fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat Fujifilm GFX 100S

Kod produktu: 4547410442861
ID produktu: 26764
Cena: 26 749,00 zł 19 869,00 zł 19869.00
oszczędzasz: 6880 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 23 309,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Producent: Fujifilm
Dostępność: Magazyn dostawcy
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
  santander
  Sprawdź
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Aparat Fujifilm GFX 100S

Aparat Fujifilm GFX 100S

Jako fotografowie dążymy do perfekcji, nieustannie poszukujemy najwyższej jakości obrazu i optymalnej kontroli nad tym, co tworzymy. Aparat GFX100S łączy te dwie nieocenione cechy w jednym, niezwykle kompaktowym i lekkim korpusie. Jest to narzędzie obrazowania, jakiego jeszcze nie było; wielkoformatowy aparat nowej generacji przeznaczony dla nowej generacji twórców. 102-megapikselowa matryca wielkoformatowa harmonijnie współpracuje z obiektywami z mocowaniem G, tworząc obrazy o niesamowitą szczegółowością, pięknie płynną gradacją i cudownie wierną kolorystyką, a wszystko to przy zapewnieniu, że użytkownik znajduje się w centrum swojego kreatywnego wszechświata. Szczerze mówiąc, nie ma lepszego sposobu na realizację swojej wizji.

 

 

Ciesz się niezrównaną kontrolą nad obrazami tworzonymi przez 102 MP przetwornik obrazu o ultrawysokiej rozdzielczości będący sercem GFX100S i wykorzystaj jego niezrównaną elastyczność do tworzenia obrazów, o jakich zawsze marzyłeś, aż do najdrobniejszych szczegółów. Wykorzystując konstrukcję z tylnym podświetleniem, która - wraz z rodziną obiektywów GF - optymalizuje przechwytywanie światła dla każdego obrazu na każdym ze 102 milionów pikseli, pełny majestat tego aparatu jest naprawdę urzeczywistniany, gdy dane obrazu przechodzą przez czterordzeniowy procesor obrazu X-Processor 4. To właśnie on ostatecznie zapewnia niezrównaną jakość obrazu i znakomite odwzorowanie kolorów, które stały się już synonimem Fujifilm.

 

aparat fujifilm gfx 100s

 

Użyj aparatu Fujifilm GFX 100S do tworzenia niezwykle szczegółowych obrazów, które sięgają coraz dalej i głębiej w sceny, aby ujawnić niesamowitą wierność kolorów i bogactwo szczegółów cieni, a wszystko to przy zachowaniu wystarczającego zakresu dynamicznego, aby umożliwić zdumiewające korekty w postprodukcji. Nadszedł czas, aby zacząć opowiadać historie w zupełnie nowy sposób, tworząc obrazy o poziomie szczegółowości, który trudno sobie wyobrazić, że jest możliwy.

 

fujifilm gfx 100s

 


Aparat Fujifilm GFX 100S - tło z efektem bokeh

Portretowa perfekcja jest w zasięgu ręki. Ciesz się wyjątkowym wyglądem dużego formatu, łącząc aparat GFX100S z obiektywami GF o dużej aperturze, aby selektywnie ustawiać ostrość i uzyskiwać znakomite rozdzielenie tła i kremowe przejścia. To, co jest ostre, jest niezwykle ostre, a to, co nie jest ostre, wpada w przyjemną gładkość, która nadaje obrazowi piękny efekt ogólny.

 

gfx 100s

 

Więcej kolorów na ekranie

Doświadcz niezrównanej dokładności kolorów dzięki możliwości generowania 16-bitowych obrazów przez GFX100S. Niemal niezauważalne zmiany odcieni kolorów są rejestrowane przez wielkoformatową matrycę aparatu i dostarczane w postaci niesamowitych, realistycznych obrazów z nawet 281 bilionami kolorów.

 

 
 

 

Kompaktowy i wygodny -  Fujifilm GFX 100S

W przypadku GFX100S nie ma żadnych kompromisów, nawet jeśli chodzi o wagę. Ważący zaledwie 900 g (1,98 funta) aparat jest na tyle kompaktowy, że można go zabrać ze sobą wszędzie, a dzięki pewnemu uchwytowi i ergonomicznemu rozmieszczeniu przycisków i pokręteł, wygodnie leży w dłoni i pozwala skupić się na tworzeniu najlepszych zdjęć.

 

bezlusterkowiec fujifilm gfx 100s

 

Twórz z przekonaniem

Pomimo niemal dwukrotnie większych rozmiarów fizycznych niż w przypadku sensora pełnoklatkowego, aparat GFX100S mieści matrycę Bayera o rozdzielczości 102 MP w kompaktowym, odpornym na warunki pogodowe korpusie, który jest mniejszy niż niektóre aparaty pełnoklatkowe. Jakimś cudem udało się to zrobić z zachowaniem wystarczającej ilości miejsca na pięcioosiowy system stabilizacji obrazu, który zapewnia do sześciu stopni kompensacji drgań. Nadszedł czas, by odejść od statywu, nabrać pewności siebie i pracować z ręki w dużym formacie, mając pewność, że rezultaty będą tak samo ostre i szczegółowe, jak gdyby aparat był zablokowany i nieruchomy na podpórce.

 

fujifilm gfx 100s sredni format

Intuicyjny i znajomy - Fujifilm GFX 100S

Mniej więcej tej samej wielkości, co niektóre aparaty pełnoklatkowe, ale z dwukrotnie większym pod względem rozmiarów fizycznych sensorem o rozdzielczości 102 MP, GFX100S przełamuje konwencję wielkoformatowych aparatów fotograficznych dzięki niezwykle przystępnej i intuicyjnej konstrukcji. Oprócz przemyślanych wyborów ergonomicznych, których priorytetem jest komfort obsługi, aparat łączy w sobie górne pokrętło PASM z konfigurowalnymi przyciskami funkcyjnymi (Fn), dzięki czemu będzie znajomy zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników serii X. Wystarczy dostosować przyciski i pokrętła aparatu do własnych upodobań, a następnie przejść do tworzenia kolejnych niesamowitych zdjęć.

 

 

 

Więcej niż tylko zdjęcia

Aparat Fujifilm GFX 100S to nie tylko niezwykłe urządzenie dla fotografów, ale także aparat do rejestrowania filmów o jakości telewizyjnej, co czyni go prawdziwie wielowymiarowym cudem. Nagrywaj materiał w rozdzielczości 4K/30p w 10-bitowym formacie F-Log lub 12-bitowym formacie Apple ProRes RAW, z niewiarygodnie piękną głębią ostrości, aby uzyskać efekt rodem ze srebrnego ekranu.

 

Parametry

Gwarancja: 24 miesiące
Liczba efektywnych pikseli [mln]: 102 MPx
Typ matrycy: BSI CMOS
Rozmiar matrycy: 43.8 x 32.9mm
Procesor X-Processor 4
Rozmiar LCD [cale]: 3.2
Typ LCD: Dotykowy
Rozdzielczość LCD [piksele]: 2.36mln punktów
Wizjer: Wizjer OLED 3.69mln punktów
Autofokus: 425-punktowy z detekcją fazy
Czułość ISO: Czułość ISO 100-12800
Zdjęcia seryjne: 5 kl/s
Filmowanie: 4K
Cena 500
Link https://rent.fotoforma.pl/aparaty/fujifilm-gfx-100s/
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium