biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Blackmagic DaVinci Resolve Editor Keyboard

Kod produktu: 13758
ID produktu: 13758
Cena: 4 795,00 zł 4795.00
Producent: Blackmagic
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Blackmagic DaVinci Resolve Editor Keyboard

blackmagic_davinci_resolve_editor_keyboard_01

Klawiatura DaVinci Resolve Editor Keyboard została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych montażystach, którzy muszą pracować wydajniej i szybciej. DaVinci Resolve Editor Keyboard to coś więcej niż tylko prosta klawiatura. Została ona zaprojektowana jako alternatywny sposób edytowania, który jest znacznie szybszy niż mysz, ponieważ możesz używać obu rąk jednocześnie! Otrzymujesz również zintegrowane pokrętło wyszukiwania wbudowane bezpośrednio w klawiaturę. Wystarczy podłączyć klawiaturę do dowolnego komputera USB-C i jesteś gotowy do pracy. Podczas gdy większość klawiszy będzie działać jako standardowa klawiatura USB, DaVinci Resolve Editor Keyboard został zaprojektowany dla DaVinci Resolve 16, aby umożliwić edycję, która jest znacznie szybsza niż to było wcześniej możliwe.

blackmagic_davinci_resolve_editor_keyboard_02

Premium Metal Design - Blackmagic DaVinci Resolve Editor Keyboard

Całkowicie metalowa konstrukcja jest bardziej wytrzymała, ponieważ została zaprojektowana dla profesjonalnych montażystów, którzy spędzają wiele godzin każdego dnia na edycji i wymagają wysokiej klasy rozwiązań klawiaturowych. W przeciwieństwie do nowoczesnych klawiatur z płaskimi klawiszami, klawisze mają profil wielowarstwowy, dzięki czemu łatwo jest się w nich odnaleźć. Przełączniki klawiszowe są tego samego typu, co klawiatury eSports, a każdy klawisz jest certyfikowany na ponad milion operacji. Zintegrowane pokrętło wyszukiwania jest wykonane z litego metalu i umożliwia bardzo precyzyjne sterowanie transportem i przycinaniem. Nawet ręka spoczywa miękko w dotyku, co pomaga zmniejszyć zmęczenie. Ponadto nakładki na klawisze, podpórki pod dłonie i przełączniki przycisków są dostępne jako części zamienne, dzięki czemu klawiatura może być odświeżana i naprawiana z czasem.

blackmagic_davinci_resolve_editor_keyboard_03 

Zaprojektowana dla 
biurka lub wkładki do konsoli - Blackmagic DaVinci Resolve Editor Keyboard

Chociaż klawiatura DaVinci Resolve Editor Keyboard została zaprojektowana z myślą o nowoczesnej stylistyce, to istnieje również funkcjonalność względem formy. Subtelne krawędzie powstałe w wyniku połączenia górnej powierzchni klawiatury i dolnej obudowy mają charakter pinstripe feel do projektu, który pozwala DaVinci Resolve Editor Keyboard wyglądać dobrze na biurku. Klawiatura fantastycznie pasuje do komputera iMac Pro i ma subtelną nutę elegancji, będąc umieszczoną na biurku. Posiada nawet rozkładane tylne nóżki, które zwiększają jej nachylenie. Kołnierz ma jednak pewną zaletę funkcjonalną - klawiaturę można zainstalować w wycięciu na biurku lub konsoli. Dzięki temu klawiatura będzie niemal idealnie płasko leżała na powierzchni biurka. Tworzy to niesamowity wygląd konsoli.

blackmagic_davinci_resolve_editor_keyboard_04

Najszybsza z możliwych fizycznie edycja - Blackmagic DaVinci Resolve Editor Keyboard

Powodem, dla którego DaVinci Resolve Editor Keyboard jest tak szybki, jest możliwość użycia obu rąk podczas edycji. W przeciwieństwie do myszy, możesz używać prawej ręki do kontrolowania pozycji w klipie, podczas gdy lewa ręka ustawia i wyprowadza punkty, jak również stosuje edycję. Oznacza to, że możesz poruszać się, zaznaczać punkty wejściowe i wyjściowe, stosować edycję, a następnie poruszać się ponownie, wielokrotnie, jeden po drugim, ponownie i ponownie. Jest to niezwykle szybki sposób pracy, wykorzystujący obie ręce na raz. Możesz nawet wybierać punkty i używać pokrętła wyszukiwania do trymowania na żywo. Pokrętło wyszukiwania jest duże, więc trymowanie jest bardzo dokładne. Dostępne są również przyciski wyboru przejścia, które pozwalają na natychmiastowe przełączanie między cięciem, rozpuszczaniem i wygładzaniem.

 

blackmagic_davinci_resolve_editor_keyboard_05

Szybkie kanały źródłowe pozwalają na przewijanie klipów

Tradycyjne oprogramowanie NLE wykorzystuje tysiące klipów do porządkowania mediów, co wymaga dużo przeciągania i upuszczania klipów, które są zbyt wolne, aby można było szybko odwrócić pracę, np. TV, wiadomości, promocje i filmy szkoleniowe. Tradycyjna edycja nagrań na taśmie pozwoliła na umieszczenie wszystkich mediów na jednej taśmie w celu szybkiego dostępu do nich poprzez zamykanie i opuszczanie taśmy. Innowacyjny przycisk "źródło" natychmiast tworzy "taśmę źródłową" z wszystkich klipów w koszu. Teraz można po prostu przewijać wszystkie nośniki w górę i w dół i nie ma potrzeby nawigowania po tysiącach klipów. Oglądany klip jest również podświetlany w koszu w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, przełączanie pomiędzy taśmą źródłową a osią czasu jest natychmiastowe.

blackmagic_davinci_resolve_editor_keyboard_06

Natychmiastowe przesortowanie kosza i taśmy źródłowej

Taśma źródłowa wykorzystuje kolejność sortowania w koszu, dzięki czemu masz dużą kontrolę nad tym, jak organizowane są ujęcia. Daje to możliwość wyszukiwania ujęć według czasu, kamery, czasu trwania, a nawet nazwy klipu. W momencie wybrania jednego z przycisków sortowania w koszu, taśma źródłowa zostanie odtworzona w tej kolejności. Wystarczy przewinąć taśmę źródłową w górę i w dół, aby znaleźć potrzebne ujęcia. Sortuj według kodu czasowego, aby zobaczyć wszystkie nośniki w koszu posortowane według czasu, co jest idealne dla treści ujętych w kolejności czasowej, takich jak wydarzenia na żywo. Można również sortować według kamer, co jest idealne w przypadku ujęć z wieloma kamerami, w których najpierw kładzie się szerokie ujęcie, a następnie szuka się cięć w innych kamerach. Można nawet sortować według czasu trwania i nazwy klipu!

 

blackmagic_davinci_resolve_editor_keyboard_07

Zintegrowana kontrola wyszukiwania klipów lub osi czasu - Blackmagic DaVinci Resolve Editor Keyboard

Zintegrowane pokrętło wyszukiwania jest wykonane z metalu z gumową powłoką, dzięki czemu jest bardzo przyjemne w użyciu i zawsze masz pewność, że masz pełną kontrolę nad klipem lub linią czasu DaVinci Resolve. Zintegrowane elektroniczne złącze, które tworzy ograniczniki krańcowe, gdy jest używane do zmiany pozycji i wahadła, a wszystko to pod kontrolą oprogramowania. Dzięki wielu łożyskom rolkowym, pokrętło wyszukiwania jest bardzo płynne i może być obracane w trybie jogging, aby umożliwić naturalne przewijanie osi czasu. Sterowanie jog pozwala na swobodny ruch w celu precyzyjnego pozycjonowania punktu odtwarzania. Shuttle wykorzystuje mechanizm sprzęgła i może obracać się do przodu i do tyłu, aby poruszać się w górę i w dół osi czasu. Przewijanie pozwala na przewijanie w górę i w dół długiej edycji w celu szybkiego poruszania się.

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium