biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Aparat Sony ZV-1F | Welcome to Vlog – Zyskaj zwrot do 1350 zł + rabat 500 zł z kodem SONY500

Kod produktu: 5013493456426
ID produktu: 29220
Cena: 2 649,00 zł 2 145,00 zł 2145.00
oszczędzasz: 504 zł
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 149,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Producent: Sony
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Wybrane akcesoria TANIEJ
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

 

 

Aparat Sony ZV-1F

 

Sony ZV-1F to w zamyśle Twój pierwszy aparat do vlogowania. Dzięki niemu Twoje wideoblogi do mediów społecznościowych, na YouTube itp. będą zwracać uwagę doskonałym obrazem i dźwiękiem. Aparat Sony ZV-1F obejmie całą scenę — na przykład grupowy autoportret z rozległym tłem. Umożliwia to obiektyw superszerokokątny o ogniskowej 20 mm, którego pole widzenia jest szersze od ludzkiego.

 

 

4548736147188

Cała scena w kadrze

Aparat ZV-1F obejmie naprawdę wszystko — nawet zbiorowy autoportret z szeroko pokazanym tłem. Obiektyw superszerokokątny 20 mm1 ma szersze pole widzenia niż oko ludzkie, dzięki czemu pozwala uzyskać obrazy o zdumiewającej głębi i perspektywie nawet w mocno ograniczonej przestrzeni, zarówno w budynkach, jak i plenerach.

aparat sony zv-1f

Zawsze piękny wygląd odcieni skóry

Wyglądaj znakomicie na każdym ujęciu. Aparat ZV-1F bez żadnych specjalnych ustawień wiernie uchwyci kolory skóry i nada jej naturalny, zdrowy wygląd. Korektę wyglądu karnacji umożliwiają też ustawienia efektu gładkiej skóry: wyłączony, niski, średni i wysoki.

 
sony zv-1f

Właściwa ostrość, jasna twarz

Dzięki funkcji Eye AF aparat automatycznie rozpoznaje twarze i oczy ludzi, zatem Twoje filmowe autoportrety na pewno będą ostre. Chcesz przenieść ostrość na inny obiekt? Po prostu dotknij ekranu. Nie musisz się też troszczyć o oświetlenie — tryb AE z priorytetem twarzy automatycznie rozjaśni twarz.

 

 

Urzekająca oprawa wizualna

 

 

Efekt bokeh po naciśnięciu przycisku

Kiedy chcesz pięknie rozmyć tło, tak jak robią to zawodowi fotografowie i filmowcy, po prostu naciśnij przycisk przełącznika bokeh. Aparat jest wyposażony w duży przetwornik obrazu typu 1,0″, pozwalający uzyskać prawdziwy, optyczny bokeh. Wybierz ustawienie [Rozmywanie], aby skontrastować główny motyw z miękkim tłem, lub [Przejrzysty], by ostry był cały obraz.

 

 

Imponujące kolory dopasowane do Twojego stylu

Obraz utrwalany aparatem ZV-1F od początku ma piękną kolorystykę, nie potrzebujesz więc ekipy specjalistów i nie musisz zajmować się edycją. Po prosto wybierz jedno z 10 fabrycznie zaprogramowanych ustawień, aby uzyskać profesjonalny materiał filmowy dostosowany do sceny i Twojego stylu.

 

 

Zwolnione lub przyspieszone tempo po naciśnięciu przycisku

Utrwalaj poruszające chwile w zwolnionym tempie lub zwiększ dramatyzm akcji, przyspieszając ją — bez potrzeby edycji. Dzięki aparatowi ZV-1F możesz zmieniać szybkość obrazu przyciskiem S&Q. Nagrywaj płynne filmy w nawet 5-krotnie zwolnionym tempie lub użyj trybu hyperlapse, aby przyspieszyć obraz do 60 razy i urzeczywistnić swoją wizję.

 

 

Aparat Sony ZV-1F - pierwszorzędne ujęcia statyczne i w ruchu

 

 

Stabilny obraz filmowy - nawet gdy idziesz

Pokazując widzom otaczający Cię świat, możesz stworzyć atrakcyjny materiał — o ile nie będzie w nim irytujących skoków obrazu. Aparat ZV-1F nagrywa stabilny, wyraźny obraz, nawet gdy idziesz. Stabilizacja obrazu Active Mode przeciwdziała zamazywaniu się obrazu filmowanego z ręki i pomaga uzyskać stabilniejsze ujęcia.

 

 

Sony ZV-1F - idealne rozwiązanie dla autorów filmowych recenzji produktów

Jedno naciśnięcie przycisku sprawi, że w roli głównej wystąpią pokazywane przedmioty - wystarczy włączyć ustawienie „Prezentacja produktu” i utrzymywać produkt na środku kadru. Aparat będzie ustawiał na niego ostrość automatycznie, bez dodatkowych gestów. Pozwoli to w odpowiednim momencie skierować uwagę widzów na to, co ważne.

 

zv1f

Zaprojektowany do nagrywania wyraźnego głosu

Aparat ZV-1F został zaprojektowany tak, by nagrywał wyraźny głos w każdym miejscu - w budynkach i na dworze. Wbudowany mikrofon kierunkowy z trzema kapsułami zbiera dźwięk o wysokiej jakości z przodu aparatu. W rezultacie możesz poświęcić swoją energię na tworzenie, a nie na zajmowanie się nagrywanym dźwiękiem.

 

 

Czysty dźwięk nawet w wietrzne dni

Aparat ZV-1F wyraźnie nagra Twój głos nawet wtedy, gdy filmujesz na powietrzu w wietrzny dzień. Jest to możliwe dzięki dostarczanej w zestawie osłonie przeciwwiatrowej, radykalnie osłabiającej odgłosy wiatru.

 

zv-1f

Łatwe filmowanie w układzie pionowym

Nagrywaj ujęcia pionowe do mediów społecznościowych tak samo jak smartfonem. Aparat ZV-1F umożliwia również zmianę orientacji poziomych filmów bez dodatkowej edycji. Nagrania w układzie pionowym są automatycznie odpowiednio oznaczane, więc możesz od razu przesłać je do smartfona, a następnie opublikować.

zv1fb.ce3

Podłącz smartfon i korzystaj z dodatkowych możliwości

Dzięki aplikacji Imaging Edge Mobile Plus™ możesz przesłać komplet fotografii i ujęć filmowych do smartfona, przez sieć Wi-Fi. Oprócz tego aplikacja zmienia smartfon w pilot do zdalnego sterowania zdjęciami.

 
zv1fbce3

Wybieraj najlepsze sceny

Przesyłaj tylko potrzebne sceny, oszczędzając czas i pamięć w smartfonie. Dodając znacznik ujęcia w czasie nagrywania lub sprawdzania filmu, możesz wskazać 15-, 30- lub 60-sekundowy fragment, który prześlesz prosto do smartfona. Znaczniki ujęcia ułatwiają ponadto i przyspieszają odnajdywanie w przyszłości potrzebnych scen.

zv1fb

Prosta, intuicyjna obsługa

Aparatu ZV-1F będą mogły od razu używać nawet osoby, które nigdy nie miały do czynienia z fotografią i filmem. Nie trzeba też wczytywać się w skomplikowane opisy ustawień — ikony funkcji pojawiają się na ekranie, umożliwiając łatwą, dotykową obsługę.

aparat youtube

Nigdy nie zapomnisz włączyć nagrywania

Teraz nie grozi Ci już przypadkowa utrata akcji. Po naciśnięciu przycisku nagrywania zapala się czerwona lampka nagrywania, a na ekranie pojawia się czerwona ramka. Dzięki temu od razu wiesz, że nagrywasz to, co ważne.

aparat do vlogowania

Łatwy w noszeniu - aparat Sony ZV-1F

Ten mały, lekki aparat został zaprojektowany tak, by można było nosić go ze sobą tak samo jak smartfon. Z łatwością utrwalisz nim sceny z codziennego życia, pozostając w ciągłym ruchu.

 

 

 

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]: Około 20,1 megapiksela
Typ matrycy: Przetwornik obrazu CMOS Exmor RS typu 1,0″ (13,2 × 8,8 mm) o proporcjach 3:2
Rozmiar matrycy: 1,0″ (13,2 × 8,8 mm)
Procesor BIONZ X
Rozmiar LCD [cale]: 7,5 cm (3,0″)
Typ LCD: TFT LCD
Rozdzielczość LCD [piksele]: 921 600 pikseli
Samowyzwalacz: 10 s / 5 s / 2 s / samowyzwalacz (film)
Zdjęcia seryjne: Zdjęcia seryjne z priorytetem szybkości: około 16 kl./s, zdjęcia seryjne: około 3,5 kl./s
Filmowanie: 4K
Waga [g]: Około 256 g (z akumulatorem i kartą pamięci) / około 229 g (sam korpus)
Wymiary [mm] - szerokość: 105,5
Wymiary [mm] - wysokość: 60,0
Wymiary [mm] - głębokość: 46,4
Integracja z gwarancją TU Europa Tak

Zestawy i akcesoria

Zestawy

Akcesoria

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
 2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
 3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

 • aparaty cyfrowe,
 • aparaty natychmiastowe,
 • obiektywy,
 • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
 • drukarki fotograficzne,
 • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
 • aparaty do nagrywania (filmowania),
 • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
 • kamery,
 • obiektywy do filmowania,
 • oświetlenie LED,
 • rekordery video i monitory,
 • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
 • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
 • lampy fotograficzne,
 • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

 • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
 • przypadkowe uszkodzenie,
 • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium