biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

 • Kontakt
 • O nas
 • Status zamówienia

Blackmagic DaVinci Resolve Mini Panel

Kod produktu: 13789
ID produktu: 13789
Cena: 14 995,00 zł 14995.00
Producent: Blackmagic
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość
szt.
 • Kupuj na raty
 • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Blackmagic DaVinci Resolve Mini Panel

blackmagic_davinci_resolve_mini_panel_01

Panel DaVinci Resolve Mini od Blackmagic Design jest krokiem naprzód w zakresie funkcjonalności od panelu Micro, ale bez wszystkich funkcji panelu Advanced. Jest to przenośna powierzchnia kontrolna odpowiednia dla tych, którzy muszą przechodzić między edycją a stopniowaniem kolorów. Może on być umieszczony na biurku, w stelażu lub przykręcony do powierzchni. Podobnie jak w przypadku panelu Micro, posiada on trzy gałki o wysokiej rozdzielczości i 12 pokręteł sterujących, które umożliwiają dostęp do podstawowych narzędzi korekcji kolorów w oprogramowaniu Resolve. 18 dedykowanych przycisków po prawej stronie daje również dostęp do najczęściej używanych funkcji oceniania i sterowania odtwarzaniem.

blackmagic_davinci_resolve_mini_panel_02

DaVinci Resolve Mini posiada również dwa ekrany LCD, które pozwalają na wyświetlanie menu lub parametrów narzędzi, z którymi pracujesz. Osiem konfigurowalnych, miękkich pokręteł zapewnia precyzyjną kontrolę i szybkie resetowanie poprzez naciśnięcie pokrętła. Dedykowane przyciski funkcyjne pozwalają na zmianę narzędzi bez konieczności używania myszy. Panel Mini zawiera złącze USB typu C i Ethernet. Jest kompatybilny z komputerami Mac, Windows i wybranymi systemami Linux. Panel można zasilać za pomocą źródła zasilania AC, 4-stykowego złącza XLR lub PoE. Aby panel mógł współpracować z systemem Resolve, komputer musi być wyposażony w oprogramowanie DaVinci Resolve 14.3 lub DaVinci Resolve Studio 14.3 lub nowsze. Dołączony do zestawu kabel USB 3.0 Type-A do USB Type-C zapewnia kompatybilność wsteczną dla systemów, które są ograniczone do złączy USB Type-A.

Blackmagic DaVinci Resolve Mini Panel może być sterowany i zasilany zdalnie przez ethernet z PoE+ po jednym kablu. Ma też standardowe gniazdo do zasilania 100-240V oraz 4-pinowe gniazdo XLR do zasilania z akumulatora, jak również USB do połączenia z komputerem. Wszystkie panele Resolve mają ten sam układ, aby ułatwić pracę z różnymi modelami na przemian.

blackmagic_davinci_resolve_mini_panel_03

Najważniejsze cechy produktu - Blackmagic DaVinci Resolve Mini Panel

 • 3 x Kulki bieżne o wysokiej sprawności działania
 • 18 Przycisków nawigacyjnych i komunikacyjnych.
 • 12 Podstawowych pokręteł korekcyjno-kontrolnych
 • Dedykowane przyciski funkcyjne
 • Dwa ekrany LCD do wyświetlania systemu menu lub parametrów narzędzi, z którymi pracujesz
 • Przyciski są podświetlane i zapalają się po uruchomieniu
 • Przyciski wyboru korekcji koloru logu i offsetu

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium