biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Blackmagic DaVinci Resolve Studio 17

Kod produktu: 13757
ID produktu: 13757
Cena: 1 385,00 zł 1385.00
Producent: Blackmagic
Dostępność: Produkt na zamówienie
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Blackmagic DaVinci Resolve Studio

blackmagic_davinci_resolve_studio_01

Korekcja koloru DaVinci jest standardem w post-produkcji od roku 1984. Tysiące profesjonalistów docenia jakość i kreatywne możliwości jakie oferuje DaVinci oraz ceni tę markę jako zaufanego partnera. DaVinci pomógł wyprodukować więcej filmów fabularnych, filmów dokumentalnych, reklam oraz innych programów telewizyjnych, a także teledysków niż jakikolwiek inny system.

blackmagic_davinci_resolve_studio_02

Zupełnie nowa strona do edycji Cut - Blackmagic DaVinci Resolve Studio

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio dodaje zupełnie nową stronę cięcia do edycji, klasyfikacji kolorów, Fusion VFX i postprodukcji audio Fairlight. Przez lata Resolve rozwijał się od standardowego oprogramowania do klasyfikacji barwnej do bardziej kompletnego rozwiązania postprodukcyjnego. Obecnie jedna, wszechstronnej aplikacji Resolve zapewnia wszystkie powyższe zaawansowane możliwości w jednym produkcie. Ponadto program Resolve oferuje rozbudowany system pracy zespołowej i obsługuje zestaw paneli sterowania, w tym klawiaturę Resolve Editor Keyboard.

blackmagic_davinci_resolve_studio_03

Własny system klasyfikacji kolorów - Blackmagic DaVinci Resolve Studio

Resolve posiada system klasyfikacji kolorów oparty na węzłach. Każdy węzeł (warstwa) może mieć swoją własną korekcję kolorów, izolowane obszary i efekty. Nieograniczona liczba węzłów może być łączona sekwencyjnie lub równolegle. W sumie można łączyć oceny, efekty, miksery, klucze i wtyczki w dowolny sposób, aby stworzyć nieograniczone efekty kolorystyczne i niepowtarzalny wygląd. To jest podstawowy element funkcjonalności klasyfikacji kolorów Resolve, a ponadto istnieją setki zaawansowanych funkcji i możliwości.

blackmagic_davinci_resolve_studio_04

Wszechstronne zastosowanie - Blackmagic DaVinci Resolve Studio

Funkcja edycji wideo w Resolve jest przeznaczona do obsługi programów telewizyjnych, reklam, produkcji wielokamerowych i wszystkich innych typów projektów, od najmniejszych do największych. Narzędzie do przycinania jest dostosowane do potrzeb kontekstu, co oznacza, że w zależności od tego, gdzie ustawisz kursor myszy na osi czasu, Resolve automatycznie przełączy się na potrzebną funkcję przycinania, dzięki czemu możesz rozbijać, przesuwać, przesuwać lub przedłużać i skracać materiał filmowy bez konieczności ręcznego przełączania narzędzi. Funkcja Resolve pozwala na jednoczesną pracę wielu osób na tej samej osi czasu. Jest to duża korzyść czasowa, gdy każdemu użytkownikowi przypisane jest konkretne zadanie. Podobnie jak w przypadku sekcji oceniania, sekcja edycji również posiada setki innych funkcji i możliwości.

blackmagic_davinci_resolve_studio_05

Setki narzędzi do tworzenia - Blackmagic DaVinci Resolve Studio

Zakładka Fusion oferuje kompletną przestrzeń roboczą 3D z setkami narzędzi do komponowania, malowania wektorowego, kluczowania, rotoskopowania, animacji tekstowej, śledzenia, stabilizacji, cząstek i innych. Pozwala ona na tworzenie fotorealistycznych efektów wizualnych, zaawansowanej grafiki ruchu i zaawansowanych sekwencji tytułowych.

Fairlight oferuje narzędzia ADR, standaryzację dźwięku, panners 3D, przewijarki audio i wideo, bazę danych biblioteki dźwiękowej oraz wbudowane wieloplatformowe wtyczki, takie jak reverb, usuwanie szumu, kanał wokalny i de-esser.

Wykorzystując nagradzaną przez firmę Resolve technologię przetwarzania obrazu Emmy, całe przetwarzanie obrazu odbywa się w głębokim 32-bitowym przetwarzaniu zmiennoprzecinkowym w połączeniu z unikalną, opatentowaną technologią YRGB, która przetwarza luminancję niezależnie od koloru. Pozwala to na regulację luminancji obrazu wideo bez konieczności ponownego równoważenia kolorów podświetlenia, tonów średnich czy cieni. Duża wewnętrzna przestrzeń barw jest również idealna dla najnowszych technologii HDR i szerokiej gamy kolorów.

blackmagic_davinci_resolve_studio_06

Kompatybilny z dziesiątkami aplikacji - Blackmagic DaVinci Resolve Studio

Resolve został zaprojektowany z możliwością integracji z dziesiątkami innych aplikacji, dzięki czemu możesz skupić się bardziej na swoim projekcie. Resolve może współdzielić sekwencje i projekty okrągłych przejazdów z Premiere Pro, Final Cut Pro X, Media Composer i innymi programami do edycji, audio, VFX i motion graphics. Projekty można edytować w dowolnym systemie, a następnie łączyć je ponownie z pełnowartościowymi, surowymi plikami kamery przy użyciu XML, AAF lub EDL, a następnie wykańczać z większą głębią bitową za pomocą Resolve. Możesz również użyć AAF export do wysłania projektu do Pro Tools z dyskretnymi klipami dźwiękowymi i jedno-warstwowym miksem wideo w celu wykończenia audio.

Najważniejsze cechy produktu - Blackmagic DaVinci Resolve Studio

  • Edycja i korekta kolorów w 8K
  • Całkowicie nowa karta cięcia
  • Fusion VFX i Fairlight Audio
  • Podwójna oś czasu

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium