Z ratami 0% możesz więcej! - skorzystaj już dziś! | Darmowa dostawa od 500zł

Drukarka Fujifilm instax mini Link ash white

Kod produktu: 30033
ID produktu: 10114
Cena: 519,00 zł 519.00
Producent: Fujifilm
Dostępność: przedsprzedaż
ilość
szt.
  • Kupuj na raty
  • Kupuj w leasingu
Profesjonalne doradztwo
Szeroki asortyment
Darmowa dostawa od 500zł

Opis produktu

Drukarka Fujifilm instax mini Link Ash white

  

 

Nowa drukarka Link odziedziczyła wiele funkcji znanych z serii instax – drukuje zdjęcia natychmiast na papierze instax, który charakteryzuje się bardzo dobrą jakością. Ponadto dedykowana do współpracy z drukarką aplikacja ma wiele dodatkowych funkcji, jak choćby “Video Print” do wydrukowania decydującej chwili z materiału wideo. Funkcja “Match Test” pozwala na przetestowanie dopasowania do przyjaciela czy innej szczególnej osoby, co wprowadza dodatkowe emocje w oczekiwaniu na wysunięcie się zdjęcia. Funkcja “Party Print” pozwala na wydrukowanie jednej odbitki utworzonej z wielu zdjęć, które może przesłać nawet pięć osób. To doskonały sposób na zbudowanie napięcia, gdy każdy czeka na to, jak w powstającym kolażu zaprezentuje się jego zdjęcie. W ten sposób drukarka staje się doskonałym sposobem wprowadzenia pozytywnej energii przy wspólnym spędzaniu czasu.

 

 

Drukarka Link ma wbudowany czujnik ruchu. Wykonując zdjęcia w oparciu o zainstalowaną w smartfonie dedykowaną do obsługi drukarki aplikację, można też zdalnie kontrolować działanie aparatu z poziomu samego urządzenia. Można przybliżać kadr, kierując do dołu stronę drukarki z przyciskiem włącznika lub też oddalać ujęcie, kierując tę stronę drukarki ku górze. Sam przycisk włącznika drukarki służy w takich sytuacjach do zwalniania migawki. Model Link sprawdzi się też jako pilot zdalnego sterowania przy robieniu zdjęć grupowych smartfonem. Zadbano też o intuicyjną obsługę drukarki – wydruk można w prosty sposób 

 

 

Model Link drukuje zdjęcia prosto ze smartfona - wystarczy skorzystać z dedykowanej aplikacji i połączenia Bluetooth. Aplikacja ma funkcję wyboru najlepszego kadru z sekwencji wideo, sprawdzi dopasowania dwóch osób do siebie, a także zrobi jeden wydruk ze zdjęć przesłanych z kilku telefonów. Mieszcząca się w dłoni kompaktowa drukarka waży zaledwie 200g i jest urządzeniem mobilnym, dzięki czemu użytkownik zrobi galerię zdjęć gdziekolwiek się znajdzie.

 

 

Najważniejsze cechy instax mini Link

 

Transferowanie zdjęć ze smartfonu do drukarki poprzez dedykowaną aplikację i połączenie Bluetooth, by natychmiast uzyskiwać wydruki 

Aplikacja zapewnia wygodną podstawową edycję zdjęć, czyli operacje takie jak powiększanie / zmniejszanie obrazu, obracanie zdjęć, stosowanie filtra czy też regulacja jasności. Wykonanie pojedynczego wydruku trwa około 12 sekund, obsługiwany jest tryb wydruku ciągłego, a na pojedynczym naładowaniu baterii można wykonać do 100 odbitek.

 

Funkcja “Video Print” do wydruku najlepszego kadru z sekwencji wideo

Możliwość przewijania kadrów od lewej do prawej, która ułatwia wybór najlepszego momentu i wydrukowanie go.

 

“Match Test” - funkcja testu dopasowania pokazuje wynik, gdy zdjęcie pojawia się na odbitce

Funkcja sprawdza dopasowanie do przyjaciela czy innej osoby. Poziom dopasowania pokazywany jest jako wartość procentowa. Oczekiwanie na zdjęcie to zarazem emocje towarzyszące pojawiającemu się stopniowo rezultatowi testu. Aplikacja ma tryb szybkiej diagnozy (“Quick diagnosis”), służący sprawdzeniu dopasowania osób na losowo wybranym zdjęciu, a także tryb precyzyjnej diagnozy (“Precision diagnosis”), który poza analizą fotografii dwóch osób wymaga udzielenia odpowiedzi na szereg pytań, co zapewnia większą dokładność wyniku.

 

Funkcja „Party Print” pozwala na stworzenie wspólnego wydruku ze zdjęć przesłanych przez wiele osób

Funkcja pozwala na połączenie nawet pięciu smartfonów z aplikacją, odbiera z każdego z nich zdjęcie i łączy je w jedno. W “Trybie niespodzianki,” aż do chwili wydrukowania odbitki nikt nie wie, jakie zdjęcia wybrały inne osoby i jak będzie wyglądał końcowy rezultat. Może to stanowić dobrą zabawę podczas imprezy.

 

Wykorzystanie drukarki jako pilota zdalnego sterowania

Gdy użytkownik robi zdjęcia smartfonem z poziomu aplikacji dedykowanej do obsługi Linka, może ją wykorzystać do zdalnej obsługi aparatu. Na przykład, może przybliżać kadr, kierując do dołu stronę drukarki z przyciskiem włącznika lub też oddalać ujęcie, kierując tę stronę drukarki ku górze. Sam przycisk włącznika drukarki służy w takich sytuacjach do zwalniania migawki. Model Link sprawdzi się też jako pilot zdalnego sterowania przy robieniu zdjęć grupowych smartfonem. Można też wydrukować wiele kopii zdjęć, kierując w dół stronę urządzenia, na której wysuwa się fotografia, i naciskając znajdujący się pośrodku przycisk.

 

Dedykowana aplikacja zapewniająca intuicyjną obsługę

Firma Fujifilm opracowała dedykowaną aplikację zaprojektowaną dla intuicyjnej obsługi drukarki. Umożliwia przeciągnięcie palcem do góry po ekranie smartfona, co powoduje transfer zdjęcia do druku. Aplikacja daje też możliwość dodawanie wzorków do kadru, a także łączenia do ośmiu zdjęć w jedno.

 
Połaczenie drukarki z aparatami Fujifilm X i GFX
Dane zdjęć można transferować bezpośrednio z aplikacji FUJIFILM Camera Remote do aplikacji drukarki, by w taki sposób drukować zdjęcia z aparatu cyfrowego.
 
 

 

Film formatu mini MERMAID TAIL
  • Film może być wykorzystywany we wszystkich aparatach i drukarkach instax w formacie mini.
  • Kolorowy design z błyszczącą ramką wprowadza powiew ekstrawagancji do wykonywanych odbitek.
  • W pakiecie znajduje się 10 arkuszy.
 

Opinie o produkcie (0)

Autoryzacje - nasi partnerzy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium