fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Fotoforma - Oficjalny dealer monitorów BenQ 

 

 

BenQ Corporation jest wiodącym dostawcą technologii i rozwiązań dla ludzi, kierującym się wizją "Bringing Enjoyment 'N' Quality to Life", aby podnieść i wzbogacić aspekty życia, które mają największe znaczenie dla ludzi. Zapoznaj się z asortymentem monitorów BenQ dostępnych w sklepie Fotoforma.

 

Czym wyróżniają się monitory BenQ?

Choć pozornie podobne, monitory BenQ wchodzą w skład kilku serii. W Fotoformie znajdziesz m.in. monitory BenQ SW i PD. Na tle konkurencji wyróżniają się możliwością ustawienia ekranu w pionie, pochylania, obracania i podnoszenia, dobrą częstotliwością odświeżania, funkcjami redukującymi zmęczenie oczu, czujnikiem temperatury kolorów i innymi cechami, które sprawdzisz w specyfikacji. Ponadto monitory BenQ są dostosowane do pomieszczeń o różnej powierzchni. Mają od 24 do 32 cali.

Monitory graficzne i monitory dla graczy

Poszukujesz monitora przydatnego w pracy: do przerabiania zdjęć bądź nagrań, projektowania grafiki, a nawet tworzenia gier komputerowych? Monitor BenQ to urządzenie dla Ciebie. W asortymencie BenQ występują liczne monitory graficzne z funkcjami ułatwiającymi i poprawiającymi jakość pracy z grafiką. Niech za przykład posłużą pokrycie 99% Adobe RGB i 100% sRGB, zaawansowana kalibracja sprzętowa, obsługa HDR i różnych formatów wideo. Każdy monitor BenQ możesz rozbudować kapturem zapobiegającym padaniu światła na ekran.

Monitor BenQ do pracy, nauki i rozrywki

Opłacalność zakupu monitora BenQ do domu wynika z jego uniwersalności. Mimo iż to doskonały monitor do grafiki, sprawdzi się też jako monitor do gier, edycji plików tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych, przeglądania internetu. Zapisanie profilu kolorów sprawi, że gdy rodzic skończy pracować, a dziecko przyjdzie pograć w gry i zmieni parametry, nie zostaną one bezpowrotnie utracone. Jak zatem widzisz, monitor BenQ to uniwersalny monitor do komputera – i dla profesjonalistów, i na użytek prywatny. Wybierz go i dołącz do grupy zadowolonych użytkowników, których opinie znajdziesz w internecie.

 

  • 1
  • |
  • 2

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium