Strefa Canon
Canon PRO PARTNER
Katalog produktów Canon 2018 sprawdź

3 lata gwarancji, Zwrot gotówki

 

 


 

Piotr Kucia

Fotografia modowa

Fotograf modowy i reklamowy Piotr Kucia testuje najnowszy system EOS R na planie zdjęciowym. Sesja w warszawskiej ASP miała charakter warsztatów na żywo - całe wydarzenie odbywało się przy udziale licznie zgromadzonej publiczności.

 

Sebastian Małachowski i Krzysztof Tkacz 

Fotografia ślubna

Sebastian Małachowski i Krzysztof Tkacz to fotografowie ślubni z 12-letnim stażem. Po wprowadzeniu pełnoklatkowego systemu EOS R szybko przesiedli się na aparaty systemowe, które w połączeniu z nowymi, jasnymi oiektywami RF dają im jeszcze więcej możliwości do tworzenia wspaniałych reportaży ślubnych.

 

Marcin Pietraszko

Przyroda w obiektywie

Zatrzymanie na zdjęciach subtelnego piękna przyrody wymaga nie tylko umiejętności, ale także najlepszego sprzętu. Dowiedz się, jak pasję do fotografii z pracą zawodową łączy Marcin Pietraszko, współtwórca projektu Poland In The Lens.


Mariusz Konopka

Za kamerą

Kiedy pasja staje się życiem, nie ma przeszkód nie do pokonania. Mariuszowi Konopce w rozwijaniu swojej pasji, obok niezwykłej wytrwałości, pomagają kamery Canon.

Piotr Zwarycz  
Z aparatem w akcji

Podczas akcji ratunkowych strażacy korzystają tylko z takiego sprzętu, który gwarantuje im niezawodność. Zobacz, czego używa Piotr Zwarycz – strażak i fotograf – podczas dokumentowania działań kolegów.

Łukasz Skwiot   
Zamrozić emocje

Jak pracują najlepsi fotografowie sportowi? Zobacz, jak fotograf magazynu Piłka Nożna i agencji Cyfra Sport na co dzień uwiecznia największe piłkarskie emocje i jakiego sprzętu używa. 

Orbitvu   
Zobrazować produkt

W dobie e-commerce to nie sam produkt sprzedaje, tylko jego zdjęcie. Musi więc być najlepsze. Firma Orbitvu, dostawca urządzeń do fotografii produktów, wybrała aparaty Canon. Dowiedz się, skąd taka decyzja

The Farm 51  
Aktor cyfrowego świata

Świat cyfrowy coraz silniej przenika się z tym rzeczywistym, między innymi dzięki rozwiązaniom, stosowanym przez firmę The Farm 51. W przenoszeniu aktorów do cyfrowego świata pomaga im technologia Canon

Filip Kovcin   
Na styku sztuki i technologii

W swojej pracy łączy technologiczny perfekcjonizm ze zmysłem artystycznym. Zobacz świat widziany oczami reżysera i operatora – Filipa Kovcina


 

Mamy  przyjemność poinformować, że rozpoczynamy rekrutację do III edycji programu Canon dla studentów w ramach międzynarodowego festiwalu fotografii reportażowej Visa pour l’image – wydarzenia, które skupia obiecujących adeptów sztuki fotograficznej oraz zawodowych fotografów z całego świata. Canon organizuje wyjazd oraz pokrywa jego koszty dla grupy 10 studentów w Polski. 
 
Przez siedem dni we francuskim Perpignan uczestnicy Visa pour l’image będę mieli okazję brać udział w licznych wystawach, spotkaniach z artystami i konferencjach na temat współczesnych wyzwań fotografii reportażowej. Festiwal to także okazja do spotkań z przedstawicielami największych światowych agencji fotograficznych i producentami profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Canon jest głównym sponsorem tego wydarzenia od 2005 r.
 
Zgłoszenia do programu odbywają się poprzez stronę internetową, dostępną pod adresem: canon-europe.com/student 
Cały proces zgłaszania oraz warunki udziału opisane są w załączonej prezentacji. Proces aplikacji został uproszczony i wymaga jedynie wypełnienia formularza oraz przesłania portfolio z wymaganymi opisami. Znajomość języka angielskiego jest kluczowym wymaganiem, które pomoże w pełni skorzystać z programu w przypadku zakwalifikowania się do niego. Dlatego proces rekrutacji jest również zaprojektowany w języku angielskim  
 
Tydzień Profesjonalny 
Dla grupy polskich studentów zainteresowanych fotografią reportażową  i działających w tym obszarze przygotowaliśmy trzydniowy wyjazd w pierwszych dniach września  (pomiędzy 1 a 7 września 2019 r.dokładna data będzie potwierdzona w terminie późniejszym), który obejmuje: przelot, zakwaterowanie oraz wyżywienie a także: 
· uczestnictwo w warsztatach i sesjach networkingowych;
· przegląd portfolio studentów poprowadzony przez fotografów agencji MAGNUM;
· oglądanie wystaw z najlepszymi światowymi fotoreportażami;
· wieczorne pokazy materiałów czołowych fotografów i agencji fotograficznych.
 
Autorzy najlepszych prac zyskują szansę współpracy z Canon w charakterze lokalnych ambasadorów.

Autoryzacje

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium