fotoforma.pl

W dniach 12-15 czerwca salon we Wrocławiu będzie nieczynny.
Zapraszamy na Festiwal Fotoforma w Warszawie!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix GH7 body

Kod produktu: 5025232964741
ID produktu: 38266
Cena: 9 499,00 zł 9499.00
Producent: Panasonic
Dostępność: przedsprzedaż
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
  santander
  Sprawdź
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Aparat cyfrowy Panasonic Lumix GH7 body

 

aparat cyfrowy panasonic lumix gh7 body

 

Panasonic Lumix GH7 to wyposażony w matrycę BSI CMOS o rozdzielczości 25,2 MP z fazową detekcją autofokusa, wewnętrzną funkcję zapisu w formacie ProRes RAW HQ i pierwszą na świecie 32-bitową technologią zapisu w formacie zmiennoprzecinkowym,* flagowy aparat hybrydowy z serii LUMIX umożliwia tworzenie wysokiej jakości treści bez potrzeby czasochłonnej konfiguracji.

* Dotyczy aparatu cyfrowego z wymiennym obiektywem, stan na 5 czerwca 2024 r. Według badań Panasonic. W przypadku korzystania z adaptera mikrofonu XLR DMW-XLR2 (sprzedawany oddzielnie).

 

aparat panasonic lumix gh7

 

Flagowy aparat hybrydowy do profesjonalnego tworzenia treści

 
panasonic lumix gh7

GH7 - Lepsza jakość treści

Funkcja hybrydowego fazowego autofokusu w aparacie LUMIX GH7 stale śledzi obiekty, rejestrując je szybko i precyzyjnie. Funkcja Dynamic Range Boost umożliwia uzyskanie szerokiego zakresu dynamiki we wszystkich zakresach czułości ISO.

lumix gh7

Wydajny przepływ pracy

Wewnętrzne nagrywanie w formacie ProRes RAW HQ, nagrywanie w 32-bitowym formacie technologii zmiennoprzecinkowej* itp. można wykonać w samym korpusie aparatu, umożliwiając tworzenie wysokiej jakości treści bez potrzeby czasochłonnej konfiguracji. 

* Wymagany jest opcjonalny adapter mikrofonu DMW-XLR2.

aparat cyfrowy lumix gh7

Wyjątkowa niezawodność - Panasonic Lumix GH7

Łączy w sobie kompaktowy korpus ze strukturą rozpraszającą ciepło, umożliwiając dłuższe nagrywanie nawet podczas fotografowania przy dużym obciążeniu (4:2:2 10-bit C4K/4K 60p/50p, ProRes RAW HQ).

 

 

panasonic lumix gh7

Nagrywanie wewnętrzne w formacie ProRes RAW HQ

Materiał w formacie 5,7K 30p ProRes RAW HQ można nagrywać w samym korpusie aparatu, co daje swobodę uchwycenia chwili jednym kliknięciem bez potrzeby czasochłonnej konfiguracji i bez konieczności stosowania urządzeń zewnętrznych Poprawiona kompatybilność z gimbalami pozwala również na poszerzenie gamy środków wyrazu.

 

・Nagrywanie na karcie SD nie jest możliwe. ・Apple i ProRes są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

gh7

Lumix GH7 - Pierwsze na świecie nagrywanie 32-bitowe z użyciem technologii zmiennoprzecinkowej*

W połączeniu z adapterem mikrofonu DMW-XLR2 (sprzedawanym osobno) aparat LUMIX GH7 zapewnia pierwsze na świecie 32-bitowe nagrywanie w technologii zmiennoprzecinkowej*, poprawiające jakość i wydajność całego przepływu pracy. Dzięki szerokiemu zakresowi dynamiki 32-bitowy format zmiennoprzecinkowy rejestruje więcej informacji, od cichych po głośne dźwięki, eliminując potrzebę żmudnej regulacji poziomu głośności podczas nagrywania dźwięku.

 

* Dotyczy aparatu cyfrowego z wymiennym obiektywem, stan na 5 czerwca 2024 r. Według badań Panasonic. W przypadku korzystania z adaptera mikrofonu XLR DMW-XLR2 (sprzedawany oddzielnie).

 
lumix gh7

Fazowy hybrydowy AF

Najważniejsze w autofokusie jest to, aby był niezawodny. Oprócz kontrastowego autofokusa aparat LUMIX GH7 oferuje system autofokusa z wykrywaniem fazy, który znacznie poprawia wydajność śledzenia obiektów i technologie pomiaru. Aparat może uchwycić obiekt nawet w najtrudniejszych scenach, w których bierze udział wiele osób, a także w środowiskach z oświetleniem z tyłu lub słabo oświetlonych.

aparat panasonic lumix gh7

Produkcja wysokiej jakości treści - Lumix GH7

Aparat LUMIX GH7 zawiera całkowicie nową matrycę obrazu. Nowa matryca BSI CMOS o rozdzielczości 25,2 megapiksela zapewnia bogatszą ekspresję tonalną i lepszą wydajność autofokusa dzięki wykrywaniu fazy, umożliwiając tworzenie wysokiej jakości treści.

 
panasonic lumix gh7

Bogatsza ekspresja tonalna

Funkcja Dynamic Range Boost pozwala uzyskać dwa rodzaje obrazów przy pojedynczej ekspozycji i łączy je w czasie rzeczywistym tak, aby tworzyć skomponowane obrazy z bogatym zakresem tonalnym nawet dla scen ze znacznymi różnicami oświetlenia. W przypadku zdjęć zapewnia bogatsze odwzorowanie tonacji w cieniach w danych RAW. W przypadku wideo umożliwia nagrywanie w formatach V-Log/V-Gamut o zakresie tonalnym 13+ stopni*. Osiąga szeroki zakres dynamiki we wszystkich zakresach czułości ISO.

 

* Podczas nagrywania filmów w formacie HFR/VFR z szybkością 61 kl./s lub wyższą zakres dynamiki zapewnia dodatkowe 12 stopni ekspozycji ・Ta funkcja jest stosowana automatycznie. ・Funkcja Dynamic Range Boost nie jest włączana podczas nagrywania filmów w formacie HFR/VFR z szybkością 61 kl./s lub wyższą ani podczas fotografowania w trybie serii SH ・Poprawa zakresu dynamicznego nie jest aktywowana przy czasie otwarcia migawki dłuższym niż 1/15 podczas robienia zdjęć statycznych, w zależności od ustawienia ISO.

lumix gh7

Aparat Panasonic Lumix GH7 - Nieograniczony czas nagrywania wideo w 10-bitowej jakości 4:2:2 C4K/4K 60p/50p

GH7 to pierwszy aparat z serii LUMIX z nagrywaniem wewnętrznym w 10-bitowej jakości 4:2:2 C4K/4K 60p/50p, który pozwala nagrywać przez nieograniczony czas*, o ile jest używany przy zalecanej temperaturze pracy**. Jest idealny dla małych zespołów produkcyjnych i do pracy w wymagających warunkach, gdy mobilność i wysoka jakość są koniecznością. Umożliwia też jednoczesne nagrywanie wewnętrzne i zewnętrzne przez wyjście HDMI.

 

* W środowisku, w którym jego działanie jest gwarantowane. Gdy korzysta się z akumulatora. Czas nagrywania zależy od pojemności akumulatora i nośnika zapisu. ** Od -10 do 40℃. ・Odpowiada rozdzielczości 4K (4096×2160) zgodnie z definicją Digital Cinema Initiatives (DCI). ・Wymagana jest karta CFexpress lub karta pamięci SD klasy Video Speed Class 90.

 

 

Współpracuj zawsze i wszędzie

 
aparat cyfrowy panasonic lumix gh7

Natywna integracja aparatu z chmurą z użyciem platformy Frame.io firmy Adobe

Platforma Frame.io Camera to Cloud umożliwia automatyczne przesyłanie i udostępniane zdjęć i filmów, a także tworzenie ich kopii zapasowych i wspólną pracę nad nimi w chmurze.

・Nie wszystkie funkcje platformy Frame.io Camera to Cloud są gwarantowane. ・Frame.io, logo Frame.io i Camera to Cloud są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Adobe w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

aparat panasonic lumix gh7

Bezprzewodowa/przewodowa transmisja na żywo - Panasonic Lumix GH7

Wybierz swoje ulubione podejście do transmisji strumieniowych, aby udostępniać najnowsze zdarzenia w czasie rzeczywistym! W przypadku użycia na zewnątrz bezprzewodową transmisję strumieniową na żywo (RTMP/RTMPS) można łatwo skonfigurować za pomocą aplikacji LUMIX Sync. W pomieszczeniach dostępna jest również przewodowa transmisja strumieniowa na żywo (RTP/RTSP) o wysokiej stabilności.

Zasadniczo możliwa jest transmisja strumieniowa na żywo na platformy zgodne z protokołem RTMP/RTMPS (zgodność ze wszystkimi platformami nie jest gwarantowana). W niektórych przypadkach transmisja na żywo może okazać się niemożliwa w wyniku wprowadzenia zmian w usłudze na danej platformie. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie danej platformy. ・Ponieważ szybkość transmisji na żywo zależy od połączenia internetowego, wydajności smartfona i innych czynników, warto przeprowadzić wcześniej test transmisji. Aby można było przekształcić terminal USB typu C dostępny w modelu DC-GH7 w terminal LAN, wymagany jest dostępny w sprzedaży adapter USB sieci Ethernet. Produkty zgodne z adapterem USB sieci Ethernet: https://panasonic.jp/support/global/cs/dsc/connect/ethernet_adp/index.html

 

Gradacja kolorów bezpośrednio w aparacie

 
aparat lumix gh7

Lumix GH7 - LUT w czasie rzeczywistym

Tablice LUT można zastosować do zdjęć i filmów bezpośrednio w korpusie aparatu, co pozwala na tworzenie stylizowanych zdjęć i filmów bezpośrednio w aparacie. Obsługuje formaty plików „.VLT” i „.CUBE”. Korzystając z tej funkcji, możesz zaoszczędzić czas na skomplikowanym procesie edycji końcowej. W połączeniu z aplikacją LUMIX Lab można łatwo tworzyć własne tabele LUT i instalować je w aparacie.

aparat panasonic lumix gh7

Aplikacja LUMIX Lab

Sparuj aparat ze smartfonem w trzech krokach, aby bezproblemowo przesyłać treści dzięki ultraszybkiemu połączeniu wi-fi. Można także kadrować, dostosowywać jasność, stosować tabele tablice itp., co pozwala na prostą edycję dla dowolnej platformy mediów społecznościowych w mgnieniu oka.

 

Najważniejsze dane techniczne - Panasonic Lumix GH7

panasonic lumix gh7

 

 • Nagrywanie wewnętrzne w formacie ProRes RAW HQ
 • Nagrywanie 32-bitowe w technologii zmiennoprzecinkowej (wymagany jest opcjonalny adapter DMW-XLR2)
 • Matryca CMOS BSI o rozdzielczości 25,2 megapiksela
 • Fazowy hybrydowy AF
 • Nieograniczony czas nagrywania wideo w 10-bitowej jakości 4:2:2 C4K/4K 60p/50p
 • Wysokość: 100.3mm
 • Szerokość: 138.4mm
 • Głębokość: 99.6mm
 • Masa: 805g

Wszystkie wartości są przybliżone. Bez obiektywu. Waga z osłoną stopki, baterią i kartą SD. Korpus tylko 721 g. Wymiary nie uwzględniają elementów wystających.

 

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]: 25,2
Typ matrycy: CMOS
Rozmiar matrycy: 4/3
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: w zależności od obiektywu
Jasność obiektywu [f/]: w zależności od obiektywu
Zakres ustawiania ostrości [cm]: w zależności od obiektywu
Makro [cm]: w zależności od obiektywu
Średnica obiektywu [mm]: w zależności od obiektywu
Czas otwarcia migawki [s]: Zdjęcia: Bulb (maks. 30 minut), 1/8000 – 60; Elektroniczna kurtyna przednia: Bulb (maks. 30 minut), 1/2000 – 60; Przysłona elektroniczna: Bulb (maks. 60 s), 1/32000–60; Tryb Creative Video M / tryb MF: 1/25000 – 1/8
Rozmiar LCD [cale]: 3.0
Typ LCD: Wyświetlacz TFT LCD ze statycznym panelem dotykowym O swobodnie ustawianym kącie 3,0 cala (7,6 cm), proporcje 3:2
Rozdzielczość LCD [piksele]: Około 1,84 mln punktów
Obracany LCD: Tak
Wizjer: Wizjer OLED Live View Finder; Około 3,68 mln punktów
Autofokus: Fazowy, hybrydowy AF, kontrastowy
Czułość ISO: Auto / 50 (rozszerzone ISO) / 100–25600
Balans bieli: AWB / AWBc / AWBw / światło dzienne / pochmurno / cień / żarówka / lampa błyskowa / ustawienie bieli 1, 2, 3, 4 / ustawienie temperatury kolorów 1, 2, 3, 4
Lampa błyskowa: Zewnętrzna lampa błyskowa TTL (sprzedawana oddzielnie)
Samowyzwalacz: 10 s, 3 obrazy / 2 s / 10 s / czas niestandardowy
Zdjęcia seryjne: H: 14 kl./s (AFS/MF), 10 kl./s (AFC) (z funkcją Live View); SH75: 75 kl./s (AFS/MF)
Filmowanie: [5,8K] 5760 x 4320 (4:3)
Format zapisu danych: JPEG (DCF, Exif 3.0), RAW;MOV: H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC, Apple ProRes, Apple ProRes RAW; MP4: H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC
Pamięć: podwójny slot kart pamięci
Złącza: USB-C, HDMI typ A, wejście zdalnego sterowania 2,5 mm,
Waga [g]: 805
Wymiary [mm] - szerokość: 138,4
Wymiary [mm] - wysokość: 100,3
Wymiary [mm] - głębokość: 99,6
Model akumulatora: DMW-BLK22
Odmiany 38266,38267,38268
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium