biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia
Aparaty Canon do tworzenia vlogów

Gama aparatów firmy Canon do tworzenia vlogów

Niezależnie od tego, czy chodzi o dużą mobilność i natychmiastową jakość, na które można liczyć w przypadku serii kompaktowych aparatów PowerShot, szybkość i elastyczność modelu Canon EOS M50 czy też o pełną kontrolę zapewnianą przez lustrzanki cyfrowe, takie jak model Canon EOS 250D, firma Canon oferuje aparat na każdą okazję. Życie jest nieprzewidywalne, więc aparat powinien być niezawodny.

 

Canon EOS 250D

Niewielki, uniwersalny i wyposażony w technologię Dual Pixel CMOS AF, która utrzymuje ostrość podczas tworzenia pięknych, kinematograficznych filmów przy użyciu gamy obiektywów EF.

[product id="10326,9363"]

 

Życie w pełnym świetle

Vlogerka Sanne z serwisu Books and Quills używa do rejestrowania vlogów i ich nagrywania aparatu Canon EOS 250D i całej gamy obiektywów EF.

 

Canon PowerShot G7 X Mark II

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi stereofonicznemu, funkcji wykrywania twarzy i odchylanemu ekranowi możesz nagrywać fantastyczne filmy w trudnych warunkach.

Do pracy w plenerze

Ellie używa swojego bardzo mobilnego aparatu Canon PowerShot G7 X Mark II, aby nagrywać niesamowite materiały w odwiedzanych miejscach.

 

Canon EOS M50

Mobilny, zaawansowany aparat Canon EOS M50 z obracanym ekranem dotykowym, technologią Dual Pixel AF i funkcją wykrywania twarzy – wszystko w niewielkiej obudowie.

[product id="5142,5143"]

W pracy w domu

Joel, znany jako Gallucks, używa wielu obiektywów z aparatem Canon EOS M50, aby optymalnie wykorzystać miejsce, w którym się znajduje.

 

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium