biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Lustrzanka Nikon D6 - body

Kod produktu: 4960759903440
ID produktu: 10868
Cena: 28 499,00 zł 28499.00
Producent: Nikon
Dostępność: Niedostepny
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Lustrzanka Nikon D6 - body

 

 

Moc obrazu 

Lustrzanka Nikon D6 to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów, którzy wymagają optymalnego połączenia szybkości i dokładności, niezależnie od tego, czy fotografują aktualne wydarzenia czy międzynarodowe rozgrywki sportowe. Dzięki najbardziej zaawansowanemu jak dotąd systemowi AF firmy Nikon i szybkiemu przesyłaniu obrazu w czasie rzeczywistym ta pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa pozwoli Ci uchwycić najważniejsze chwile. Za każdym razem.

 

Nieograniczona swoboda twórcza i bezkompromisowa jakość obrazu - Nikon D6

Fotografując aparatem Nikon D6, który pozwala odpowiednio reagować w każdej sytuacji, możesz w pełni wykorzystać swoje doświadczenie i zrealizować zaplanowane ujęcia. Nawet w najtrudniejszych warunkach. Lustrzanka cyfrowa Nikon D6 z nowym systemem AF, procesorem EXPEED 6, wytrzymałym korpusem i szybkimi wbudowanymi połączeniami pozwoli Ci robić doskonałe zdjęcia w każdej scenerii. Nie możesz kontrolować akcji, oświetlenia ani warunków. Ale masz kontrolę nad aparatem Nikon D6.

 

Niezwykłe możliwości automatycznego ustawiania ostrości - Nikon D6

Jak to wszystko uchwycić? Dedykowany system AF Nikon D6 jest szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Układ 105 czujników krzyżowych z możliwością wyboru zapewnia o 1,6 razy większą gęstość pokrycia kadru niż w modelu Nikon D5. Wybór pola AF z grupy oraz większa liczba ustawień niestandardowych dają niezrównane możliwości śledzenia. Ulepszony system rozpoznawania scenerii pozwala na wyższą precyzję ustawiania ostrości. Aparat Nikon D6 oferuje więcej możliwości przewidywania i uwieczniania akcji niż jakikolwiek wcześniejszy model.

 

Uchwyć najlepszy kadr - Nikon D6

Większy zakres wyboru pola AF w Nikon D6 z grupy pozwala zoptymalizować konfigurację AF dla każdego zadania. Omijaj przeszkody na linii wzroku, takie jak siatki tenisowe, i zdobądź czyste ujęcia akcji.

Oczy na pierwszym planie - lustrznka Nikon D6

Nikon D6 to pierwsza lustrzanka cyfrowa, która umożliwia priorytetowe ustawienie ostrości na oczach fotografowanej osoby podczas korzystania z automatycznego wyboru pola AF lub śledzenia 3D. W połączeniu z szerszym pokryciem kadru o dużej gęstości bez problemu uchwycisz determinację w oczach zawodnika.

 

Zacznij od świetnego ujęcia - Nikon D6

Gdy pracujesz pod presją czasu, jakość plików przesyłanych bezpośrednio z aparatu ma kluczowe znaczenie. Aparat Nikon D6 zapewnia wyjątkowo czyste zdjęcia, a nowy algorytm automatycznego balansu bieli pozwala uzyskać fenomenalną dokładność kolorów i wierne odwzorowanie odcieni skóry. Wyjątkowo duży zakres dynamiki jest niezależny od czułości ISO. Na stadionie czy na stoku — możesz liczyć na doskonałe zdjęcia w każdych warunkach.

 

Przewiduj akcję - lustrzanka Nikon D6

Aparat Nikon D6 pozwala zdefiniować punkt początkowy ostrości podczas fotografowania w trybie automatycznego wyboru pola AF. Do uchwycenia i śledzenia obiektu wykorzystuje informacje ze wszystkich 105 pól AF, dzięki czemu Ty możesz spokojnie skoncentrować się na kadrowaniu.

Doskonałość w każdym świetle - Nikon D6

Śledzenie jest fenomenalnie precyzyjne, nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Czułość AF do -4,5 EV w centralnym polu AF i -4 EV we wszystkich pozostałych polach pozwala śledzić akcję także w nocy.

 

Wyjątkowa szykość i precyzja - lustrzanka Nikon D6

Gdy akcja toczy się błyskawicznie, a Ty masz tylko jedną szansę na dobre ujęcie, aparat Nikon D6 służy funkcją zdjęć seryjnych o szybkości do 14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE. Zaprojektowany na nowo mechanizm lustra znacznie redukuje zjawisko odbijania, pozwalając uzyskać ostrzejszy i bardziej stabilny obraz w wizjerze.
 

Moc ciszy - Nikon D6

Rób zdjęcia w pełnej rozdzielczości z prędkością do 10,5 kl./s i śledzeniem AE w trybie bezgłośnego fotografowania. Możesz także bezgłośnie fotografować z interwalometrem oraz nagrywać filmy poklatkowe — zdjęcia są wykonywane przy użyciu elektronicznej migawki, co zapobiega zużyciu migawki mechanicznej.
 

Szybkie rejestrowanie zdjęć - lustrzanka Nikon D6

Chcesz pokazać każdą fazę ruchu? W trybie filmowania z podglądem na żywo aparat Nikon D6 pozwala rejestrować sekwencje zdjęć o rozdzielczości 8 MP z prędkością 30 kl./s oraz sekwencje zdjęć o rozdzielczości 2 MP z prędkością 60 kl./s. Pełne śledzenie AE jest dostępne przy obu prędkościach.
 
 
 

Widok w czasie rzeczywistym - Nikon D6

Śledź akcję w czasie rzeczywistym, nawet podczas wykonywania szybkich zdjęć seryjnych długim obiektywem. W wizjerze optycznym 0,72x z technologią OLED zobaczysz ostro każdy szczegół akcji bez żadnych opóźnień.

Wskaźniki pochylenia i przechylenia są wyświetlane w wizjerze.

Zapisywanie ustawień - lustrzanka Nikon D6

Nieprzewidywalność przestaje być problemem, gdy możesz szybko i bezproblemowo dostosować się do każdej sytuacji. Możesz wykorzystać wstępnie zaprogramowane ustawienia, które teraz obejmują m.in. ustawienia balansu bieli, wzorów AF i blokady AF.

 

Wszechstronne gniazda kart - Nikon D6 

 

 

Rejestruj jednocześnie zdjęcia JPEG+ i JPEG w dwóch gniazdach, które obsługują karty CFexpress i XQD. Z łatwością zapisuj małe lub średnie pliki JPEG na karcie w drugim gnieździe, aby szybciej przesyłać zdjęcia.

 

Szybsze przesyłanie, uproszczona organizacja pracy - Nikon D6

Podczas projektowania aparatu Nikon D6 uwzględniono uwagi fotografów, dlatego umożliwia on szybkie i proste przesyłanie zdjęć. Dzięki szybkim wbudowanym połączeniom Wi-Fi i Bluetooth możesz wysyłać najlepsze zdjęcia bezpośrednio do klientów. Natychmiast. Możesz też sprawdzać, wybierać i ustalać priorytety kluczowych zdjęć za pomocą precyzyjnego monitora dotykowego o wyjątkowo ostrym obrazie. Szybkość transferu jest najwyższa w branży, także podczas fotografowania.

 

Wybierz - potwierdź - prześlij - Nikon D6

Więcej sposobów wyboru przesyłanych zdjęć daje przewagę, gdy liczy się każda sekunda. Użyj głównego gniazda karty, aby potwierdzić ostrość na większym zdjęciu w formacie JPEG+, a następnie przełącz się na drugie gniazdo karty, aby szybko przesłać małe lub średnie pliki JPEG. Niechciane obrazy można usuwać jednocześnie z obu gniazd.

Filtruj zdjecia - lustrzanka Nikon D6

Zapisuj prawa autorskie, oceny i notatki głosowe, a następnie przypisz te informacje do zdjęć za pomocą prostych ruchów w górę lub w dół. Podczas sortowania zdjęć możesz usuwać obrazy i ich notatki głosowe lub tylko notatki głosowe. W czasie odtwarzania możesz filtrować pliki według ochrony, oceny i stanu przesyłania.

Nadaj priorytet najlepszym zdjęciom - Nikon D6

Przesyłając zdjęcia do komputera za pośrednictwem przewodowej sieci LAN lub połączenia Wi-Fi aparatu, umieść najlepsze zdjęcia na górze kolejki. Podczas odtwarzania możesz nadawać zdjęciom priorytet za pomocą gestu przesunięcia lub przycisku Fn.

 

 
BLUETOOTH Przesyłaj zdjęcia do mediów społecznościowych bezpośrednio z toru wyścigowego. Po nawiązaniu połączenia przez Bluetooth aparat może przesyłać zdjęcia do urządzenia inteligentnego z zainstalowaną aplikacją SnapBridge. Urządzenie inteligentne może również służyć jako pilot.
WI-FI Połącz się z komputerem przy użyciu wbudowanego modułu Wi-Fi aparatu. Możesz też połączyć się z siecią bezprzewodową na odległość do 200 m za pomocą kompatybilnego przekaźnika bezprzewodowego WT-6. Przekaźnik WT-6 obsługuje bezprzewodową sieć LAN IEEE802.11ac i może być używany jako odbiornik zdalny w trybie HTTP.
NAJSZYBSZY W BRANŻY Podłącz kabel sieciowy do aparatu i przesyłaj zdjęcia bezpośrednio na komputer lub serwer FTP z niewiarygodną szybkością. Przewodowa sieć LAN aparatu obsługuje standard 1000BASE-T i zapewnia o ok. 15% szybszy transfer niż uznany model D5.
 
 

Pracuj w każdej lokalizacji - Nikon D6

Wyświetlacze o wyższej rozdzielczości zapewniają lepszą widoczność i czytelność. Ulepszenia w zakresie ergonomii zapewniają łatwy dostęp do głównych portów, nawet podczas fotografowania z podłączonym przekaźnikiem bezprzewodowym.

Aparat Nikon D6 jest również zgodny z zaufanymi zabezpieczeniami Kensington, które dbają o bezpieczeństwo Twojego sprzętu podczas pracy z wieloma urządzeniami.

Rób zdjęcia w każdych warunkach - lustrzanka Nikon D6

Od ekstremalnych temperatur i wilgotności po uderzenia aparatu w teleobiektyw podczas noszenia sprzętu — wytrzymałość aparatu Nikon D6 zapewnia ten sam solidny korpus co w modelu Nikon D5, tak cenionym przez profesjonalistów. Gdy fotografujesz w sytuacji obfitującej w problemy, ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić, jest aparat. Z modelem Nikon D6  możesz fotografować bez obaw.

 

System, na którym możesz polegać - Nikon D6

Gdy robisz zdjęcia tam, gdzie coś się dzieje, potrzebujesz niezawodnego systemu. Profesjonalne usługi Nikon, realizowane na miejscu lub w centrum serwisowym, obejmują doradztwo techniczne, naprawy, a nawet wypożyczanie sprzętu. Od wielkich wydarzeń sportowych po ważne imprezy kulturalne.

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium