fotoforma.pl

Już dziś skorzystaj z rat Banku BNP Paribas 30x0 RRSO 0% - darmowa dostawa od 1000zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

Blackmagic Smart Videohub 20x20

Kod produktu: 13482
ID produktu: 13482
Cena: 10 995,00 zł 10995.00
Producent: Blackmagic
Dostępność: spodziewana dostawa
Wybrane akcesoria TANIEJ
Cena: 10 995,00 zł
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
    santander
    Sprawdź
    raty bnp paribas
    Sprawdź
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 1000zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

Blackmagic Smart Videohub 20x20

blackmagic_smart_videohub_20x20_01

Smart Videohub 20 x 20 jest najbardziej zaawansowanym routerem Ultra HD z wbudowanym panelem kontrolnym i monitoringiem. Idealny dla małych grup roboczych i zestawów mobilnych. Zawiera złącza 6G-SDI tak, że można jednocześnie podłączać i routować dowolną kombinację video SD, HD i Ultra HD na tym samym routerze i w tym samym czasie. Dostarcza również nowe rewolucyjne routowanie za pomocą unikalnych obracanych przycisków kontrolnych oraz wbudowany ekran LCD. Zawiera również oprogramowanie kontrolujące urządzenie poprzez sieć Ethernet oraz kit oprogramowania dla programistów pod systemy Mac i Windows.

blackmagic_smart_videohub_20x20_02 

Stworzony do bycia mobilnym - Blackmagic Smart Videohub 20x20

Smart Videohub jest idealny do transmisji, publikowania lub produkcji na żywo! Niewielkie rozmiary urządzenia Smart Videohub sprawiają, że jest on idealny do użytku w dużych systemach nadawczych lub przenośnych mini stelażach do produkcji na żywo, gdzie kamery, przełączniki nagrywania i monitory są po prostu podłączone do urządzenia Smart Videohub. Dzięki niemu unikniesz poplątanych kabli, ponieważ możesz podłączyć wszystko do routera, a następnie szybko zmieniać połączenia z miejsca pracy na miejsce bez konieczności ponownego podłączania jednego kabla!

blackmagic_smart_videohub_20x20_03

Kompaktowy design - Blackmagic Smart Videohub 20x20

Smart Videohub jest to konstrukcja stworzona z mechanicznie obrabianego aluminium, oferująca nowe, innowacyjne sterowanie monitoringiem wideo. Dzięki niemu jesteś w stanie wizualnie kierować obraz wideo, ponieważ wbudowany monitor pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu na żywo, etykiet połączeń crosspoint i formatów TV. Wyboru można dokonywać za pomocą pokrętła obrotowego lub przełączać wideo za pomocą dedykowanego panelu przycisków. Wybierz jeden z trzech niesamowitych modeli! Smart Videohub 12x12, 20x20 i 40x40. Posiadają one nowy, niesamowity panel sterowania, wbudowany zasilacz, sterowanie siecią i zaawansowane połączenia 6G-SDI w kompaktowej obudowie. Możesz nawet skonfigurować wszystkie ustawienia IP w przedniej części urządzenia bez komputera!

blackmagic_smart_videohub_20x20_04

Wizualny routing - Blackmagic Smart Videohub 20x20

Skanuj wideo z prędkością błyskawicy! Superszybkie sterowanie pokrętłem Smart Videohub pozwala na wybieranie numerów w połączeniach crosspoint routera i wyświetlanie wideo na żywo w połączeniu z niestandardowymi etykietami na ekranie. Kolejność przewijania jest uporządkowana alfabetycznie, dzięki czemu łatwo jest znaleźć poszukiwany crosspoint! Smart Videohub wyposażony jest w pokrętło spin knob control. Wyobraź sobie przewijanie połączeń podczas oglądania ich jako wideo na żywo na ekranie LCD! Etykiety na ekranie obsługują unicode, więc działają w nie rzymskich zestawach znaków, takich jak chiński, japoński, rosyjski, niemiecki, francuski, hiszpański i inne. Oznacza to, że jeśli masz etykiety w języku japońskim, będą one wyświetlane na przednim panelu w języku japońskim dokładnie w taki sam sposób, w jaki pojawiają się na panelu sterowania oprogramowania na Twoim komputerze.

blackmagic_smart_videohub_20x20_05

Wbudowany system monitoringu - Blackmagic Smart Videohub 20x20

Smart Videohub jesteś w stanie monitorować cały obraz na żywo. Wbudowany wyświetlacz LCD pozwala na oglądanie wideo w praktycznie każdym formacie TV! Oznacza to, że nie potrzebujesz oddzielnego zewnętrznego monitora, ponieważ jest on wbudowany w przedni panel samego routera! Możesz sprawdzić dowolne źródło lub miejsce docelowe i potwierdzić, że odpowiednie wejścia wideo są wysyłane do odpowiednich wyjść. Wbudowany monitoring jest idealny, do takich miejsc, jak np. mini stelaże czy wózki transmisyjne.

blackmagic_smart_videohub_20x20_06

Dane techniczne - Blackmagic Smart Videohub 20x20

Złącza:

  • Wejście video SDI: 20x 10-bit SD-SDI, HD-SDI, 6G-SDI
  • Wyjścia video SDI: 20x 10-bit SD-SDI, HD-SDI, 6G-SDI
  • Wejścia synchronizacji: Blackburst i TriSync do SD, HD i 4K
  • Wsparcie dla różnych prędkości przesyłania wizji: Automatyczne wykrywanie SD, HD lub 6G-SDI. Jednoczesne routowanie video 4K, HD, SD i DVB-ASI

blackmagic_smart_videohub_20x20_07

Aktualizacja oprogramowania: USB 2.0 lub Ethernet

Sterowanie routerem: 

  • 21 przycisków dla lokalnego sterowania Videohubem
  • 6 przycisków
  • pokrętło
  • wyświetlacz LCD
  • sieć Ethernet

Konfiguracja routera: z przedniego panelu LCD, Ethernet lub USB 2.0 (tylko do ustawiania adresu IP)

Sterowanie przez RS-422: 1x wejście

Reclocking: na wszystkich wyjściach SDI, automatyczne przełączanie pomiędzy video SD, HD i 6G-SDI

Wymiary - Blackmagic Smart Videohub 20x20 

blackmagic_smart_videohub_20x20_08

Standardy:

  • obsługiwane formaty SD: 625/25 PAL, 525/29.97 NTSC i 525/23.98 NTSC
  • obsługiwane formaty HD: 720p50, 720p59.94, 720p60, 1080i50, 1080i59.94, 1080i60, 1080PsF23.98, 1080PsF24, 1080PsF25, 1080PsF29.97, 1080PsF30, 1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60.
  • obsługiwane formaty 2K: 2048x1080p23.98, 2048x1080p24, 2048x1080p25, 2048x1080PsF23.98, 2048x1080PsF24, 2048x1080PsF25 
  • obsługiwane formaty Ultra HD 4K: 3840x2160p23.98, 3840x2160p24, 3840x2160p25, 3840x2160p29.97, 3840x2160p30, 4096x2160p24
  • zgodność SDI – SMPTE 259M, SMPTE 292M, SMPTE 296M, SMPTE 310M, SMPTE 425M-A, SMPTE 425M-B, ITU-R BT.656 i ITU-R BT.601
  • prędkość przesyłania video SDI: Wejścia video SDI mogą być przełączane pomiędzy SD, HD i 4K. SDI przełączane na 270 Mb/s dla SD SDI, 1.5 Gb/s HD-SDI, 3G-SDI i 6G-SDI
  • próbkowanie video: 4:2:2 i 4:4:4
  • próbkowanie audio: 48 kHz i 24-bit
  • precyzja koloru: 4:2:2 i 4:4:4 10-bit
  • przestrzeń kolorów: YUV lub RGB,
  • automatyczne przełączanie SDI: Automatyczny wybór SD-SDI, HD-SDI, 6G-SDI i DVB-ASI dla każdego wejścia, tak że każde wejście może pracować w innym standardzie telewizyjnym.

Współpraca z systemami operacyjnymi:

  • Mac OS X 10.9 Mavericks
  • Mac OS X 10.10 Yosemite lub nowsze.
  • Windows 7
  • Windows 8

Gwarancja - 12 miesięczna gwarancja producenta

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Document

TU Europa - dodatkowe ubezpieczenie

 

Fotoforma Sp. z o.o. wykonuje  działalność w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w przypadku zawierania umów ubezpieczenia zawieranych na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia „Dodatkowa ochrona urządzeń dla Klientów Fotoforma”  w imieniu i na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A. (Ubezpieczyciel) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław, wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002736, posiadającego REGON: 272324625, NIP: 895 10 07 276, kapitał zakładowy zarejestrowany i opłacony w całości 37 800 000 zł, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów nr DU/2849/A/CG/94 z dnia 07.11.1994 r. na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie TU Europa informacje.pdf

 

Przedmiot i zakres ubezpieczenia – co obejmuje nasze ubezpieczenie i w jakich sytuacjach ono działa


 

  1. Przedmiotem ubezpieczenia jest zgłoszone do ubezpieczenia urządzenie.
  2. Umowa ubezpieczenia może zostać zawarta w jednym z 2 pakietów ubezpieczenia: awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta lub awaria po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowe uszkodzeniekradzież z włamaniem lub rabunek do wyboru przez ubezpieczającego.
  3. Zakres ubezpieczenia:

1) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego
do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

2) w pakiecie awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta, przypadkowe uszkodzenie, kradzież z włamaniem lub rabunek:

a) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

b) w przypadku zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci przypadkowego uszkodzenia, obejmujemy do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe:

a. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP uszkodzonego urządzenia od Ciebie do punktu serwisowego,
b. organizację i pokrycie kosztów ekspertyzy i naprawy w punkcie serwisowym,
c. organizację i pokrycie kosztów transportu na terytorium RP naprawionego urządzenia z punktu serwisowego do Ciebie,

z zastrzeżeniem pozostałych postanowień OWU;

c) w przypadku szkody wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o koszty związane z organizacją i pokryciem kosztów transportu;

d) w przypadku szkody całkowitej w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego w postaci awarii po zakończeniu okresu gwarancji producentaprzypadkowego uszkodzenia, zrealizujemy świadczenia ubezpieczeniowe do wysokości sumy ubezpieczenia pomniejszonej o dotychczas zrealizowane świadczenia ubezpieczeniowe i pomniejszonej o koszty transportu.

 

Ubezpieczaniu podlegają następujące grupy asortymentowe:

  • aparaty cyfrowe,
  • aparaty natychmiastowe,
  • obiektywy,
  • lornetki i sprzęt optyczny (lornetki, lunety, teleskopy),
  • drukarki fotograficzne,
  • akcesoria fotograficzne (lampy błyskowe),
  • aparaty do nagrywania (filmowania),
  • audio (mikrofony, rejestratory, zestawy bezprzewodowe),
  • kamery,
  • obiektywy do filmowania,
  • oświetlenie LED,
  • rekordery video i monitory,
  • statywy i stabilizacja (monopody, slidery, krany kamerowe, statywy video, głowice video, gimbale),
  • streaming i produkcja (bezprzewodowe video, Grabbery, interkomy, konwertery, miksery video, promptery),
  • lampy fotograficzne,
  • obiektywy

 

Wszystkie wyłączenia z zakresu ochrony znajdują się w OWU w rozdziale Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.

 

 

Okres ubezpieczenia i odpowiedzialności – jak długo trwa ubezpieczenie


 

1. Okres ubezpieczenia to okres rozpoczynający się po zawarciu umowy ubezpieczenia i trwający do końca naszej odpowiedzialności.
2. Okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się:

1) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia w formie pisemnej - od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą), jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
2) w przypadku, gdy zawieramy umowę ubezpieczenia przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość - od 3. dnia po zakupie urządzenia, jeżeli została zapłacona składka, jednak nie wcześniej niż od dnia zakupu urządzenia zgodnie z dowodem zakupu urządzenia (paragonem lub fakturą) i nie wcześniej niż od otrzymania kupowanego urządzenia przez Ciebie, przy czym w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta,

z zastrzeżeniem ust. 3.



3. Okres naszej odpowiedzialności może trwać w zależności od pakietu oraz Twojego wyboru:

gwarancja

producenta

Pakiet ubezpieczenia (zakresy pakietów zgodne z §3 ust. 3 OWU)

długość okresu naszej odpowiedzialności

wariant ubezpieczenia

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta

 

12 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 1

24 miesiące  

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 2

36 miesięcy

(okres naszej odpowiedzialności rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 3

24 miesiące

  • awaria po zakończeniu okresu gwarancji producenta,
  • przypadkowe uszkodzenie,
  • kradzież z włamaniem lub rabunek

36 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 12 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 4

48 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 24 miesiące i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 5

60 miesięcy

(przy czym długość okresu naszej odpowiedzialności w zakresie awarii po zakończeniu okresu gwarancji producenta wynosi 36 miesięcy i rozpoczyna się po zakończeniu okresu gwarancji producenta)

wariant 6

 

 

Odstąpienie od umowy ubezpieczenia/ wypowiedzenie umowy ubezpieczenia – kiedy można zrezygnować z ubezpieczenia


 

1. Możesz bez podania przyczyn odstąpić od umowy ubezpieczenia składając nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia w terminie:


1) 30 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia lub 30 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy Cię o zawarciu umowy ubezpieczenia, jeżeli umowę ubezpieczenia zawarliśmy przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość – w przypadku, gdy jesteś osobą fizyczną i zawarcie umowy ubezpieczenia jest czynnością prawną niezwiązaną bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową,
2) 7 dni od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia – jeżeli jesteś przedstawicielem przedsiębiorcy.


2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma,
2) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub Fotoforma,

3. Możesz również w każdym czasie złożyć nam wypowiedzenie umowy ubezpieczenia. Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu od dnia następnego po dniu, w którym złożysz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia.


4. Wypowiedzenie umowy ubezpieczenia możesz złożyć w następujący sposób:


1) w formie elektronicznej przesłane e-mailem do nas lub do Fotoforma,
2) w formie pisemnej doręczone lub wysłane do nas lub do Fotoforma.


5. Wypowiedzenie lub odstąpienie umowy ubezpieczenia nie zwalnia Ciebie z obowiązku zapłaty składki za okres, w jakim świadczyliśmy ochronę ubezpieczeniową.

 

Dokumenty do zapoznania się przed zawarciem umowy ubezpieczeniowej:


 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia.pdf

IPID – Informacje o produkcie ubezpieczeniowym.pdf

Karta informacyjna RODO.pdf

Nota informacyjna.pdf

Sklep internetowy Shoper Premium