biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II body

Kod produktu: 5025232948253
ID produktu: 33878
Cena: 8 699,00 zł 8699.00
Producent: Panasonic
Dostępność: przedsprzedaż
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II body

 

aparat cyfrowy panasonic lumix g9 ii body

 

Nowa matryca i nowy procesor Wyjątkowe rezultaty fotograficzne oraz pierwsza funkcja PDAF w serii LUMIX G. Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II pozwala uchwycić najważniejsze chwile dzięki ulepszonej wysokiej wydajności oraz mobilności.

 

 

 
aparat cyfrowy panasonic lumix g9 ii

Robienie zdjęć aparatem LUMIX

Uchwyć najważniejszą chwilę z niezrównaną wiernością i wyraź ją we własny, unikatowy sposób. Aparat LUMIX G9II udostępnia szeroką gamę opcji, w tym tryb LEICA Monochrome i funkcję REAL TIME LUT, a także najnowszą matrycę oraz procesor przetwarzania obrazów.

aparat panasonic lumix g9 ii

Uchwyć chwilę - Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II

Aparat Panasonic Lumix G9 II jest w pełni wyposażony, począwszy od pierwszego kiedykolwiek w serii LUMIX G fazowego hybrydowego autofokusu po wykonywanie zdjęć seryjnych z szybkością 60 kl./s w trybie AFC i niesamowite filmy w zwolnionym tempie.

panasonic lumix g9 ii

Lumix G9 II - Niezrównana mobilność

Kompaktowy i lekki system jest prosty w użyciu w podróży, a stabilizacja obrazu pozwala fotografować i filmować z ręki nawet w warunkach słabego oświetlenia i w zakresie teleobiektywu. Intuicyjny, ergonomiczny układ i 8-kierunkowy joystick pozwalają na intuicyjne wybieranie obszaru ostrości z prostą obsługą jednym kciukiem

 

lumix g9 ii

Zaangażowanie LUMIX w robienie zdjęć - Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II

Uzyskuj bogatsze gradacje tonalne oraz bardziej wyraziste cienie podczas robienia zdjęć w formacie RAW. Połączenie nowej matrycy Live MOS o rozdzielczości 25,2 megapiksela z autofokusem opartym na detekcji fazowej oraz najnowszego procesora przetwarzania obrazu w aparacie Panasonic Lumix G9 II pozwalają wiernie uwieczniać wszystkie cenne chwile.

g9 ii

Uchwyć moment — szybko i precyzyjnie

Fazowy hybrydowy autofokus, po raz pierwszy w serii LUMIX G, pozwala fotografować ciągle, z szybkością i precyzją, a wysoce zaawansowany autofokus w aparacie Panasonic Lumix G9 II przekracza granice w fotografowaniu sportu, dzikiej przyrody i samochodów/motocykli.

 
panasonic lumix g9ii

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II - Po prostu fotografuj

Aparat Panasonic Lumix G9 II umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z szybkością 60 kl./s z funkcją AFC*, a także wykonywanie zdjęć seryjnych do około 3 sekund — wszystko przy wizjerze bez czarnych obszarów. Ponadto funkcja trybu Pre-Burst w aparacie Panasonic Lumix G9 II pozwala cofać się w czasie. Teraz możesz uchwycić obraz w idealnym momencie.

 

*Używa elektronicznej przesłony. 75 kl./s z AFS.

 

Nieskończona ekspresja kolorów

lumix g9ii

 

Tryb LEICA Monochrome - Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II

Leica słynie z wyjątkowej jakości zdjęć i cieszy się uznaniem użytkowników na całym świecie za niezwykłą wierność i wyrazistość obrazów. Podczas współpracy nad technologią L2 poznaliśmy filozofię fotografowania wypracowaną przez Leica w trakcie jej długiej historii i udostępniliśmy ten tryb jako jeden z nowych środków wyrazu w aparacie LUMIX. Zapewnia on głębokie kontrasty między bielą a czernią.

*Tryb LEICA Monochrome w porównaniu z trybem LUMIX L.Monochrome D zapewnia jaśniejsze obrazy w rozjaśnieniach oraz ogólnie wyrazisty i dynamiczny obraz monochromatyczny

 

g9ii

 

Panasonic Lumix G9 II - LUT w czasie rzeczywistym

Uwiecznij chwilę, nadając jej ostateczny wygląd jeszcze przed edycją. Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II pozwala rejestrować zdjęcia i filmy z zastosowaną tabelą LUT w celu uzyskania odpowiedniej gradacji kolorów. Rozszerz wykładniczo swój zakres ekspresji, korzystając z samego aparatu.

 

aparat cyfrowy panasonic lumix g9 ii

Łatwe robienie zdjęć z ręki - Lumix G9 II

Puść wodze nieograniczonej kreatywności nawet przy słabym oświetleniu i w zakresie teleobiektywu. Zaawansowana funkcja 8,0-punktowej stabilizacji korpusu* eliminuje drgania nawet przy słabym oświetleniu i długich czasach otwarcia migawki, a stabilizacja obrazu Dual I.S. 2** (7,5 punktów, 5 osi) zapewnia zaawansowaną stabilizację obrazu nawet w zakresie teleobiektywu.

 

** Na podstawie normy CIPA [kierunek odchylenia: odległość ustawiania ostrości f=60 mm (odpowiednik dla aparatu 35 mm: f=120 mm) dla obiektywu H-ES12060].
** Na podstawie normy CIPA [kierunek odchylenia: odległość ustawiania ostrości f=140 mm (odpowiednik dla aparatu 35 mm: f=280 mm) dla obiektywu H-FSA14140].

aparat panasonic lumix g9 ii

Tutaj zaczyna się tworzenie filmów

Teraz, dzięki aparatowi Panasonic Lumix G9 II, uchwycisz ważne momenty na niesamowitym filmie w zwolnionym tempie (C4K/4K, 10 bitów, 120p/100p). Nagrywaj filmy łatwiej i prościej niż kiedykolwiek dotąd.

 
panasonic lumix g9 ii

Osiągnij jedność z aparatem - Panasonic Lumix G9 II

Intuicyjny, odpowiednio zaprojektowany układ i 8-kierunkowy joystick pozwalają na intuicyjne wybieranie obszaru ostrości z prostą obsługą jednym kciukiem, co umożliwia szybkie fotografowanie.

lumix g9 ii

Kompaktowy i elegancki system - Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II

Seria LUMIX G oferuje pełną gamę obiektywów LEICA DG w zakresie od 16 mm do 1600 mm*, a niezrównana mobilność systemu Mikro Cztery Trzecie pozwala na nieskrępowane wyrażanie swojej kreatywności.

 

Nazwa i logo Micro Four Thirds™ są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi OM Digital Solutions Corporation w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Unii Europejskiej i innych krajach oraz regionach.

 

 

 

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]: Całkowita liczba pikseli 25,21 megapiksela
Typ matrycy: Live MOS
Rozmiar matrycy: 17,3 x 13,0 mm
Typ LCD: Wyświetlacz TFT LCD ze statycznym panelem dotykowym
Rozdzielczość LCD [piksele]: Około 1,84 mln punktów
Wizjer: OLED Live View Finder
Waga [g]: 658 (body)
Wymiary [mm] - szerokość: 134.3
Wymiary [mm] - wysokość: 102.3
Wymiary [mm] - głębokość: 90.1
Odmiany 33878,33879,33880
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium