biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

 

Obiektywy Samyang do aparatów Canon, Nikon, Sony i innych

Szukasz zamienników obiektywów Fujifilm, Canon, Nikon, Sony i innych? Znalazłeś się w dobrym miejscu – obiektywy Samyang spiszą się świetnie. Nie ustępując pierwowzorom pod względem funkcjonalności, są atrakcyjniejsze cenowo. Czy interesuje Cię klasyczny obiektyw, czy też model Fish Eye, zamówisz go w Fotoformie. Przykład superszerokokątnego obiektywu typu rybie oko stanowi obiektyw Samyang 12 mm f/2.8 ED AS NCS Fish-eye Fujifilm X. Ma aż 12 soczewek umieszczonych w 8 grupach, pole obrazu 24 x 36 mm i kąt widzenia 180°. Należy do najbardziej zaawansowanych optycznie obiektywów Fish Eye.

Klasyczne obiektywy Samyang – przykładowe cechy

Standardowe obiektywy Samyang zastosujesz zarówno w lustrzankach, jak i bezlusterkowcach. Nadają się do fotografii m.in. wnętrz, architektury, krajobrazu. Nanokrystaliczna powłoka antyrefleksyjna zapewnia lepszą jakość zdjęć – bez smug i prześwietleń. Przy fotografowaniu pejzaży sprawdzi się obiektyw Samyang o szerokim kącie widzenia, np. 115,7° lub 130°. Z uwagi na kompleksowo uszczelnioną konstrukcję nie zachodzi ryzyko uszkodzenia obiektywu w wyniku kontaktu z wodą bądź pyłem. Płynny i precyzyjny obrót pierścieni ostrości i przysłony obiektywów Samyang przydaje się zwłaszcza podczas filmowania.

Samyang: obiektywy fotograficzne i filmowe

Jak już wspomnieliśmy, obiektywy Samyang nadają się także do filmowania. Modele z serii VDSLR wyposażone zostały w zębatki współpracujące z systemem Follow Focus. Zapewnia on płynną zmianę parametrów: bezgłośną i precyzyjną. Bez szkody dla jakości filmu będziesz przybliżał i oddalał obiekty, jak również zmieniał punkty ostrzenia. Na komfort filmowania wpływa także lekkość filmowych obiektywów Samyang. Przejrzyj nasz asortyment i znajdź model dla siebie!

 

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium