fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat Fujifilm GFX 50S II body + voucher 1000 zł na Fotoforma Care

Kod produktu: 4547410452280
ID produktu: 26895
Cena: 18 999,00 zł 18999.00
Producent: Fujifilm
Dostępność: dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
  santander
  Sprawdź
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Odmiany tego produktu

Opis produktu

Sprawdź program Fotoforma Care
[product id="36473"]
 

 

Aparat Fujifilm GFX 50S II body

Aparat Fujifilm GFX 50S II body

Fotografia to praktyka dążenia do perfekcji, nieustanna równowaga pomiędzy poszukiwaniem jakości a posiadaniem pełnej kontroli, która pozwala na istnienie idealnego obrazu pomiędzy chwilami, które są widoczne i niewidoczne. Uchwyć najważniejsze momenty i odkryj nowy świat twórczych możliwości z średnioformatowym aparatem Fujifilm GFX 50S II.

Recenzja Fujifilm GFX 50S II - potęga tkwi w sensorze! 

 

 

 

Aparat Fujifilm GFX 50S II - średnioformatowa matryca

Fizycznie większa od sensorów pełnoklatkowych około 1,7 raza, średnioformatowa matryca 51,4 MP w GFX 50S II to specjalnie zaprojektowana matryca CMOS Bayer, która zapewnia obrazy o minimalnym poziomie szumów i niezwykle szerokim zakresie dynamicznym. W połączeniu z rodziną obiektywów z mocowaniem G powstaje doskonałe połączenie korpusu aparatu i obiektywu, dzięki czemu fotografowie na każdym poziomie zaawansowania mogą cieszyć się prostotą i łatwością uzyskania wspaniałej jakości obrazu.

 

aparat fujifilm gfx 50s ii

 

Nie chodzi tylko o rozdzielczość

Wielkoformatowy przetwornik obrazu aparatu GFX50S II jest nie tylko fizycznie większy od wszystkich dostępnych na rynku przetworników pełnoklatkowych, lecz także wyposażony w specjalnie ukształtowane mikrosoczewki, które są na tyle małe, że pozostawiają przestrzeń między pikselami przetwornika, co umożliwia efektywne skupianie światła w celu tworzenia obrazów o niezwykłej szczegółowości i wyrazistości.

 

fujifilm gfx 50s ii

 

Fujifilm GFX 50S II - średni format na wyciągnięcie ręki 

Ważący zaledwie 900g GFX 50S II jest wystarczająco kompaktowy, by zabrać go ze sobą na przygodę w mieście lub na wyprawę w dzikie ostępy. Niezależnie od tego, gdzie się znajdzie, jego ergonomiczny uchwyt i intuicyjne elementy sterujące sprawią, że najlepsze zdjęcia będą w zasięgu ręki każdego zdolnego twórcy.

 

gfx 50s ii

 

Obiektywy z mocowaniem G - doskonali partnerzy

Doskonała matryca jest tylko tak dobra, jak obiektyw, który przed nią umieścisz, ale dzięki kompatybilnym obiektywom G Mount aparatu GFX 50S II nie musisz się o to martwić. Od ultra-szerokokątnych po teleobiektywy, ta stale rosnąca gama znakomitej optyki może obsługiwać matryce o rozdzielczości 100 MP lub większej, dzięki czemu spełnia wymagania wymagających twórców poszukujących najwyższej jakości obrazu.

 

gfx 50s 2

 

Fujifilm GFX 50S II - 6,5-stopniowa stabilizacja obrazu

W kompaktowym korpusie aparatu GFX 50S II umieszczono aż 6,5 stopnia pięcioosiowej stabilizacji obrazu (IBIS), co otwiera nowe poziomy kreatywności dla fotografów, którzy chcą swobodniej pracować z wolniejszymi czasami otwarcia migawki. Nawet gdy poziom oświetlenia jest niski, a statyw nie jest dostępny, na horyzoncie pojawiają się stabilne zdjęcia.

 

GFX50S II

 

GFX50S II - autofokus na każdą okazję

Aparat Fujifilm GFX 50S II może dwukrotnie zwiększyć szybkość odczytu danych podczas ustawiania priorytetów ostrości. Dzięki temu uzyskuje się większą szybkość autofokusa i akwizycji obiektu, a dodatkowo aparat wykorzystuje wbudowaną w korpus jednostkę stabilizacji obrazu, aby zapewnić dodatkową dokładność autofokusa. Wreszcie, zastosowanie zaawansowanych algorytmów ustawiania ostrości - takich jak w GFX100S i najnowszych modelach serii X - zwiększa wydajność autofokusa wykrywającego twarze i oczy, aby zapewnić fotografom doskonałą wydajność niezależnie od fotografowanego obiektu.

Fujifilm GFX 50 SII - recenzja Pawła Kosickiego

Paweł Kosicki | Droga po USA | Fujifilm GFX 50SII

Parametry

Gwarancja: 24 miesiące
Liczba efektywnych pikseli [mln]: 51.4 Mpix
Typ matrycy: CMOS
Rozmiar matrycy: średnioformatowa 43.8x32.9 mm
Procesor X-Processor 4
Stabilizacja: 6,5 stopniowa pięcioosiowa stabilizacja obrazu (IBIS)
Rozmiar LCD [cale]: 3.2
Typ LCD: odchylany, dotykowy, proporcje obrazu 4:3, około 2.360.000 punktów, ok. 100% pokrycia pola kadru
Wizjer: Elektroniczny, odłączany, kolorowy, OLED, 0.5-calowy, rozdzielczość 3.690.000 punktów, pokrycie 100% kadru, punkt oczny 23 mm, powiększenie 0.77x, korekcja dioptrii od -4 do +2, kąty widzenia: 38 stopni (diagonalnie), 30 stopni (horyzontalnie), wbudowany
Czułość ISO: Auto, 100-12800 ISO 50, 25600, 51200, 102400 ISO (tryby rozszerzone)
Balans bieli: Auto, własne, ustawienia temperatury barwowej, dzień, cień, światło fluorescencyjne (3 ustawienia), światło żarowe, podwodne
Samowyzwalacz: 10 lub 2 s
Filmowanie: Full HD (1920×1080) - 29.97/25/24/23.98 kl/s, 50Mbps, do 120min.
Waga [g]: około 900g (z akumulatorem i kartą pamięci)
Wymiary [mm] - szerokość: 150
Wymiary [mm] - wysokość: 104.2
Wymiary [mm] - głębokość: 87.2
Model akumulatora: NP-W235
Cena 300
Link https://rent.fotoforma.pl/aparaty/fujifilm-gfx-50s-ii/
Odmiany 26895,26894
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium