biogo.pl

Już dziś skorzystaj z rat 0% - darmowa dostawa od 500zł!

  • Kontakt
  • O nas
  • Status zamówienia

DJI OSMO POCKET

Kod produktu: 6958265186189
ID produktu: 10257
Producent: DJI
Dostępność: Produkt archiwalny
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł
99% klientów poleca fotoforma.pl
Gwarantowane zakupy

Opis produktu

 DJI Osmo Pocket

DJI Osmo Pocket najmniejszy 3-osiowy gimbal z kamerą 4K na świecie. Niewielkie rozmiary, ogromne możliwości. 

 

DJI Osmo Pocket - Because Life is Big

Jak uwiecznić wartościowe momenty? Dzięki DJI Osmo Pocket, najmniejszej kamerze ręcznej z 3-osiową stabilizacją, jaką DJI kiedykolwiek stworzyło, możesz łatwo zmienić swoją codzienność w filmowe ujęcie. Podziel się z bliskimi najważniejszymi chwilami.

 

Poręczny gimbal, płynne ujęcia - DJI Osmo Pocket

 

DJI Osmo Pocket  został wyposażony w 3-osiowy, mechaniczny gimbal, który jest najmniejszym stabilizatorem ręcznym wyprodukowanym przez DJI. W czasie rzeczywistym gimbal precyzyjnie dostosowuje swoją pozycję w zależności od warunków, przekształcając nagranie zachodu słońca lub pierwszych kroków Twojego dziecka w płynny materiał wysokiej jakości.

Inteligentne tryby - DJI Osmo Pocket

Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak ActiveTrack, Motionlapse i 3x3 Panorama, Osmo Pocket uwalnia Twoją kreatywność, dając Ci możliwość stworzenia nieprawdopodobnych efektów, które są niemożliwe do wykonania przy użyciu smartfona.

Inteligentne tryby - DJI Osmo Pocket

Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak ActiveTrack, Motionlapse i 3x3 Panorama, Osmo Pocket uwalnia Twoją kreatywność, dając Ci możliwość stworzenia nieprawdopodobnych efektów, które są niemożliwe do wykonania przy użyciu smartfona.

Poznaj - DJI Osmo Pocket

Przegląd funkcji - DJI Osmo Pocket

Aktywacja - DJI Osmo Pocket

 

Opowiedz swoją historię - DJI Osmo Pocket

Tryb Story jest nową funkcją, która umożliwi Ci nagranie krótkiego filmu za pomocą jednego przycisku. Po wybraniu konkretnego szablonu i zastosowaniu płynnych ruchów kamery, tryb Story pomoże Ci stworzyć wideo profesjonalnej jakości. Specjalnie zaprojektowane filtry i stworzone na potrzeby aplikacji ścieżki dźwiękowe, sprawią, że Twoje materiały będą unikatowe. Dzięki krótkiej formie filmów (poniżej 1 minuty), wideo wykonane w trybie Story idealnie nadają się do udostępnienia w mediach społecznościowych.

Zaawansowane opcje - DJI Osmo Pocket

Osmo Pocket daje Ci dostęp do intuicyjnych funkcji i umożliwia całkowitą personalizację ich ustawień. Tryb Pro umożliwia dostosowanie parametrów kamery, takich jak przysłona, ISO i czas otwarcia migawki. Dzięki niezwykłym możliwościom obrazowania, a także możliwości wykonywania zdjęć RAW i filmów D-Cinelike, materiały zachowują więcej detali, stwarzając więcej możliwości w postprodukcji.

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
.
Sklep internetowy Shoper Premium