biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat Canon EOS R50 body czarny | (w magazynie) + cashback 300 zł

Kod produktu: 4549292205015
ID produktu: 31503
4.82154
Czytaj opinie
Cena: 2 999,00 zł 2999.00
Producent: Canon
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

 

Aparat Canon EOS R50 body czarny

 

Aparat Canon EOS R50 body czarny 

 

Aparat Canon EOS R50 zaprojektowano z myślą o twórcach, którzy chcą, aby ich zdjęcia i filmy wyróżniały się na tle oferty konkurencji. EOS R50 jest zaawansowany i wykorzystuje wiele rozwiązań technicznych – od nadpróbkowanych filmów 4K i zaawansowanej technologii Dual Pixel AF z wykrywaniem i śledzeniem obiektów po bezproblemową łączność bezprzewodową.

 

 

Born to create

Aparat Canon EOS R50 sprawi, by Twoje treści się wyróżniały. Powiedz „nie!” ograniczeniom swojej kreatywności dzięki odpowiedniemu aparatowi. Postaw na profesjonalnej jakości zdjęcia i filmy 4K, które zainspirują Cię do tworzenia kolejnych materiałów.

 

Aparat Canon EOS R50

 

Nowy poziom kreatywności w sekwencjach dynamicznych - Aparat Canon EOS R50

Kompaktowa, poręczna konstrukcja i duża matryca APS-C o rozdzielczości 24,2 megapiksela umożliwiają twórcom dzielenie się ich pasją i ciekawością świata z innymi.

 

Canon EOS R50

  

EOS R50

Używaj. Wszędzie.

Kompaktowa konstrukcja i ergonomiczny uchwyt zostały stworzone z myślą o twórcach, by umożliwić im swobodne fotografowanie. Wybierz aparat, który ułatwi Ci pracę. Aparat EOS R50 o wadze zaledwie 375 g nie będzie stanowił obciążenia.

Aparat Canon EOS R50

Fotografowanie pod dowolnym kątem - Canon EOS R50

Obracany ekran dotykowy aparatu Canon EOS R50 umożliwia pracę pod każdym kątem. Odchylany w górę i w dół lub odwracany tak, by można było widzieć swoją twarz 100% widoczności, żadnych czynników rozpraszających uwagę.

 
Canon EOS R50

„Genialną funkcją aparatu EOS R50 jest to, że wykrywa, czy obraz jest rejestrowany w pionie czy w poziomie”.

Martyn, twórca treści

 

 

Lepsza jakość filmowania przez wiele dni - Aparat Canon EOS R50

Nagrywaj lepsze materiały, ukazując najdrobniejsze szczegóły na filmach UHD 4K 30p nadpróbkowanych z 6K. Pojedynczy film można nagrywać nawet przez godzinę. Postaw na jakość i ilość! 

 

Canon EOS R50

 

Twórz bez kompromisów

Jakość. Ostrość. Szybkość. Uwidaczniaj najdrobniejsze szczegóły i postaw na wyjątkowy obraz marki Canon dzięki doskonałym, uniwersalnym funkcjom rejestracji obrazu. Czas na twórczy przełom z aparatem Canon EOS R50.

 

Aparat Canon EOS R50

Matryca o wysokiej rozdzielczości (24,2 megapiksela) - EOS R50

Matryca APS-C zapewnia doskonałą jakość obrazu i kontrolę nad głębią ostrości. Zadbaj o profesjonalny wygląd tworzonych treści.

Błyskawiczne ustawianie ostrości

Połączenie systemu Dual Pixel CMOS Auto Focus II z wydajnym procesorem DIGIC X umożliwia szybkie wykrywanie i śledzenie obiektów.

 
Canon EOS R50

Szybkie serie zdjęć - Aparat Canon EOS R50

Uwieczniaj wyjątkowe chwile z szybkością 12 kl./s. Zmień ustawienie na 15 kl./s w przypadku używania cichej migawki elektronicznej. Wybór należy do Ciebie!

Błyskawiczne ustawianie ostrości

Odkryj świat szczegółów w sekwencjach dynamicznych z nadpróbkowaniem danych z matrycy 6K w celu uzyskiwania niewiarygodnie realistycznego obrazu.

 

 

Kontrola nad głębią ostrości - Canon EOS R50 

Ukazuj jeszcze drobniejsze szczegóły w trybie fotografowania w małej odległości. Wbudowane funkcje sekwencji wyostrzania i kompozycji głębi automatycznie rejestrują obraz z naturalną głębią ostrości.

 

EOS R50

 

Kreatywność bez wysiłku

Zainspiruj się możliwościami, jakie daje sekwencja twórcza zapewniająca różne wersje rejestrowanych ujęć. Funkcja twórczego wspomagania i zaawansowany tryb A+ ułatwią Ci pracę. Wystarczy wybrać ulubiony efekt.

 

Canon EOS R50

 

Doskonały efekt przy słabym oświetleniu - Canon EOS R50

Duża matryca APS-C umożliwia fotografowanie także przy słabym oświetleniu. W zaawansowanym trybie A+ tryb zdjęć nocnych wykryje ciemne ujęcia, wykona szereg zdjęć i automatycznie połączy je w jeden obraz.

 

EOS R50

 

Szybsze wyostrzanie w całym kadrze

Szybkie i celne. W 651 strefach, nawet w pobliżu krawędzi kadru. Technologia Dual Pixel CMOS AF II rozpoznaje i śledzi większą liczbę obiektów z dużą szybkością, dzięki czemu regulacja ostrości jest niezawodna.

 

Canon EOS R50

 

Aparat Canon EOS R50 pozwoli Ci wkroczyć w świat produkcji wideo

Od filmów w rozdzielczości 4K po strumieniowy przesył krystalicznie czystego obrazu – aparat Canon EOS R50 oferuje najlepsze w swojej klasie możliwości rejestracji obrazu wideo, które dodadzą profesjonalnego szlifu treściom zamieszczanym w mediach społecznościowych.

 

 
Canon EOS R50

Diabeł tkwi w szczegółach

Rejestruj filmy UHD 4K ze standardową liczbą klatek na sekundę 30p, aby uchwycić szczegóły w dynamicznych sekwencjach, nawet gdy długość klipu przekracza 30 minut.

EOS R50

Jeszcze większa wyrazistość szczegółów

Uchwyć niesamowite szczegóły dzięki nadpróbkowaniu danych z całej matrycy 6K.

Canon EOS R50

Życie ukazane w zwolnionym tempie - Canon EOS R50

Nadaj swoim klipom prawdziwie filmowy charakter dzięki trybowi Full HD 120p umożliwiającemu rejestrowanie filmów w zwolnionym tempie – z szybkością czterokrotnie mniejszą niż standardowa.

 

Niesamowity efekt obrazów w zwolnionym tempie 

A może warto sprawdzić, jak wyglądają tworzone przez Ciebie treści klatka po klatce? Postaw na większy dramatyzm obrazów i zupełnie nowy ich odbiór dzięki funkcji zwolnionego tempa!

 

EOS R50

 

Ulepszone przesyłanie strumieniowe i połączenia wideo - Canon EOS R50

Dzięki połączeniu USB aparat Canon EOS R50 może służyć jako kamera internetowa do prowadzenia wysokiej jakości rozmów wideo lub przesyłania strumieniowego. Wystarczy go podłączyć.

 

Canon EOS R50

 

Bezproblemowa łączność

Przekraczaj granice bez uszczerbku dla przepływu pracy. Aplikacja Camera Connect umożliwia przesyłanie plików multimedialnych na potrzeby ich natychmiastowego udostępniania, a zawsze włączona funkcja Bluetooth® i łączność Wi-Fi umożliwiają łatwe zdalne sterowanie aparatem Canon EOS R50.

 

Canon EOS R50

Płynny przebieg procesów - Aparat Canon EOS R50

Przesyłaj treści za pomocą aplikacji Camera Connect, która doskonale radzi sobie z publikowaniem materiałów prze telefon. Pobieraj zdjęcia i filmy albo przesyłaj obrazy już podczas pracy. Wreszcie mamy porządek!

EOS R50

Dotknij, aby rozpocząć. Dotknij, aby zatrzymać.

Gdy chcesz się znaleźć w kadrze, warto skorzystać ze zdalnego sterowania aparatem. Podłącz telefon i użyj go do zmieniania ustawień aparatu, kadrowania ujęć, wykonywania zdjęć i nagrywania filmów.

 

 

Rozszerz zakres umiejętności  z aparatem  Canon EOS R50 i rozbuduj swój zestaw! 

Dobierz wyposażenie z szerokiej gamy obiektywów i akcesoriów – od uchwytów statywów po mikrofony – i stwórz swój wymarzony zestaw przeznaczony dla twórcy.

 

Aparat Canon EOS R50

 

Aparat Canon EOS R50

„Ten aparat ma wszystko, czego potrzebuję”.

Fatou, twórca treści

Canon EOS R50

Zestaw zawiera:

 • Aparat Canon EOS R50 body czarny
 • Dekiel na korpus R-F-5
 • Pasek na szyję EM-200DB
 • Ładowarka LC-E17E
 • Akumulator LP-E17
 • Osłona akumulatora
 • Przewód zasilający (UE)
 • Osłona stopki
 • Zestaw instrukcji obsługi
 

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]: 24,2
Typ matrycy: CMOS
Rozmiar matrycy: 22.3 x 14.8 mm (APS-C)
Procesor DIGIC X
Rozmiar LCD [cale]: 3
Typ LCD: Kolorowy monitor LCD TFT o przekątnej 7,5 cm (2,95 cala), około 1,62 mln punktów
Rozdzielczość LCD [piksele]: 1,62 mln
Wizjer: Kolorowy wizjer elektroniczny OLED, 0,39 cala
Czułość ISO: Automatycznie: 100–12 800, H: 25 600, Ręcznie: 100–12 800, H: 16 000–25 600
Samowyzwalacz: 2 s, 10 s
Waga [g]: 376 (body)
Wymiary [mm] - szerokość: 116,3
Wymiary [mm] - wysokość: 85,5
Wymiary [mm] - głębokość: 68,8
Model akumulatora: LP-E17
Odmiany 31503,31504,31505,31506,31507
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

CPS - Canon dołącz do programu

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium