fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat cyfrowy Fujifilm X100VI czarny

Kod produktu: 4547410529494
ID produktu: 36412
4.29161
Czytaj opinie
Cena: 8 499,00 zł 8499.00
Producent: Fujifilm
Dostępność: zapowiedź
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
  santander
  Sprawdź
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Aparat cyfrowy Fujifilm X100VI czarny

 

aparat cyfrowy fujifilm x100vi czarny

 

Fujifilm X100VI oferuje nie tylko najnowszą matrycę światłoczułą i najnowocześniejszy procesor przetwarzania obrazu. Jest również pierwszym przedstawicielem serii X100 wyposażonym w układ stabilizacji obrazu w korpusie. X100VI to już szósta generacja aparatów serii X100. Zachowując wyjątkowe wzornictwo i kompaktowe rozmiary, X100VI oferuje możliwości najnowszej, 40,2- megapikselowej matrycy X-Trans™ CMOS 5 HR*1 oraz szybkiego procesora przetwarzania obrazu X-Processor 5, zapewniających zarówno najwyższą jakość obrazowania, jak i wysoką wydajność. Dodatkowo, po raz pierwszy w serii X100, najnowszy model został wyposażony w nowo opracowany układ stabilizacji obrazu w korpusie o skuteczności do 6,0 EV*2, przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów i niewielkiej wagi korpusu, które jedynie nieznacznie wzrosły w porównaniu z poprzednim modelem, czyli X100V. Dzięki temu użytkownicy aparatu X100VI mogą używać go w szerokim zakresie warunków i sytuacji fotograficznych.

Poznałem sekret Fujifilm X100VI. Test najbardziej popularnego aparatu roku

 

*1 X-Trans™ jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym FUJIFILM Corporation.

*2 Zgodnie z wytycznymi stowarzyszenia CIPA; tylko drgania w osi poziomej i pionowej (pochylenie i odchylenie), gdy używany jest wizjer elektroniczny/wyświetlacz LCD.

 

 

Jedyny w swoim rodzaju - Fujifilm X100VI

Model X100VI to aparat cyfrowy, który łączy w sobie „Jedyne w swoim rodzaju” wzornictwo i wygodę obsługi z zaawansowanymi możliwościami, oferując obrazowanie wyjątkowej jakości, dzięki czemu zawodowi fotografowie, jak i ambitni amatorzy – mogą cieszyć się posiadaniem tego wyjątkowego sprzętu i realizować swoje fotograficzne pasje.

 

aparat cyfrowy fujifilm x100vi

 

Matryca X-Trans™ CMOS 5 HR i silnik przetwarzania obrazu X-Processor 5 zapewniają wyjątkową jakość obrazowania i wysoką wydajność

Aparat cyfrowy Fujifilm X100VI został wyposażony w matrycę światłoczułą z podświetleniem wstecznym X-Trans™ CMOS 5 HR o rozdzielczości ok. 40,2 megapikseli. Matryca charakteryzuje się imponującą strukturą rozmieszczenia pikseli, co umożliwia efektywne rejestrowanie większej ilości światła niż w przypadku poprzednich modeli. Dodatkowo, nowa matryca oferuje również natywną czułość ISO na poziomie ISO 125, co stanowi ulepszenie w stosunku do poprzednika (X100V), gdzie ta wartość dostępna była jedynie w zakresie czułości rozszerzonych. Aparat X100VI wyposażono również w stałoogniskowy obiektyw 23mmF2.0 o podwyższonej wydajności optycznej, który pozwala na rejestrowanie obrazów o wysokiej rozdzielczości, zapewniając ostre i bogate w szczegóły zdjęcia.

Oprogramowanie X100VI oferuje łącznie 20 trybów Symulacji filmu światłoczułego, w tym nowy tryb „REALA ACE”, co umożliwia wykonywanie zdjęć o bogatej i zróżnicowanej charakterystyce tonalnej. Tryb „REALA ACE” zapewnia wierną reprodukcję kolorów i wysoki kontrast tonalny, co czyni go odpowiednim do fotografowania różnorodnych obiektów w różnych sytuacjach fotograficznych.

Aparat Fujifilm X100VI wyposażono także w imponujący algorytm predykcyjny autofokusa, który gwarantuje niezawodne automatyczne ustawianie ostrości nawet podczas rejestrowania szybko poruszających się obiektów. X100VI wykorzystuje funkcję automatycznego rozpoznawania obiektów opartą o możliwości procesora X-Processor 5 do precyzyjnego śledzenia różnych obiektów. Algorytm autofokusa z rozpoznawaniem obiektów, opracowany z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i technik maszynowego uczenia głębokiego, potrafi wykrywać i rozpoznawać zwierzęta, ptaki, samochody, motocykle, rowery, samoloty, pociągi, owady i drony.*3

*3 Funkcja rozpoznawania obiektów powinna być ustawiona na “Ptak”, by wykrywać owady oraz na „Samolot”, by wykrywać drony.

 

aparat fujifilm x100vi

 

Aparat cyfrowy Fujifilm X100VI - Podwyższona wydajność w jeszcze większym stopniu rozszerza zakres możliwości fotograficznych

Model X100VI to pierwszy aparat w serii X100 wyposażony w 5-osiowy układ stabilizacji obrazu w korpusie o skuteczności do 6,0EV. Nowo opracowany układ jedynie w niewielkim stopniu wpłynął na zwiększenie ciężaru i rozmiarów korpusu w porównaniu z poprzednimi modelami, zachowując jednocześnie wygodę użytkowania i mobilność.

Aparat cyfrowy Fujifilm X100VI posiada „zaawansowany wizjer hybrydowy”, który umożliwia swobodne przełączanie się między wizjerem optycznym a wizjerem elektronicznym, pozwalając na uprawianie fotografii dalmierzowej, co jest charakterystyczną cechą serii X100. Wizjer elektroniczny oparty został na panelu OLED o wysokiej rozdzielczości 3,69 mln punktów, co przekłada się na poprawię wygody fotografowania. Funkcja "dalmierza elektronicznego" pozwala na wyświetlanie mini-okienka podglądu elektronicznego w wizjerze optycznym, co ułatwia uchwycenie obiektu w wizjerze optycznym i jednoczesne uzyskanie powiększenia wycinka płaszczyzny ostrości w mini-okienku wizjera elektronicznego. Funkcja dalmierza elektronicznego jest szczególnie przydatna do wykonywania szybkich, spontanicznych zdjęć.

X100VI, jako pierwszy przedstawiciel serii X100, umożliwia rejestrację materiałów wideo w jakości 6.2K/30P. Jest również wyposażony w funkcję autofokusa ze śledzeniem obiektów podczas rejestracji wideo, co pozwala na tworzenie materiałów filmowych wysokiej jakości.

Aparat cyfrowy Fujifilm X100VI oferuje wsparcie dla usługi Frame.io Camera to Cloud bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów, umożliwiając bezprzewodowe połączenie z aktywnym punktem dostępu do internetu, zalogowanie i uwierzytelnienie w serwisie Frame.io, a następnie automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów wkrótce po ich stworzeniu, co przyspiesza workflow, od zarejestrowania zdjęć/filmów, po ostateczną edycję stworzonych materiałów.

 

fujifilm x100vi 

Wyrafinowane wzornictwo i zaawansowana funkcjonalność - X100VI

Podobnie jak w przypadku swego poprzednika, modelu X100V, górną i dolną płytę korpusu wykonano z aluminium, które zostało precyzyjnie wytłoczone i obrobione, a następnie poddane piaskowaniu dla uzyskania gładkiej faktury. Eleganckiego wyglądu aparatu dopełnia anodyzowane aluminium pokrywające metalowe powierzchnie.

Ultracienki, odchylany wyświetlacz LCD może być w pełni złożony, co wraz ze stylową, zwartą konstrukcją korpusu pozwala na stosowanie aparatu w różnych rodzajach i stylach fotograficznych oraz wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów pod różnymi kątami. Wysoka responsywność elementów sterujących i intuicyjna obsługa sprawiają, że FUJIFILM X100VI jest jednocześnie funkcjonalny i przyciągający wzrok swoim wyglądem.

Uchwyt aparatu Fujifilm X100VI został precyzyjnie wyprofilowany, zapewniając odpowiedni chwyt i wygodę użytkowania sprzętu. Rozmieszczenie przycisków na tylnej ściance X100VI zostało zmienione tak, aby były one łatwo dostępne dla prawej dłoni użytkownika, co umożliwia wygodne fotografowanie podczas korzystania z wizjera aparatu.

 

x100vi 

Bogaty wybór akcesoriów rozszerzający zakres możliwych zastosowań

Aparat Fujifilm X100VI może uzyskać odporność na warunki atmosferyczne po zamocowaniu na obiektywie dostępnych oddzielnie specjalnych akcesoriów: pierścienia adaptera AR-X100 oraz filtru ochronnego PRF-49. Pozwala to użytkownikowi kontynuować fotografowanie w wymagających warunkach atmosferycznych i zapewnia spokój ducha, gdy pogoda postanowiła nas zaskoczyć.

Dodatkowo do nabycia jest również opcjonalna osłona przeciwsłoneczna LH-X100, kompatybilna z obiektywem modelu X100VI. Ta lekka osłona przeciwsłoneczna, wykonana w całości z metalu, posiada specjalną konstrukcję ze szczelinami, dzięki czemu nie przesłania widoku podczas patrzenia przez wizjer optyczny i jednocześnie chroni przed odbiciami promieni słonecznych.

Dostępne są również dwa modele konwerterów optycznych*5 pozwalających na zmianę długości ogniskowej bez wpływu na wydajność optyczną X100VI, rozszerzając tym samym zakres dostępnych ogniskowych.

 1. Konwerter szerokokątny (WCL-X100 II)
WCL-X100 II jest dedykowanym konwerterem szerokokątnym o współczynniku powiększenia 0,8x, który zmienia ogniskową obiektywu na 28 mm (ekwiwalent dla pełnoklatkowego formatu 35 mm).

 2. Telekonwerter (TCL-X100 II)
TCL-X100 II jest dedykowanym telekonwerterem umożliwiającym uzyskanie dłuższej ogniskowej, a tym samym zwężenie pola widzenia obiektywu o współczynnik około 1,4x, co wydłuża jego ogniskową do wartości 50 mm (ekwiwalent dla pełnoklatkowego formatu 35 mm).


*5 Dostępne oddzielnie

Oddzielnie dostępny futerał z prawdziwej skóry LC-X100V nadaje modelowi X100VI prawdziwie ekskluzywny wygląd, umożliwiając zarazem bezproblemowy dostęp do slotu kart pamięci i komory akumulatora.

Galeria zdjęć wykonanych przy pomocy Fujifilm X100VI

kompaktowy aparat cyfrowy fujifilm x100vi

aparat fujifilm x100vi

fujifilm x100vi

x100vi

aparat fujifilm x100vi

fujifilm x100vi

aparat cyfrowy fujifilm x100vi

 

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]: 40,2
Typ matrycy: CMOS
Rozmiar matrycy: APS-C
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: 23
Jasność obiektywu [f/]: 2
Zakres ustawiania ostrości [cm]: od 10 cm
Makro [cm]: 10
Stabilizacja: tak
Rozmiar LCD [cale]: 3.0
Typ LCD: odchylany, dotykowy
Rozdzielczość LCD [piksele]: 1 620 000 punktów
Wizjer: hybrydowy
Autofokus: z trybem śledzenia
Czułość ISO: 125 do 1280 (rozszerzony: 64 do 51 200)
Balans bieli: 2500 do 10 000 tys Zaprogramowane ustawienia: AWB, automatyczny, temperatura barwowa, niestandardowy, niestandardowy 1, niestandardowy 2, światło dzienne, świetlówka (zimna biel), świetlówka (światło dzienne), świetlówka (ciepła biel), żarówka, cień, pod
Lampa błyskowa: tak
Samowyzwalacz: 2, 5, 10 s
Zdjęcia seryjne: do 20 zdjęć na s
Format zapisu danych: HEIF, JPEG, Raw, TIFF, MP4/MPEG-4
Pamięć: 1 slot SD/SDHC/SDXC
Złącza: USB-C, Micro-HDMI
Bezprzewodowa praca zdalna: tak
Waga [g]: 521
Wymiary [mm] - szerokość: 128
Wymiary [mm] - wysokość: 74.8
Wymiary [mm] - głębokość: 55.3
Model akumulatora: 1x NP-W126S
Odmiany 36412,36413,36414
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium