biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Statywy Sirui idealne do zabrania w plener

Jeżeli jesteś miłośnikiem zdjęć krajobrazowych, architektonicznych, miejskich bądź innych wykonywanych w plenerze, ofertę marki Sirui powinieneś znać. W Fotoformie znajdziesz m.in. statywy Sirui, dzięki którym ustabilizujesz ciężki aparat z dodatkami i skupisz się na wykonywaniu zdjęć. Statyw tripod ustawisz na płaskim gruncie, np. u podstawy wysokiego budynku w stylu gotyckim. Statyw monopod przyda Cię się w górach podczas wycieczki, na której fotografia stanowi tylko jeden z punktów programu. Nie musisz go długo rozstawiać, na dodatek jest lekki.

Głowice do statywu i płytki Sirui

Nie trzeba kupować nowego statywu za każdym razem, gdy zmienia się aparat lub chce się uzyskać ciekawy efekt. W takim przypadku lepiej sprawdzą się funkcjonalne głowice i płytki do statywu Sirui. W ten sposób zapewnisz sobie możliwość wychylania aparatu, zmieniania orientacji z poziomej na pionową czy płynnej rejestracji obrazu podczas kręcenia filmu. Elastyczna głowica do statywu pracuje cicho i bez wibracji. Obrót wokół osi wykorzystasz do stworzenia niepowtarzalnych materiałów VR.

Zestawy do wideo od Sirui

Już studiując cechy statywów Sirui i dodatków do nich, można zauważyć, że producent kładzie nacisk na funkcje korzystne dla filmowców. Nic więc dziwnego, że w jego ofercie znajdują się gotowe zestawy wideo. W ich skład wchodzą elementy służące chociażby do błyskawicznego konstruowania klatek bądź stelaży ramiennych. Inne modele umożliwiają wykonanie wózka stołowego i slidera. Mimo niskiej wagi zestawy do wideo Sirui są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sprawdzą się nawet w zastosowaniach profesjonalnych.

Obiektywy Sirui – wisienka na fotograficznym torcie

Przedstawiając asortyment marki Sirui, nie sposób pominąć jednego z najpopularniejszych produktów. Jest nim oczywiście obiektyw Sirui. W Fotoformie znajdziesz podstawowe obiektywy stałoogniskowe. Liczą po 50 mm ogniskowej, co sprawia, że ukazują bohaterów zdjęć w dokładnie takim przybliżeniu, w jakim widzi ich ludzkie oko. Obiektyw Sirui współpracują z aparatami popularnych marek, m.in. Fuji i Sony. Warto też zwrócić uwagę na wyjątkowy obiektyw anamorficzny Micro 4/3, który tworzy kinowy obraz panoramiczny. Wykonasz nim piękne zdjęcia artystyczne.

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium