fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Fotoforma - Oficjalny dealer produktów Sirui

 

 

Asortyment marki Sirui

 

Produkty Sirui są dobrze znane ze swojej wysokiej jakości i rozsądnej ceny. Firma oferuje szeroką gamę produktów do wyboru, dzięki czemu każdy fotograf znajdzie coś dla siebie.

 

Statywy i monopody - Sirui

 

Firma Sirui jest najbardziej znana ze swoich wysokiej jakości statywów i monopodów. Jest jedną z niewielu marek, która samodzielnie produkuje rurki z włókna węglowego, z których wykonuje się nogi statywów. Dzięki zastosowaniu 100% włókna węglowego i ośmiu warstw ułożonych krzyżowo statywy i monopody firmy Sirui są w stanie wytrzymać imponujące obciążenia, a jednocześnie są lekkie. Poza solidnością i niską wagą włókno węglowe cechuje również bardzo duża wytrzymałość na zmiany temperatury i korozję. W ofercie firmy Sirui można znaleźć wiele różnych statywów do aparatów o zróżnicowanych wymiarach i mocowaniach oraz o określonej wytrzymałości na obciążenie.

 

Obiektywy anamorficzne - Sirui

 

Poza doskonałymi statywami firma Sirui opracowała również obiektyw anamorficzny do lustrzanek — 50 mm F1.8 1.33X. Dotychczas ze względu na swoją wysoką cenę obiektywy anamorficzne były głównie używane w produkcji filmowej na dużą skalę, na przykład w filmach hollywoodzkich oraz w kampaniach reklamowych. Dzięki nowemu anamorficznemu obiektywowi firmy Sirui wszyscy filmowcy mogą uzyskać ten kinowy efekt w atrakcyjnej cenie. Obiektywy anamorficzne umożliwiają uzyskanie efektu kinowego poprzez poetyckie rozmycie tła z owalnym efektem bokeh, pojawianie się poziomej, niebieskawej flary, która nadaje zdjęciom stylowy efekt, oraz zmianę pola widzenia.

 

 Sprzęt oświetleniowy - Sirui

 

Nie możemy pominąć także wysokiej jakości sprzętu oświetleniowego jakim może poszczycić się Sirui. Firma oferuje szeroką gamę lamp LED, zarówno do zastosowań fotograficznych, jak i wideo  znane ze swojej wysokiej jakości, innowacyjnej konstrukcji i rozsądnej ceny.

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium