fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Fotoforma - Strefa marki GlareOne

 

 

W fotografii i filmie światło odgrywa główną rolę, pozwala malować obrazy, które zachwycają i kształtują świat na nowo. W studiu, aby uzyskać naprawdę dobry efekt i skutecznie wpływać oświetleniem na kształtowanie rzeczywistości, potrzebujemy akcesoriów niezawodnych, solidnych, wykonanych z dobrych materiałów, ale przede wszystkim jakościowych - takie są właśnie produkty GlareOne.

 

GlareOne - wysoka jakość w dobrej cenie

Urządź studio fotograficzne z GlareOne

Chcesz urządzić studio fotograficzne lub doposażyć już posiadane? Trafiłeś do właściwej kategorii. Tutaj znajdziesz statywy oświetleniowe, czasze do lamp, softboxy, klipsy do tła, namioty i stoły bezcieniowe, blendy i inne akcesoria. Przygotujesz scenografię tak, by sesja odbyła się szybko i przyjemnie, bez niespodzianek. Akcesoria GlareOne docenisz zwłaszcza podczas fotografii produktowej i innej komercyjnej, np. portretowej.

Lampy, blendy i softboxy GlareOne do panowania nad światłem

Asortyment GlareOne skupia się wokół tematyki ekspozycji fotografowanych obiektów i poprawnego ich oświetlania. Parasolki fotograficzne, podobnie jak blendy GlareOne, odbijają światło, doświetlają ciemne partie sceny i wyostrzają kontury fotografowanych obiektów. Plastry miodu do modyfikatora w przepiękny sposób modelują i ukierunkowują światło. Na eksperymenty z oświetleniem pozwolą Ci także blendy o różnych powłokach: białej, srebrnej, złotej, typu dyfuzor i typu wave. W Fotoformie zamówisz je oddzielnie lub w komplecie.

Fotografia produktowa z GlareOne

Markę GlareOne cenią zwłaszcza fotografowie komercyjni przygotowujący zdjęcia produktowe. Dostępne w jej ofercie namioty bezcieniowe zapobiegają powstawaniu nieestetycznych cieni i ułatwiają obróbkę zdjęć w programie graficznym. Z kolei stoły bezcieniowe GlareOne to produkty do fotografowania obiektów m.in. o nieregularnym kształcie bądź wymagających ukazania na zamówionym przez klienta tle.

 

Marka GlareOne powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na akcesoria studyjne.

 

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium