biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II body

Kod produktu: 5025232948253
ID produktu: 33878
Cena: 8 699,00 zł 8699.00
Producent: Panasonic
Dostępność: spodziewana dostawa
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II body

 

aparat cyfrowy panasonic lumix g9 ii body

 

Nowa matryca i nowy procesor Wyjątkowe rezultaty fotograficzne oraz pierwsza funkcja PDAF w serii LUMIX G. Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II pozwala uchwycić najważniejsze chwile dzięki ulepszonej wysokiej wydajności oraz mobilności.

Panasonic LUMIX G9 II - NAJLEPSZY aparat Mikro 4/3?

 

 

 
aparat cyfrowy panasonic lumix g9 ii

Robienie zdjęć aparatem LUMIX

Uchwyć najważniejszą chwilę z niezrównaną wiernością i wyraź ją we własny, unikatowy sposób. Aparat LUMIX G9II udostępnia szeroką gamę opcji, w tym tryb LEICA Monochrome i funkcję REAL TIME LUT, a także najnowszą matrycę oraz procesor przetwarzania obrazów.

aparat panasonic lumix g9 ii

Uchwyć chwilę - Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II

Aparat Panasonic Lumix G9 II jest w pełni wyposażony, począwszy od pierwszego kiedykolwiek w serii LUMIX G fazowego hybrydowego autofokusu po wykonywanie zdjęć seryjnych z szybkością 60 kl./s w trybie AFC i niesamowite filmy w zwolnionym tempie.

panasonic lumix g9 ii

Lumix G9 II - Niezrównana mobilność

Kompaktowy i lekki system jest prosty w użyciu w podróży, a stabilizacja obrazu pozwala fotografować i filmować z ręki nawet w warunkach słabego oświetlenia i w zakresie teleobiektywu. Intuicyjny, ergonomiczny układ i 8-kierunkowy joystick pozwalają na intuicyjne wybieranie obszaru ostrości z prostą obsługą jednym kciukiem

 

lumix g9 ii

Zaangażowanie LUMIX w robienie zdjęć - Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II

Uzyskuj bogatsze gradacje tonalne oraz bardziej wyraziste cienie podczas robienia zdjęć w formacie RAW. Połączenie nowej matrycy Live MOS o rozdzielczości 25,2 megapiksela z autofokusem opartym na detekcji fazowej oraz najnowszego procesora przetwarzania obrazu w aparacie Panasonic Lumix G9 II pozwalają wiernie uwieczniać wszystkie cenne chwile.

g9 ii

Uchwyć moment — szybko i precyzyjnie

Fazowy hybrydowy autofokus, po raz pierwszy w serii LUMIX G, pozwala fotografować ciągle, z szybkością i precyzją, a wysoce zaawansowany autofokus w aparacie Panasonic Lumix G9 II przekracza granice w fotografowaniu sportu, dzikiej przyrody i samochodów/motocykli.

 
panasonic lumix g9ii

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II - Po prostu fotografuj

Aparat Panasonic Lumix G9 II umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z szybkością 60 kl./s z funkcją AFC*, a także wykonywanie zdjęć seryjnych do około 3 sekund — wszystko przy wizjerze bez czarnych obszarów. Ponadto funkcja trybu Pre-Burst w aparacie Panasonic Lumix G9 II pozwala cofać się w czasie. Teraz możesz uchwycić obraz w idealnym momencie.

 

*Używa elektronicznej przesłony. 75 kl./s z AFS.

 

Nieskończona ekspresja kolorów

lumix g9ii

 

Tryb LEICA Monochrome - Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II

Leica słynie z wyjątkowej jakości zdjęć i cieszy się uznaniem użytkowników na całym świecie za niezwykłą wierność i wyrazistość obrazów. Podczas współpracy nad technologią L2 poznaliśmy filozofię fotografowania wypracowaną przez Leica w trakcie jej długiej historii i udostępniliśmy ten tryb jako jeden z nowych środków wyrazu w aparacie LUMIX. Zapewnia on głębokie kontrasty między bielą a czernią.

*Tryb LEICA Monochrome w porównaniu z trybem LUMIX L.Monochrome D zapewnia jaśniejsze obrazy w rozjaśnieniach oraz ogólnie wyrazisty i dynamiczny obraz monochromatyczny

 

g9ii

 

Panasonic Lumix G9 II - LUT w czasie rzeczywistym

Uwiecznij chwilę, nadając jej ostateczny wygląd jeszcze przed edycją. Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II pozwala rejestrować zdjęcia i filmy z zastosowaną tabelą LUT w celu uzyskania odpowiedniej gradacji kolorów. Rozszerz wykładniczo swój zakres ekspresji, korzystając z samego aparatu.

 

aparat cyfrowy panasonic lumix g9 ii

Łatwe robienie zdjęć z ręki - Lumix G9 II

Puść wodze nieograniczonej kreatywności nawet przy słabym oświetleniu i w zakresie teleobiektywu. Zaawansowana funkcja 8,0-punktowej stabilizacji korpusu* eliminuje drgania nawet przy słabym oświetleniu i długich czasach otwarcia migawki, a stabilizacja obrazu Dual I.S. 2** (7,5 punktów, 5 osi) zapewnia zaawansowaną stabilizację obrazu nawet w zakresie teleobiektywu.

 

** Na podstawie normy CIPA [kierunek odchylenia: odległość ustawiania ostrości f=60 mm (odpowiednik dla aparatu 35 mm: f=120 mm) dla obiektywu H-ES12060].
** Na podstawie normy CIPA [kierunek odchylenia: odległość ustawiania ostrości f=140 mm (odpowiednik dla aparatu 35 mm: f=280 mm) dla obiektywu H-FSA14140].

aparat panasonic lumix g9 ii

Tutaj zaczyna się tworzenie filmów

Teraz, dzięki aparatowi Panasonic Lumix G9 II, uchwycisz ważne momenty na niesamowitym filmie w zwolnionym tempie (C4K/4K, 10 bitów, 120p/100p). Nagrywaj filmy łatwiej i prościej niż kiedykolwiek dotąd.

 
panasonic lumix g9 ii

Osiągnij jedność z aparatem - Panasonic Lumix G9 II

Intuicyjny, odpowiednio zaprojektowany układ i 8-kierunkowy joystick pozwalają na intuicyjne wybieranie obszaru ostrości z prostą obsługą jednym kciukiem, co umożliwia szybkie fotografowanie.

lumix g9 ii

Kompaktowy i elegancki system - Aparat cyfrowy Panasonic Lumix G9 II

Seria LUMIX G oferuje pełną gamę obiektywów LEICA DG w zakresie od 16 mm do 1600 mm*, a niezrównana mobilność systemu Mikro Cztery Trzecie pozwala na nieskrępowane wyrażanie swojej kreatywności.

 

Nazwa i logo Micro Four Thirds™ są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi OM Digital Solutions Corporation w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Unii Europejskiej i innych krajach oraz regionach.

 

 

 

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]: Całkowita liczba pikseli 25,21 megapiksela
Typ matrycy: Live MOS
Rozmiar matrycy: 17,3 x 13,0 mm
Typ LCD: Wyświetlacz TFT LCD ze statycznym panelem dotykowym
Rozdzielczość LCD [piksele]: Około 1,84 mln punktów
Wizjer: OLED Live View Finder
Waga [g]: 658 (body)
Wymiary [mm] - szerokość: 134.3
Wymiary [mm] - wysokość: 102.3
Wymiary [mm] - głębokość: 90.1
Odmiany 33878,33879,33880
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium