biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat Leica V-LUX 5

Kod produktu: 26906
ID produktu: 26906
Cena: 6 700,00 zł 6700.00
Producent: Leica
Dostępność: Niedostepny
Wybrane akcesoria TANIEJ
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Aparat Leica V-LUX 5

Aparat Leica V-LUX 5

Nowa Leica V-Lux 5 to najbardziej wszechstronny aparat kompaktowy firmy Leica. Szeroki zakres obiektywu zmiennoogniskowego obejmuje niemal wszystkie niezbędne ogniskowe – upraszczając podróż, unikając konieczności zmiany obiektywów i pakowania dodatkowego sprzętu. Obraz w nowym wizjerze OLED ożywia scenę nadając jej niesamowity blask, a duży czujnik zapewnia żywe, wyraźne obrazy o wysokiej rozdzielczości. Idealny, wszechstronny, aparat Leica V-Lux 5 sprawdza się w każdej sytuacji zdjęciowej – od fotografii podróżniczej i sportowej po uchwycenie wszystkich przygód na świeżym

 

aparat leica v-lux 5

 

Obiektyw Leica DC Vario-Elmarit 9.1–146 f/2.8–4 ASPH.

Z obiektywem Vario-Elmarit 9.1–146 f / 2.8–4 ASPH. zawsze przygotowany przygotowany tam, gdzie prowadzi cię twoja fotograficzna podróż i nieoczekiwane chwile życia. Ogromny zakres ogniskowych od 25 mm do 400 mm (odpowiednik 35 mm) zaspokaja praktycznie wszystkie specjalizacje fotografii. Eksperymentuj z bokeh, rób zdjęcia szerokokątne, standardowe, super-tele, a nawet zdjęcia makro – wszystko bez konieczności noszenia dodatkowego sprzętu lub spędzania cennego czasu na zmianie obiektywów. Dzięki dużemu maksymalnemu otworowi obiektywu (f / 2.8 w zakresie szerokiego kąta i f / 4.0 przy powiększeniu), Leica V-Lux 5 sprawdza się nawet w słabych i niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Zintegrowany optyczny stabilizator obrazu aparatu zapewnia stabilne ujęcie, zapewniając doskonałą wydajność przy słabym oświetleniu, nawet bez statywu.

Wymiary ‎13.2 x 9.2 x 11.7 cm; 640 gr

 

 leica v-lux 5 

 

Leica V-Lux 5 - rozwiń swoją kreatywność z 20-megapikselową matrycą

Dzięki sporej, 1-calowej matrycy o rozdzielczości 20 megapikseli, Leica V-Lux 5 zapewnia niezwykle wysokiej jakości obrazy bogate w detale. Maksymalna czułość matrycy to ISO 12,800 co dodatkowo zwiększa możliwości fotografowania w każdej sytuacji – nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Sensor w V-Lux 5 został dostosowany do indywidualnych potrzeb i skalibrowany tak, aby pasował do szerokiego zakresu obiektywu, zapewniając precyzyjne odwzorowanie szczegółów i naturalne kolory.

 

v-lux 5

 

Nowy wizjer w technologii OLED

Nowo opracowany elektroniczny wizjer OLED w Leica V-Lux 5 umożliwia precyzyjną kompozycję obrazu z największą łatwością. Technologia OLED oferuje większy kontrast i głębię kolorów w obrazie wizjera, oszczędzając jednocześnie energię baterii. Kadruj scenę szybko i łatwo, nawet w jasnym świetle słonecznym, z rozdzielczością EVF 2,36 megapiksela i zwiększonym powiększeniem 0,74x. Poznaj swój świat pod dowolnym kątem dzięki pełnoekranowemu, obrotowemu ekranowi dotykowemu z tyłu V-Lux 5, który towarzyszy wyjątkowemu EVF.

 

leica v lux 5

 

Super szybki autofocus - Leica V-Lux 5

Wyposażony w jeden z najszybszych systemów autofocus w swojej klasie, Leica V-Lux 5 uchwyci każdy poruszający się obiekt, czy to pędzący z maksymalną super samochód prędkością, czy nieprzewidywalny brzdąc biegający na placu zabaw. Dzięki najnowocześniejszej technologii DFD (Depth From Defocus) aparat ustawia ostrość w ciągu 0,1 sekundy. Dzięki szybkości zdjęć seryjnych do 12 klatek na sekundę, Leica V-Lux 5 uchwyci nawet najbardziej ulotne chwile – co czyni go doskonałym wyborem dla fotografii sportowej. W filmowym trybie zdjęć seryjnych 4K, Leica V-Lux 5 osiąga 30 klatek na sekundę z rozdzielczością 8 megapikseli. Innowacyjne funkcje, takie jak tryby post-focus i focus stacking, inspirują nowe możliwości twórcze.

 

leica vlux 5,

 

Aparat Leica V-LUX 5 - wideo 4K

Oprócz niesamowitej jakości zdjęć możesz także nagrywać filmy w 4K z szybkością klatek do 30 klatek na sekundę. Uchwyć każde wspomnienie z piękną jakością kinową, aby zachować je na zawsze. Rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli – cztery razy większa niż w rozdzielczości Full HD – wspaniałe chwile można zamienić w realistyczne filmy. Aparat oferuje również tryb Full HD z częstotliwością odświeżania do 60 klatek na sekundę, co pozwala na elastyczne i adaptacyjne filmowanie.

 

Aparat Leica V-LUX 5

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]: 20.1 Mpix
Typ matrycy: MOS
Rozmiar matrycy: 1-calowy sensor
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: 25 - 400 mm
Jasność obiektywu [f/]: f/2.8 - 4.0
Rozmiar LCD [cale]: 3-cale (7.5 cm)
Typ LCD: TFT LCD
Rozdzielczość LCD [piksele]: 1240 tys. punktów
Wizjer: 0.39-cala OLED LVF, 2359 tys. punktów, krycie ok. 100% kadru
Tryby ekspozycji: • 1/3 stopnie EV, +/-5 EV (+/-3 EV dla wideo) / +/-3 EV dla filmów / 4K PHOTO • 3, 5, 7 klatek co 1/3, 2/3 lub 1 stopień EV, Max. +/-3 EV
Czułość ISO: Auto / i.ISO / 80* / 100* / 125 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200/ 6400 / 12800 / 25600* (* rozszerzone ISO)
Balans bieli: Auto / Światło dzienne / Pochmurny dzień / Cień / Światło żarowe / Flash / cztery ustawienia własne / Ręczne ustawianie barwy
Lampa błyskowa: Wbudowana: 0.3 - 13.5 m (szeroki kadr / ISO Auto), 1.0 - 9.5 m (Tele / ISO Auto)
Filmowanie: 4K
Pamięć: SD, SDHC, SDXC (UHS-I)
Waga [g]: Ok. 812 g z baterią i kartą pamięci (ok. 778 g bez baterii i karty pamięci)
Wymiary [mm] - szerokość: 137
Wymiary [mm] - wysokość: 98.5
Wymiary [mm] - głębokość: 130.7
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium