firmy Canon dzięki szerokiej gamie adapterów RF-EF umożliwiających bezproblemową integrację.

Cechy produktu - aparat Canon EOS R5:

  • matryca CMOS ze stabilizacją
  • filmowanie 8K RAW
  • wewnętrzny zapis z szybkością do 29,97 kl./s bez cropa
  • 12 kl/s (migawka mechaniczna)
  • 20 kl/s (migawka elektroniczna)
  • podwójny slot kart pamięci
  • 1x CFexpress + 1x SD UHS-II
  • wsparcie dla transferu danych do chmury
  • Dual Pixel AF we wszystkich trybach video
  • 5-osiowa optyczna stabilizacja (IBIS)
  • Technologia animal AF

 

 

Drukarka Canon PIXMA G640 MegaTankdrukarka canon pixma g640

Drukarka Canon PIXMA G640 doskonale nadaje się do drukowania dużej liczby zdjęć bez obramowania w wysokiej jakości i do formatu A4 w studiu, w domu lub w biurze. Sześć uzupełnianych zbiorników na atrament dostępnych w tej drukarce do wysokonakładowego druku pozwala obniżyć całkowity koszt posiadania. Gdy nadchodzi czas na wymianę atramentu, cały proces jest pozbawiony błędów i nie powoduje bałaganu – wszystko dzięki niewymagającym ściskania butelkom z mechanicznym identyfikatorem. Kasetę konserwacyjną też można łatwo wymienić w domu lub w studiu, co skraca czas przestojów w przypadku dużej ilości pracy. Możliwość drukowania z telefonu lub tabletu za pomocą aplikacji Canon PRINT App, usług Mopria i AirPrint lub łączności Wi-Fi pozwala oszczędzać czas.

 

canon pixma g640

Canon PIXMA G640 najważniejsze cechy:

 • Dodatkowy czerwony i szary atrament zwiększa gamę kolorów i minimalizuje ich niespójność, co umożliwia dokładne odwzorowywanie barw
 • Zdjęcia bez obramowania w wysokiej jakości – do formatu A4
 • Łatwe, bezprzewodowe drukowanie dzięki łączności Wi-Fi, aplikacji Canon PRINT oraz usługom Mopria i AirPrint
 • Zminimalizuj przestoje w aktywnym środowisku studyjnym lub biznesowym dzięki wymienianej przez użytkownika kasecie konserwacyjnej
 • Wydruk dużej liczby stron z jednego zestawu butelek z atramentem – można wydrukować 3800 zdjęć o wymiarach 10 × 15 cm z każdego zestawu
 • Szybkie drukowanie zdjęć bez zbędnego czekania – wystarczy 47 sekund, by wydrukować zdjęcie o wymiarach 10 × 15 cm
 • Kreatywne drukowanie na różnych nośnikach: drukarka obsługuje papier magnetyczny, naprasowanki, papier do wielokrotnego naklejania i papier matowy
 • Możliwość podawania z tyłu nawet 100 arkuszy jednocześnie
 • Łatwy w obsłudze 2-wierszowy wyświetlacz LCD zapewnia użytkownikom bezproblemowy dostęp do informacji i opcji ustawień, a automatyczne wyłączanie zasilania pozwala oszczędzać energię
 • Zgodność z systemami Windows, Chrome OS i Mac OS
 

 

 
g640 pixima
drukarka canon pixma g640
 

 

canon pixma g640

Canon PIXMA G640 MegaTank zawartość zestawu:

 • Drukarka atramentowa PIXMA G640 z uzupełnianymi pojemnikami MegaTank
 • Sześć butelek z bardzo wydajnym atramentem barwnikowym (1 czarny, po 1 C/M/Y, 1 czerwony i 1 szary)
 • Przewód zasilający
 • Instalacyjna płyta CD-ROM (płyta CD tylko dla systemu Windows)
 • Instrukcje obsługi i inne dokumenty

 

Papier Canon GP-501 błyszczący Photo Paper A4 20 arkuszy

Papier Canon GP-501 błyszczący Photo Paper A4 20 arkuszy

Canon GP-501 to błyszczący papier fotograficzny do drukowania zdjęć i odbitek na co dzień pozwala na uzyskanie poziomu jakości punktu usług fotograficznych. Papier fotograficzny do użytku codziennego to oszczędny sposób na drukowanie w domu wakacyjnych zdjęć. Błyszczący papier fotograficzny A4 Canon GP-501 to idealne rozwiązanie do drukowania zdjęć z wakacji w domu. Dzięki gramaturze 200 g/m2, zapewniającej odpowiednią jakość fotografii, i atrakcyjnemu, błyszczącemu wykończeniu, które wydobywa najdrobniejsze szczegóły i kolory zdjęć, ten pakiet 20 arkuszy (A4) ma korzystny stosunek jakości do ceny, a druk trwałym atramentem ChromaLife na drukarce atramentowej Canon gwarantuje znakomity efekt.

 

Papier Canon GP-501 najważniejsze cechy:

 • Większa intensywność czerni
 • Znakomite odwzorowanie odcieni w ciemnych partiach obrazu
 • Niezwykła jakość odbitek
 • Znakomite wydruki kolorowe i monochromatyczne

 

Canon GP-501 zgodność:

 • MAXIFY iB4040
 • MAXIFY MB5050
 • MAXIFY MB5450
 • PIXMA G2420
 • PIXMA G2460
 • PIXMA G2500
 • PIXMA G2560
 • PIXMA G4510
 • PIXMA G6050
 • PIXMA MG2250
 • PIXMA MG3240
 • PIXMA MG6150
 • PIXMA MG6250
 • PIXMA MG6450
 • PIXMA MP240
 • PIXMA MP500
 • PIXMA MP620
 • PIXMA MX320
 • PIXMA MX394
 • PIXMA MX410
 • PIXMA MX434
 • PIXMA MX475
 • PIXMA MX925
 • PIXMA TR4551
 • PIXMA TS5340
 • PIXMA TS6250
 • PIXMA TS6350
 • PIXMA TS8040
 • PIXMA TS8351
 • PIXMA TS9050
 • PIXMA TS9155
 • PIXMA iP2600
 • PIXMA iP4500x
 • PIXMA iP4840
 • PIXMA iP8740
 • PIXMA iX4000
 • MAXIFY MB2150
 • PIXMA E464
 • PIXMA G2400
 • PIXMA G2501
 • PIXMA G2510
 • PIXMA G2520
 • PIXMA G3411
 • PIXMA G3460
 • PIXMA MG2255
 • PIXMA MG3140
 • PIXMA MG3650S
 • PIXMA MG5751
 • PIXMA MG6440
 • PIXMA MG6840
 • PIXMA MG6851
 • PIXMA MG6853
 • PIXMA MG7750
 • PIXMA MP150
 • PIXMA MP250
 • PIXMA MP460
 • PIXMA MP480
 • PIXMA MP499
 • PIXMA MP520
 • PIXMA MX300
 • PIXMA MX350
 • PIXMA MX455
 • PIXMA MX724
 • PIXMA MX860
 • PIXMA MX870
 • PIXMA TS5050
 • PIXMA TS5150
 • PIXMA TS5350
 • PIXMA TS8052
 • PIXMA TS8340
 • PIXMA TS9140
 • PIXMA iP110 wb
 • PIXMA iP2200
 • PIXMA iP3000
 • PIXMA iP4500
 • PIXMA iP6600D
 • PIXMA iP8750
 • PIXMA iX6850
 • MAXIFY MB2155
 • MAXIFY MB2350
 • MAXIFY MB5155
 • MAXIFY MB5350
 • MAXIFY iB4140
 • PIXMA G1411
 • PIXMA G1420
 • PIXMA G1500
 • PIXMA G3410
 • PIXMA G3500
 • PIXMA G3520
 • PIXMA G5040
 • PIXMA MG2150
 • PIXMA MG3051
 • PIXMA MG3150
 • PIXMA MG3255
 • PIXMA MG4240
 • PIXMA MG6340
 • PIXMA MG6650
 • PIXMA MG6852
 • PIXMA MG7540
 • PIXMA MG8250
 • PIXMA MP190
 • PIXMA MP280
 • PIXMA MP490
 • PIXMA MP520x
 • PIXMA MP540x
 • PIXMA MX310
 • PIXMA MX374
 • PIXMA MX494
 • PIXMA MX534
 • PIXMA MX884
 • PIXMA PRO-9000 Mark II
 • PIXMA TR7550
 • PIXMA TS5040
 • PIXMA TS5351
 • PIXMA TS6052
 • PIXMA TS6140
 • PIXMA TS6340
 • PIXMA TS7450
 • PIXMA TS7451
 • PIXMA TS8053
 • PIXMA TS8240
 • PIXMA TS8250
 • PIXMA TS8251
 • PIXMA TS9150
 • PIXMA TS9541C
 • PIXMA iP110
 • PIXMA iP1200
 • PIXMA iP1300
 • PIXMA iP1800
 • PIXMA iP2500
 • PIXMA iP4600
 • PIXMA iP5200
 • PIXMA iP7240
 • PIXMA iX6540
 • MAXIFY MB2050
 • MAXIFY MB2340
 • MAXIFY MB2740
 • PIXMA E4240
 • PIXMA G1520
 • PIXMA G2410
 • PIXMA G2411
 • PIXMA G3420
 • PIXMA G3510
 • PIXMA G3560
 • PIXMA G4410
 • PIXMA G4411
 • PIXMA MG3040
 • PIXMA MG3052
 • PIXMA MG3053
 • PIXMA MG3640S
 • PIXMA MG5240
 • PIXMA MG5350
 • PIXMA MG6640
 • PIXMA MG7140
 • PIXMA MG7751
 • PIXMA MG8240
 • PIXMA MP210
 • PIXMA MP470
 • PIXMA MP495
 • PIXMA MP560
 • PIXMA MP620B
 • PIXMA MP640
 • PIXMA MP750
 • PIXMA MP780
 • PIXMA MP800
 • PIXMA MP810
 • PIXMA MP970
 • PIXMA MP980
 • PIXMA MX895
 • PIXMA TR8540
 • PIXMA TS5051
 • PIXMA TS6040
 • PIXMA TS6051
 • PIXMA TS6150
 • PIXMA TS6240
 • PIXMA TS6251
 • PIXMA TS6351
 • PIXMA TS704
 • PIXMA TS8252
 • PIXMA TS9040
 • PIXMA iP1600
 • PIXMA iP1900
 • PIXMA iP4850
 • PIXMA iP5200R
 • PIXMA iX5000
 • PIXMA iX6550
 • PIXMA iX6840
 • PIXMA iX7000
 • MAXIFY MB2040
 • MAXIFY MB5040
 • PIXMA G3400
 • PIXMA G6040
 • PIXMA G7040
 • PIXMA MG5450S
 • PIXMA MG5650
 • PIXMA MG5752
 • PIXMA MG6240
 • PIXMA MG6850
 • PIXMA MG7150
 • PIXMA MG7550
 • PIXMA MG7753
 • PIXMA MG8150
 • PIXMA MP160
 • PIXMA MP230
 • PIXMA MP252
 • PIXMA MP282
 • PIXMA MP610
 • PIXMA MP760
 • PIXMA MP800R
 • PIXMA MP830
 • PIXMA MX360
 • PIXMA MX495
 • PIXMA MX514
 • PIXMA MX535
 • PIXMA MX714
 • PIXMA PRO-100
 • PIXMA PRO-200
 • PIXMA TR4550
 • PIXMA TS9540
 • PIXMA TS9550
 • PIXMA TS9551C
 • PIXMA iP1700
 • PIXMA iP2700
 • PIXMA iP3600
 • PIXMA iP4200
 • PIXMA iP4700
 • MAXIFY MB2140
 • MAXIFY MB2750
 • MAXIFY MB5140
 • MAXIFY MB5440
 • MAXIFY iB4050
 • MAXIFY iB4150
 • PIXMA E484
 • PIXMA G3501
 • PIXMA G4400
 • PIXMA G4511
 • PIXMA MG2140
 • PIXMA MG2240
 • PIXMA MG2245
 • PIXMA MG3640
 • PIXMA MG3650
 • PIXMA MG4250
 • PIXMA MG5140
 • PIXMA MG5450
 • PIXMA MG5540
 • PIXMA MG7740
 • PIXMA MP170
 • PIXMA MP180
 • PIXMA MP220
 • PIXMA MP272
 • PIXMA MP510
 • PIXMA MP530
 • PIXMA MP600R
 • PIXMA MX330
 • PIXMA MX340
 • PIXMA MX525
 • PIXMA MX850
 • PIXMA MX924
 • PIXMA PRO-100S
 • PIXMA TR8550
 • PIXMA TS5055
 • PIXMA TS5140
 • PIXMA TS5352
 • PIXMA TS6050
 • PIXMA TS705
 • PIXMA TS8051
 • PIXMA TS8150
 • PIXMA TS8152
 • PIXMA TS9055
 • PIXMA iP7250
 • MAXIFY MB5340
 • MAXIFY MB5455
 • PIXMA G1400
 • PIXMA G1410
 • PIXMA G5050
 • PIXMA MG3550
 • PIXMA MG4140
 • PIXMA MG5250
 • PIXMA MG5640
 • PIXMA MG5655
 • PIXMA MG5740
 • PIXMA MG5753
 • PIXMA MG6140
 • PIXMA MG6350
 • PIXMA MP260
 • PIXMA MP270
 • PIXMA MP450
 • PIXMA MP450x
 • PIXMA MP492
 • PIXMA MP540
 • PIXMA MP550
 • PIXMA MP600
 • PIXMA MP990
 • PIXMA MX375
 • PIXMA MX395
 • PIXMA MX515
 • PIXMA MX524
 • PIXMA MX700
 • PIXMA MX725
 • PIXMA MX894
 • PIXMA TR4450
 • PIXMA TR7540
 • PIXMA TS5053
 • PIXMA TS6151
 • PIXMA TS8050
 • PIXMA TS8140
 • PIXMA TS8352
 • PIXMA iP100
 • PIXMA iP100 wb
 • PIXMA iP3300
 • PIXMA iP3500
 • PIXMA iP4000
 • PIXMA iP4000R
 • PIXMA iP4300
 • PIXMA iP4950
 • PIXMA iP5000
 • PIXMA iP8500
 • MAXIFY MB2755
 • MAXIFY MB5150
 • PIXMA G1510
 • PIXMA G4500
 • PIXMA G7050
 • PIXMA MG3050
 • PIXMA MG3250
 • PIXMA MG3540
 • PIXMA MG4150
 • PIXMA MG5150
 • PIXMA MG5340
 • PIXMA MG5440
 • PIXMA MG5550
 • PIXMA MG5750
 • PIXMA MG7752
 • window.attributes_count = 39; window.attributes_to_hide = 0;

  Parametry

  Gwarancja: 24 miesiące
  Liczba efektywnych pikseli [mln]: 45
  Typ matrycy: CMOS
  Rozmiar matrycy: pełnoklatkowa (24x36 mm)
  Stabilizacja: jest
  Pomiar światła: Bieżący pomiar przy użyciu matrycy światłoczułej (384 strefy) (1) Pomiar wielosegmentowy (połączony ze wszystkimi punktami AF); (2) pomiar skupiony (około 6,1% wizjera na środku); (3) pomiar punktowy: centralny pomiar punktowy (około 3,1% wizjera na środk
  Rozmiar LCD [cale]: 3.15
  Typ LCD: dotykowy Clear View LCD II o przekątnej 8cm (3,15 cala)
  Rozdzielczość LCD [piksele]: 2,1 mln punktów, pokrycie 100%
  Jasność LCD: regulacja ręczna: możliwość wyboru jednego z siedmiu poziomów; korekta tonacji barwnej: 4 ustawienia
  Obracany LCD: Około 170° w pionie i poziomie
  Wizjer: 0,5-calowy kolorowy wizjer EVF OLED, 5,76 mln punktów, Pokrycie (pionowo/poziomo), Około 100%, powiększenie Około 0,76x, punkt oczny 23 mm (od środka soczewki okularu), korekcja dioptrii Od -4 do +2 m-1, podgląd głębi ostrości
  Autofokus: Dual Pixel CMOS AF, Zakres działania Od -6 do 20 EV
  Tryby ekspozycji: Zdjęcia: inteligentna scena auto, elastyczna preselekcja AE, programowa AE, preselekcja czasu, preselekcja przysłony, ręczny, Bulb i własny (3 opcje); filmy: automatyczna ekspozycja, ręczny
  Czułość ISO: Automatycznie czułość 100–51200 (z przyrostem co 1/3 stopnia lub 1 stopień); czułość ISO można rozszerzyć do wartości: L:50, H: 102400
  Balans bieli: AWB (priorytet światła otoczenia / priorytet bieli), światło dzienne, miejsca ocienione, pochmurny dzień, światło żarówek, białe światło fluorescencyjne, lampa błyskowa, nastawa własna, ustawienie temperatury barwowej; kompensacja balansu bieli: 1. niebi
  Lampa błyskowa: Czas synchronizacji z m igawka mechaniczna 1/200 s / elektroniczna pierwsza kurtyna 1/250
  Samowyzwalacz: 3 lub 10 s
  Zdjęcia seryjne: Maks. Około 12 kl./s z migawką mechaniczną lub 20 kl./s z prędkością migawki elektronicznej utrzymywaną dla 350 obrazów JPEG lub 180 obrazów RAW
  Filmowanie: filmowanie 8K RAW
  Dźwięk: Mikrofon: Wbudowany mikrofon mono (48 KHz, 16 bitów × 2 kanały)
  Format zapisu danych: JPEG: 2 opcje kompresji RAW – RAW, C-RAW 14-bitowy (14-bitowy z migawką mechaniczną i elektroniczną 1. kurtyną, 13-bitowa konwersja A/D z trybem H+, 12-bitowa konwersja H/D z migawką elektroniczną, oryginalny format RAW Canon – 3. wersja); HEIF: 10-bitowy
  Menu w języku polskim: tak
  Pamięć: 1 karta CFexpress typu B, 1 karta SD/SDHC/SDXC i UHS-II
  Złącza: Złącze SuperSpeed USB 3.1 Gen 2 USB C,Wyjście HDMI micro (typ D), wejście mikrofonu zewnętrznego / wejście audio (mini-jack stereo), wejście słuchawkowe (mini-jack stereo), złącze typu N3 (złącze zdalnego wyzwalania), gniazdo lampy błyskowej
  Bezprzewodowa praca zdalna: tak
  Waga [g]: 650 g (738 g z kartą i baterią)
  Wymiary [mm] - szerokość: 138,5
  Wymiary [mm] - wysokość: 97,5
  Wymiary [mm] - głębokość: 88
  Model akumulatora: LP-E6NH / LP-E6N
  Karty_pamięci 8218,9349,10083,10500,11738,11739,10501,15752,15745, 16592
  Czytniki_kart_pamięci 5280,11670,11928,
  Gwarancje 17577
  Torby,_plecaki,_walizki 6414,
  Statywy_i_akcesoria 4870,5781
  Akumulatory_/_ładowarki 16289,17021,5754,2395,12404,227,1299
  Akcesoria_drobne 13122,
  Integracja z gwarancją TU Europa Tak

  Zestawy i akcesoria

  Zestawy

  Akcesoria

  Opinie o produkcie (0)

  CPS - Canon dołącz do programu

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.