fotoforma.pl

W dniach 12-15 czerwca salon we Wrocławiu będzie nieczynny.
Zapraszamy na Festiwal Fotoforma w Warszawie!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat cyfrowy Panasonic LUMIX S9 Jet Black body

Kod produktu: 5025232966103
ID produktu: 38077
Cena: 7 499,00 zł 7499.00
Producent: Panasonic
Dostępność: przedsprzedaż
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
  santander
  Sprawdź
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Aparat cyfrowy Panasonic LUMIX S9 Jet Black body

 

panasonic lumix s9

 

LUMIX S9 to najmniejszy i najlżejszy pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy z serii LUMIX S. Dostępny w kolorach - Jet Black, Crimson Red, Dark Olive, Night Blue - S9 jest stylowym towarzyszem w podróży.

Pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24 MP, odpowiadająca matrycy aparatu LUMIX S5II, oraz najnowszy silnik rejestrują materiały z zachowaniem bogactwa szczegółów z naturalnymi tonami. Ponadto aparat jest wyposażony w autofokus z detekcją fazy, który zapewnia śledzenie obiektów, a także funkcję Active I.S., która znacząco redukuje rozmycie spowodowane drganiami aparatu, nawet podczas fotografowania z ręki. fotografowania z ręki, pozwalając użytkownikom na pewne fotografowanie, niezależnie od sytuacji.

S9 umożliwia twórcom łatwe korzystanie z szeregu popularnych, klasycznych lub niestandardowych stylów kolorystycznych w aparacie dzięki innowacyjnej funkcji innowacyjnej funkcji REAL TIME LUT za pośrednictwem nowego, dedykowanego przycisku „LUT” na korpusie kamery. Ponadto nowa aplikacja LUMIX Lab umożliwia użytkownikom tworzenie własnych unikalnych plików kolorów LUT na smartfonie. Oznacza to, że użytkownicy mogą bez wysiłku generować oryginalne zdjęcia i filmy, które można udostępniać, bez konieczności późniejszej edycji na komputerze. edycji na komputerze, rozszerzając zakres kreatywnych możliwości. Szybkość przesyłania danych z aparatu do smartfona również została poprawiona. Dzięki nowemu formatowi nagrywania MP4 Lite for shooting Open Gate, twórcy mogą nagrywać wysokiej jakości filmy w formacie optymalnym dla smartfonów i łatwo zmieniać proporcje, aby dopasować je do mediów społecznościowych za pomocą aplikacji LUMIX Lab.

Panasonic LUMIX S9 to małe rozmiary i wielkie możliwości wideo

 

 

Zdjęcia i filmy, które błyszczą w mediach społecznościowych

 

aparat cyfrowy panasonic lumix s9

Kompaktowy wygląd, duży sensor - Panasonic LUMIX S9

Aparat LUMIX S9 jest mały i kompaktowy, ale wyposażony w profesjonalne funkcje. Dzięki pełnoklatkowej matrycy aparat ten zapewnia oszałamiające rezultaty nawet w warunkach słabego oświetlenia, umożliwiając łatwe rejestrowanie filmów w wysokiej rozdzielczości i imponujących zdjęć.

panasonic lumix s9

Filmy w wysokiej rozdzielczości 4K/6K

Panasonic LUMIX S9 to kamera, która jest również idealna do tworzenia filmów. Nagrywaj zapierające dech w piersiach krajobrazy i niezapomniane chwile w wysokiej jakości 4K/6K.

 
aparat panasonic lumix s9

Aparat cyfrowy Panasonic LUMIX S9 - Wszystkie proporcje obrazu z jednego ujęcia

Uchwyć to, czego potrzebujesz i przytnij to, czego nie potrzebujesz. Uzyskaj wszystkie proporcje obrazu z jednego ujęcia. Jeśli chcesz go później edytować, nowy tryb MP4(Lite) wideo 4K jest idealny do przesyłania do smartfona. Wystarczy użyć aplikacji LUMIX Lab, aby przyciąć go do żądanego współczynnika proporcji.

lumix s9

Ustawianie ostrości na szybkich obiektach

Hybrydowy autofokus Phase zapewnia ostre zdjęcia zarówno nieruchomych, jak i ruchomych obiektów. W przypadku wideo gwarantuje, że obiekt jest zawsze ostry, niezależnie od tego, gdzie znajduje się w kadrze.

 
s9

Wyraźne zdjęcia nocne i filmy z ręki - LUMIX S9

Nagrywaj z ręki i uzyskaj stabilne ujęcie w każdej sytuacji. Wydajna stabilizacja obrazu zapewnia płynność nagrań niezależnie od sytuacji.

aparat panasonic lumix s9

Panasonic LUMIX S9 - Własne ustawienia wstępne

Funkcja REAL TIME LUT rewolucjonizuje Twoje materiały. Możesz zastosować kinowy wygląd bezpośrednio w aparacie, bez czasochłonnej edycji. Można wybierać z szerokiej gamy ustawień LUT w aplikacji LUMIX Lab lub stworzyć własny styl do użycia w aparacie.

 
aparat lumix s9

Aplikacja LUMIX Lab

Wystarczy sparować kamerę Panasonic LUMIX S9 ze smartfonem w trzech krokach, aby płynnie przesyłać materiały do smartfona za pomocą ultraszybkiego połączenia Wi-Fi. Możesz także przycinać, regulować jasność, stosować LUT (preset podpisu) itp.

 

*Od zrobienia zdjęcia do opublikowania w 30 sekund: Całkowity czas potrzebny na przesłanie zdjęcia JPEG lub 5-sekundowego krótkiego filmu nagranego w trybie MP4(Lite) do smartfona obsługującego system iOS za pomocą aplikacji LUMIX LAB, w tym kadrowanie w przypadku wideo i publikowanie w mediach społecznościowych. Badanie przeprowadzone zgodnie ze standardami Panasonic. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska sieciowego.

panasonic lumix s9

Wydłużona żywotność baterii - LUMIX S9

Aparat Panasonic LUMIX S9 jest dostarczany z akumulatorem DMW-BLK22. Z aparatu można także korzystać przy użyciu dostępnego w sprzedaży akumulatora mobilnego i kabla USB typu C, dzięki czemu jest on zawsze gotowy do użycia, gdziekolwiek jesteś*.

 

*Akumulator musi być włożony do kamery i zachowywać pewien poziom naładowania, aby funkcja działała.

 
aparat panasonic lumix s9

Rozszerzony zakres zoomu

Crop Zoom / Hybrid Zoom rozszerza zakres zoomu zarówno zdjęć, jak i filmów. Zoom hybrydowy to połączenie zoomu optycznego i zoomu przycięcia. Funkcja ta pozwala rozszerzyć zakres ekspresji, nawet jeśli masz przy sobie tylko minimalną ilość sprzętu.

aparat panasonic lumix s9

Twórz emocjonalne filmy

Odkryj swoją kreatywność dzięki trybom zwolnionego i przyspieszonego tempa, aby udostępniać urzekające filmy poklatkowe.

 

 

Obiektywy zaprojektowane do LUMIX S9

 
panasonic lumix s9

LUMIX S 26mm F8

Idealny do uchwycenia spontanicznych chwil. Cienka i lekka konstrukcja pozwala na zamocowanie obiektywu jak osłony obiektywu i szybkie wyjęcie go w celu zrobienia zwykłych zdjęć.

 

Ten obiektyw jest przeznaczony wyłącznie do ręcznego ustawiania ostrości przy F8. Ustawienie AF aparatu i niektóre funkcje wspomagające MF nie mogą być używane.

lumix s9

LUMIX S 18-40mm F4.5-6.3

Kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy do łatwego codziennego użytku. Oferuje szeroki zakres ogniskowych, od 18 mm dla ujęć szerokokątnych do 40 mm, idealnych do naturalnych portretów, zapewniając elastyczność podczas robienia różnorodnych zdjęć.

 

*Sprzedaż rozpocznie się w 2024 roku. Konstrukcja i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]: 24,2
Typ matrycy: CMOS
Rozmiar matrycy: pełnoklatkowa (24x36 mm)
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: w zależności od obiektywu
Jasność obiektywu [f/]: w zależności od obiektywu
Zakres ustawiania ostrości [cm]: w zależności od obiektywu
Makro [cm]: w zależności od obiektywu
Średnica obiektywu [mm]: w zależności od obiektywu
Czas otwarcia migawki [s]: 1/8000–60
Pomiar światła: 1 728-strefowy wielopunktowy system wykrywania
Rozmiar LCD [cale]: 3.0
Typ LCD: Wyświetlacz TFT LCD ze statycznym panelem dotykowym
Rozdzielczość LCD [piksele]: Około 1,84 mln punktów
Wizjer: brak
Autofokus: hybrydowy, fazowy AF
Czułość ISO: Automatyczna / 50* / 100–51200 / 102400* / 204800* (krok 1/3 lub 1 EV) * Rozszerzona czułość ISO
Lampa błyskowa: zewnętrzna
Samowyzwalacz: 10 s, 3 obrazy / 2 s / 10 s / czas niestandardowy
Zdjęcia seryjne: SH30: 30 kl./s (AFS/AFC/MF); SH30 PRE: 30 kl./s (AFS/AFC/MF); H: 9 kl./s (AFS/MF), 8 kl./s (AFC) (z funkcją Live View); M: 5 kl./s (AFS/MF) (z funkcją Live View), 5 kl./s (AFC) (z funkcją Live View); Nis.: 2 kl./s (AFS/AFC/MF) (z funkcją Live View)
Filmowanie: 4K/6K
Dźwięk: wbudowany mikrofon stereo, możliwość skorzystania z zewnętrznych mikrofonów
Format zapisu danych: JPEG (DCF, Exif 3.0), RAW; MOV: H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC, MP4: H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC, MP4(Lite): H.265/HEVC
Pamięć: karta pamięci
Złącza: USB-C, HDMI, mini jack 3,5 mm
Waga [g]: 486
Wymiary [mm] - szerokość: 126
Wymiary [mm] - wysokość: 73,9
Wymiary [mm] - głębokość: 46,7
Model akumulatora: DMW-BLK22
Odmiany 38075,38076,38077,38078,38079,38080,38081,38082,38083
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium