fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

 

Asus: monitor do komputera o wielu zastosowaniach (monitor do gier, monitor dla grafika, monitor dla fotografa)

Nie bez powodu w Fotoformie, sklepie ze sprzętem fotograficznym, znajdziesz monitory Asus. Współcześnie wykonywanie zdjęć to nie tylko ustalanie kadru, dobieranie parametrów i pstrykanie. Równie ważna jest obróbka graficzna. Monitory dla grafików dysponują funkcjami, których nie znajdziesz w standardowych modelach domowych. Przykłady to możliwości: zaawansowanej kalibracji, zapisania profilu kolorów monitora, obrotu w pionie i poziomie, zmiany wysokości. Monitory graficzne Asus w zamyśle mają być jak najwygodniejsze dla grafików. I takie są!

Monitory graficzne Asus nie tylko dla fotografów

Monitory dla grafików Asus sprawdzają się nie tylko jako monitory dla fotografów. Wykorzystują je projektanci gier komputerowych i różnego rodzaju grafiki (plakatów, broszur, ulotek). Używają ich specjaliści zajmujący się montażem materiałów audiowizualnych oraz programiści. Monitory zakrzywione (monitory curved), monitory panoramiczne czy jakość obrazu 4K UHD to przykładowe udogodnienia stworzone z myślą o wymienionych użytkownikach.

Czy opłaca się wybrać monitor z zakrzywionym ekranem Asus? Albo panoramiczny?

Monitory zakrzywione to modele idealne dla osób, które pracują z grafikami lub montażem wideo. Każdy punkt na ekranie znajduje się w dokładnie tej samej odległości od oczu, co z jednej strony daje wgląd w detale i powoduje wrażenie otoczenia obrazem, z drugiej zaś zapobiega przemęczeniu oczu. Monitory zakrzywione doceniane są także jako monitory do gier. Z kolei monitory panoramiczne Asus zapewniają większą przestrzeń roboczą, dzięki czemu możesz wyświetlać wiele okien obok siebie bez stosowania dodatkowego monitora.

 

 

Promocje i nowości

Wyprzedaż!/Ostatnie sztuki, powystawowe

 

Karta podarunkowa

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium